škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Gelin Arabası Olmak

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turgutktu

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba ;
Değerli arkadaşlarım kıramadığım bir dostumun yarı düğünü var.benim scout'u gelin arabası yapabilirmiyiz dedi bende kabul ettim.daha önce başıma böyle bişey gelmediği için bende sizlere sormak istedim acaba araç için sıkıntılı bir durum olabilirmi yani süsleme yapılırken çizilmesi,bant izlerinin kalması, vs.vs. gibi yorumlarınızı bekliyorum
herkese hayırlı bir gün dilerim...

Çevrimdışı baduruk

• etobur
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
boyalı yerlere bant yapıştırtmayın. çizilme durumu olmamıştı benimkinde. sadece arka koltuk biraz sim olmuştu. o da silinince çıkmıştı.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bant izleri kolaylıkla cıkar, bence kullanırken coluk cocuga dikkat etmen, pek yaklastırmadan zarflarını vermen:++: daha önemli,
kaputa filan otururlar, yada sagı solu cizer kırarlarsa yazık olur,
yavas kullanmanda mühim, konvoydakileride düsünmek lazım, yetismek icin yardırmaları tehlikeli oluyor:)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
skoda  gelin aracı görsün elalem şöyle.sadece zarfların içi dolu olsun ki çocuklar abanmasın araca,detaylıng sorunu çıkmasın sonra.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı turgutktu

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
eyvallah kardeşim foto çekip koyucam zaten cevaplarınız için çok teşekkür ederim.mümkün mertebe dediklerinizi uygulayacağım inşallah başımı ağrıtacak sıkıntı ve sorunlar ile karşılaşmam.

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence süslemeyin, bant izinden filan değil güya gelenek haline gelmiş gelin arabasının önünü kesme girişimlerinden tatsız şeyler yaşayabilirsiniz.

Çevrimdışı turgutktu

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aslında haklısın ama dedin ya gelenek olmuş.kırmayıda istemediğim biri o yüzden kabul ettim.... bakalım inşallah sorun çıkmadan yüzümüzün akı ile çıkarız bu işten...

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yok yok gelin arabası olunurda, tehlikelerden kaçınmak için süsletmemek en iyisi, geçenlerde bende yaptım oradan biliyorum

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha önce kardeşimin düğününde gelin arabası yapmıştık benimkini. Bugün de gelin arabası. Çok güzel oldu ama yağmur yedi :(

Çevrimdışı ekicimert

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
daha önce 4 kere gelin arabası deneyimim oldu. Bence önemli olan gelin arabasına sağlam bir eskort bulmak. Direksiyonuna güvendiğiniz birisini önünüze alıyorsunuz konvoyda  ona yakın takip gidiyorsunuz. Para kapmak için yolda pusu kurmuş canavarlar yolun sağındaysa eskort yolun sağına siz eskortun soluna yanaşıyosunuz canavarlar soldaysa tam tersi . Birde konvoydakileri uyarıyorsunuz özellikle sağınızdan geçmeye çalışmasınlar çünkü süslerden yan aynalar iptal oluyor. kolay gelsin.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende düğünde kullanmıştım geçen yaz.ben kullandım.süslemede cam üzerine getirttim yapışma izleri olmadı (temmuz sıcağında adanada)
otobana çıkınca süs filan kalmadı.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fazla gazlamayin zarflari yaparken hepsine 1 dolar koyun su an en kucuk para o oluyor:D Susletirken dikkat edin sacma sapan yerere ip bagliyorlar.. Bizim basimiza geldi sis cercevesi su an yamuk duruyor:)

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mitsubishiclubtr.com
Ben 2 yıl önce Ankara'da kuzeniminki için olmuştum. Aslında sıfır km kia Ceed vardı ama gelin hanım bnm arabayı istedi :) (Renk tesiri)

Ankara'da bir okulun yanından geçerken soda şişeleri fırlattılar. Allahtan bişi olmadı..:kvg:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok stresli iştir valla şu düğün arabası olayı, sorunsuzca tertemiz atlatmak nasip etsin herkese.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim de başıma gelmişti zamanında...en tiskindiğim iş...bi daha da girmem öyle işlere.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)