škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Allah rahmet eylesin Dr. Ersin ARSLAN

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hititman

• para koleksiyoneri
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Tüm doktorlarımıza Allah işlerinde kolaylık versin.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hasta yakınının saldırısına uğrayan doktor mu ? (doktor deyince şu an aklıma o geldi...)
Allah Rahmet Eylesin...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı eren35

• powersound
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çok üzüldüm çok yazık gerçekten
Allah rahmet eylesin...
Dünü yada bugünü değil anı yaşamalısınız.
Çünkü; Şimdi olacaksa bir şey;
yarına kalmaz. yarına kalacaksa eğer; bugün olmaz...
CARPE DIEM!!!

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah rahmet eylesin, kamuda bazı yerlerde çalışmak ve insanlara birşey anlatmak çoğu zaman deveye hendek atlatmaktan zor oluyo, yazık olmuş

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
allah rahmet eylesin  az öncede yine haberlerde dr kadına tedavi için yemek yememesini söylemiş gerizekalı kocasıda karımı niye aç bırakıyon diye dr a saldırdı .içimizde ne insanlar var. bir söz geldi aklıma  ...yaparmısın yoksa sabaha mı bırakırsın diye

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mira

• ince fikir
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mkoksalmd

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Mekanın cennet olsun, Allah geride kalan eşine ve 4 aylık çocuğuna sabır ve zorluklara dayanma gücü versin

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros61;344691
allah rahmet eylesin az öncede yine haberlerde dr kadına tedavi için yemek yememesini söylemiş gerizekalı kocasıda karımı niye aç bırakıyon diye dr a saldırdı .içimizde ne insanlar var. bir söz geldi aklıma ...yaparmısın yoksa sabaha mı bırakırsın diye

Haberlerde her yazılana ve söylene inanmak çok doğru değil.

Olay nasıl gelişti, ikili arasında ne tür diyaloglar yaşandı, bilemeyiz.

Mesleğimin bana kattıığı en önemli şey iki tarafı dinlemeden karar vermemek olduğu, bazen görünenlerin, olaylara vakıf olduğunuzda, her iki tarafı dinlediğiniz ve görüştüğünüzde, gerekli incelemeleri yaptığınızda konunun görünenden çok daha farklı olduğuna şahit olmaktır.

Bugünlerde elimde bir dosya var, vatandaş personelden şikayetçi olmuş, adamı görüşmeye çağırıyorum konu hakkında bilgisini almak ve derdini dinlemek için.

Adamın daha kapıdan girer girmez bana ilk söylediği şey parmaklarını bana uzatarak sen de onlardansın, biliyorum demesi.

Adam bir kaç kez geldi, son geldiğinde 80 yaşındaki babasını getirmiş, ben de adama kızdım, kapıdan aldırmadım, babasını aldım, adamla görüştüm, tutanak tutup tam imza atacağız, adam babasını çağırıyor, telefonla gel baba, imza atma diye çağırıyor.

Kamuda belli görevlerde bulunuyrsanız buna benzer hadiselerle karşılaşıyorsunuz.

Burada önemli olan süreci iyi yönetmeniz, karşı tarafa tarafsız olduğunu hisssettirmeniz ve karşı tarafa sizin sadece görevinizi yaptınızı hissettirmeniz.

Bu ikili arasında neler yaşandı, bilemeyiz,

Ancak ne olursa olsun bir doktorun böyle hayatını kaybetmesi hoş değil.

Ayrıca bugün Kütahyada da de bir öğrenci öğretmenini derse almadı diye göğsünden, kalbinden bıçaklamış, öğretmeninin durumu ağırdı, ne oldu bilemiyorum, bu konu çok gündem oluşturmadı nedense.

İnşallah öğretmeniz eski sağlığına kavuşur, ölen doktor ise hakkın rahmetine kavuşmuş, Allah yardımcısı olsun.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rabbim rahmet eylesin ve dayanma gücü versin geride kalanlarına.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cuneyt;344724
Haberlerde her yazılana ve söylene inanmak çok doğru değil.

Olay nasıl gelişti, ikili arasında ne tür diyaloglar yaşandı, bilemeyiz.

Mesleğimin bana kattıığı en önemli şey iki tarafı dinlemeden karar vermemek olduğu, bazen görünenlerin, olaylara vakıf olduğunuzda, her iki tarafı dinlediğiniz ve görüştüğünüzde, gerekli incelemeleri yaptığınızda konunun görünenden çok daha farklı olduğuna şahit olmaktır.

Bugünlerde elimde bir dosya var, vatandaş personelden şikayetçi olmuş, adamı görüşmeye çağırıyorum konu hakkında bilgisini almak ve derdini dinlemek için.

Adamın daha kapıdan girer girmez bana ilk söylediği şey parmaklarını bana uzatarak sen de onlardansın, biliyorum demesi.

Adam bir kaç kez geldi, son geldiğinde 80 yaşındaki babasını getirmiş, ben de adama kızdım, kapıdan aldırmadım, babasını aldım, adamla görüştüm, tutanak tutup tam imza atacağız, adam babasını çağırıyor, telefonla gel baba, imza atma diye çağırıyor.

Kamuda belli görevlerde bulunuyrsanız buna benzer hadiselerle karşılaşıyorsunuz.

Burada önemli olan süreci iyi yönetmeniz, karşı tarafa tarafsız olduğunu hisssettirmeniz ve karşı tarafa sizin sadece görevinizi yaptınızı hissettirmeniz.

Bu ikili arasında neler yaşandı, bilemeyiz,

Ancak ne olursa olsun bir doktorun böyle hayatını kaybetmesi hoş değil.

Ayrıca bugün Kütahyada da de bir öğrenci öğretmenini derse almadı diye göğsünden, kalbinden bıçaklamış, öğretmeninin durumu ağırdı, ne oldu bilemiyorum, bu konu çok gündem oluşturmadı nedense.

İnşallah öğretmeniz eski sağlığına kavuşur, ölen doktor ise hakkın rahmetine kavuşmuş, Allah yardımcısı olsun.
bizzat içindeyim bende bu olayların 112 de çalıştığım için bu tip magandalarla hergün bıçak sopa giriyoruz birbirimize .he bizim suçumuz nedir söylimmi adam alkol komasına girmiş alıp  hastaneye götürüyoz aslında bırak ne hali varsa görsün kavgamı etti  götürme hastaneye bırak iyice kemikleri kırılsınki bidaha yapmasın yoksa ambulansta kafasına pansuman yaparsan bırakın beni ben gidecem diye size bıçak çekebilir yada ummadığın anda tokadı yiyebilirsiniz :) tabi bunlar herkes için değil bahsi geçen magandalar için

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hititman

• para koleksiyoneri
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Birde şu açıdan bakın Cüneyt Bey,

İnsan olarak yaşam hakkı kutsaldır. Denginiz olan kimse bunu sizden alamaz.