škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Oyuncak Part II

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Her zamanki gibi gene kaşıntım tuttu kulaklığımı satıp yeni kulaklık aldım :D

Forumda daha önceden inceleme yaptığım v-moda vibe II yi satıp onun yerine cx200 street aldım ondanda bir süre sonra sıkıldım ve sattım tabiki :D Son kurbanımda Brainwavz M2..

Önceden yaptığım V-moda Vibe II incelemem:

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=9203&highlight=V-moda

Evet önce kulaklığın teknik verilerini yayınlıyorum :)

Transducers/Drivers: Dynamic, 10.7mm
Rated Impedance: 20ohms Closed Dynamic
Sensitivity: 115dB at 1mW
Frequency range: 20 ~ 20000Hz
Distortion: <= 0.3% @ 94dB
Channel balance: =< 2dB (at 1000Hz)
Rated input power: 10mW
Maximum input power: 40mW
Plug: 3.5 mm 45-degree gold plated
Cable length: 1.3 meters Y cord (CU/Ag) PUR
1 year warranty
Dimensions (Packaging): 160 x 135 x 38mm
Net Weight: 10g
Gross Weight: 132g

V-mode Vibe II ye göre bassları ön planda tizler geri planda bu da daha çok dubstep-trance gibi tarzları dinleyenlerin tercih edeceği özellikler :) Yüksek seste boğulma cızırtı yapma gibi herhangi bir sıkıntısı yok hatta uzun süre yüksek sesde dinleyince insanı biraz rahatsız ediyor o yüzden dikkat etmek lazım.. Bu rahatsız etme olayıda büyük ihtimal daha büyük drıverı olduğundan kaynaklanıyor..Genel olarak güzel kullaklık üstelik cx200 parasına alınabiliyor ve cx200 ü 2-3 e katlayabilecek bir kapasitede :)

Kulaklık gerek malzeme kalitesi olara gerekse ses kalitesi olarak beğenimi kazandı.10 üzerinden 7,5 çok rahat alır..

Sorularınız olursa seve seve cevaplarım :)

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
güle güle iyi günlerde kullan. Dışarı ses veriyormu birde manisi ne kadar :D
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı Antalyalogy

• Antalya Aşığı
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.citliyo.com
Dışarı ses vermesi sıfıra yakın son seslere yakın olsanız dahi.Aynısından bende de var Sansa clip + ve rockbox ile birlikte kullanıyoruma house ve electronic tarz parçalar dinliyorum incelemeyi yapan arkadaşımızın dediği gibi bas ağırlıklı bir kulalklık tabii mid ler ve tizler ölü değil yine de :)
Bana göre bir kusuru resimde göreceğiniz gibi kulaklıkların dışı alüminyuma benzer bir maddeden ve çıkarıp takarken toplayıp kaldırırken yada cebiznizde taşırken (yani kılıfında olmadığı zamanlar) iki kulaklık birbirine çarpıyor ve çizikler oluşuyor o alüminyum yüzeyde..

Kulaklık 59,50 dolar kargo dahil bu siteden orjinalini alabilirsiniz (evet sahteleri var piyasada)

http://mp4nation.net/catalog/brainwavz-m2-iem-earphones-p-390.html?zenid=1887bf3c85c8acebe4a1db77896ad096

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrah arıcan;344796
güle güle iyi günlerde kullan. Dışarı ses veriyormu birde manisi ne kadar :D

Kulağa takılıyken dışarıya ses vermiyor aynı zamanda dışarıdanda ses gelmiyor :D

Mp4nation da satılıyor ben kampanya ile 49 dolara almıştım.Tek sıkıntı var kargoları çok yavaş takipli olduğu halde 1 ayda anca geldi :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kulaklık master yodam :D hayırlı olsun güle güle kullan :D çok sürmez önümüzdeki aya gene bulursun yeni birşey :D ayak uydurmada teknoloji 1, sana 2 :D