škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia'mı satacağım...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TheACN

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar,

Kişisel sebeplerden dolayı fabiamı satmak zorundayım. Aslını isterseniz  ben bu arabayı alırken senelerce kullanır, eskidiği zamanda garajda  saklarım niyetiyle almıştım. Nede olsa çalışmaya başladıktan sonra ilk  birikimimle aldığım ilk arabamdı. Fakat kısmet değilmiş.

İlk aldığım gün fotoğraflarını çekip yine bu sitede paylaşmıştım;
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=12276

Şimdi aracım 4000 - 5000 km arasında. HTP motor ve ambiante dynamic. Tam olarak hatırlamıyorum çünkü 8  aydır kullanmıyorum, kapalı garajda lastikleri zarar görmesin diye de  takoz üstünde duruyor.

Aracımda bayideyken trafiğe çıkmadan takılan Necvox 939 hd navigasyon tv  ve geri görüş kamerası mevcut. Ayrıca orjinal kapı eşik korumaları de  takıldı. Tavan ise ziebart'ta garantili ve ön cam sütunu ile tam olarak  aynı renkte folyo ile kaplı.

Arabam şu anda Mersin'de. Zaten km sinide Mersin - İstanbul arası 2 kere giderek yaptı. Bırakın bir çiziği, üzerine kuş bile pislemedi.

Sizce arabam için nekadar istemem makul olur. Fikirlerinizi sunarsanız sevinirim.

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayat insana neleri kaadir görüyor neleri, bin türlü umutla aldığımız şeyleri istemeden sattıtırıyor malesef. Keşke imkan olsada satmasanız dicem ama anlaşılan siz son çaredesiniz. Aracın piyasası belli olmuyor ama 27-28 bin eder çünki dokunmatik ekran falan var bana kalırsa orjinal teybi duruyorsa onu takın dokuynmatiği ayrıca sahibindenden satın o zaman daha iyi olur
« Son Düzenleme: 20 Nisan 2012, 18:25:47 Gönderen: avni »

Çevrimdışı cSKn

• Rockford Fosgate
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı araçtan bende de var. Benimki 1.4 16v. 2011 model. Ve sadece 2.000km'de. İlanı koydum çeşitli sitelere tam 2 ay durdu. 28.000TL'ye veremedim, alıcısı çıkmadı. Çizik dahi yok aracımda. Ölücüler çok fazla var piyasada şaka gibi rakamlar önerdiler kendimi zor tuttum. Bende sonra satmaktan vazgeçtim kullanıyorum. Bu araçla en az bi 4-5 yıl geçirmek lazım piyasası oturması için. Birde 2014 baharında kasa değişecek gibi bir durum var. O zaman daha da düşebilir piyasası. Ne yapsak bilinmez. Nasip kısmet bu işler. Hayırlısı neyse o olsun :ok:
Renault
Megane II Sedan
1.6 16V
Authentique

Çevrimdışı sahinbey66

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Gönül isterki en az zararla satasınız ama 2. eli biraz ağır gidiyor.Yakından takip ediyorum piyasayı.
Satmak isteyen için;1.2 htp ler 19-23 arası,1.4 ler ise 23-25 arası satılıyor gibi...
Bence daha fazlasını hak ediyor ama anlayamadım.
Millet deli gibi 99 2000 model polo lara 16 17 milyar focuslara ise 20 25 milyar para istiyor ve satıyorda....

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
24.000 civarına rahat satılması lazım...
25.000'e gidebilir..
Allah gönlünüze göre versin..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ben olsam 26 dan aşağı vermezdim.baz versiyon sıfırı 29 bin tl.bu araba dinamik versiyon.km si çok az ve ekstra donanım var.

Çevrimdışı TheACN

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar, yorumlariniz icin tesekkur ederim. Allah yolunuzu acik etsin.

Çevrimdışı sahinbey66

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sahibinden de ilanınızı gördüm ama sizin için talihsiz bir ilan olmuş sanki bir altınızdaki aynı model ilanda 3000 lira fark var.
Tabi sizin km ve ekstra donanımlar var ama umarım dikkate alırlar...