škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tüv engeli favoda fayda etmedi :)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Öncelikle selamlar, 1 haftadır aranızda yoktum, İzmire tatile gitmiştim bugün geldim.. :)

Gelelim bizim çakma vrs ye :D Muayene zamanı gelmişti, bende tatile gitmeden internetten Ankara Gölbaşından randevumu almıştım, ama geçmeyecek diye streste yapmadım değil hani :D

Muayene günü babam götürmüş arabayı, götürmedende ne olur ne olmaz diye 1 takım orj. far almış bide egzozu komple değiştirmiş, çamurluk ağzındaki çürükleride zaten ben yapmıştım 1-2 hafta önceden..

İlk başta gittiğinde el freni zayıf tutuyo diye göndermişler, babamda el freni ayarını biraz sertleştirmiş tekrar götürmüş :hanz: Bu sefer tamam demiş geçirmişler.. Babamın anlattığına göre son model arabalardan bile geçemeyen çok olmuş, ve bizim emektar vrs o kadar yaptığım işleme (camlardaki yazılar, arka stoplardaki 2 kat folyo, renkli park lambaları ve dahası :D) ve yılların yorgunluğuna rağmen 2 kusurla geçmiş :D

Darısı aracının muayenesi gelenlerin başına :hanz: Ama Ankara'daki arkadaşlara tavsiyem, özellikle gölbaşından alın randevuyu bence..
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

hakanerdogan

• Ziyaretçi
hoşgeldin, hadi geçmiş olsun, stop folyolamaya kalan var diyolar sen geçti diyon du bakalı bizimki nolcek :lol: ben geçer diyorum :D

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Valla bizim favodakini sende gördün, sinyal ve geri vites lambalarının olduğu yerde 2 kat folyo var, hiç bişey dememişler, ama benimkiler siyah, yani renk değişimi yapmıyo, ama kırmızı renk değişimi yaptığı için sorun çıkarabilirler tam emin değilim..
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun... sen atlatmışın... darısı bizim başımıza...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hadı gozun aydın emre benımde muayenede el frenı problem yarattı ama benım aracla ılgılenen genc bırısıydı onun yardımıyla el frenınden kusursuz bı sekılde sadece farlardan hafıf kusurla gecmıstım

gogo969

• Ziyaretçi