škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Scirocco vs Fabia RS

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Trex

• An Humble Perfectionist
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
korna aralıklar biraz kısa olmuş gibi geldi bana :) Bence rocco rahat alırmış hele ilk videoda camcar bariz erken kalkmış :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Plakasını okuduğun ilk araç sanırım abi :) Sana arabada bir şey demiştim,eğer ben geçilmemek istiyorum dersen önünü alamazsın bu işin.Daha fazlası hem arabaya hem sana zarar,bence fazla zorlama,yapmak istediğin diğer işlemleri yap rahat bırak arabayı :D

Çevrimdışı Saro-Ş

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Güzel Deneme Olmuş Ama 1. ve 3. Videoda Fabia Biraz Daha Erken Basmış 1.de Daha Bariz 3.de biraz Daha Az Fark İle Önde Kalkmış TT'de de Konu vardı Sanırım Deneme Yapmadna Önce

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
CAİ+eksoz yazılımı güncellemesi ile çok rahat kafa kafaya gider :) TT de ki konuyuda inceledim videolarda 200 den sonra rocco kopup gidiyor:) Bir diğer noktada rocco manuel vites ve 330 tork var RS ise DSG 245 limitli o yüzden bu da fabiş için sıkıntı oluyor :) Tek güzel yanı ise vites kaçırmıyorsun :)

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi bu kadar sıkıştırmaya Dsg isyan etmesin bir süre sonra
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;345851
CAİ+eksoz yazılımı güncellemesi ile çok rahat kafa kafaya gider :) TT de ki konuyuda inceledim videolarda 200 den sonra rocco kopup gidiyor:) Bir diğer noktada rocco manuel vites ve 330 tork var RS ise DSG 245 limitli o yüzden bu da fabiş için sıkıntı oluyor :) Tek güzel yanı ise vites kaçırmıyorsun :)

Dsg manuelden üstün değilmi vites geçiş süresi olarak* vites aralığı farklımı?