škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Range Rover Evoque Special Edition

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok şahane bir makina
[YOUTUBE]7EGtxz7GeyY[/YOUTUBE]
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İçinin de dışının da dizaynı çok hoş. Sürücü koltuğuna oturdum. Tam bana göre ayarlıydı hem koltuk hem direksiyon. Ne kadar ferah diye bir etrafıma bakayım, kafamın üzerinde ne kadar boşluk var bakayım dedim, kafayı bir kaldırdım, meğer kafamın üstü sunroof boşluğuna girmiş :).Tam bir hayal kırıklığıydı. Boyum 1.82, 2 metre falan da değil :)

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fastbreak79;347914
İçinin de dışının da dizaynı çok hoş. Sürücü koltuğuna oturdum. Tam bana göre ayarlıydı hem koltuk hem direksiyon. Ne kadar ferah diye bir etrafıma bakayım, kafamın üzerinde ne kadar boşluk var bakayım dedim, kafayı bir kaldırdım, meğer kafamın üstü sunroof boşluğuna girmiş :).Tam bir hayal kırıklığıydı. Boyum 1.82, 2 metre falan da değil :)
Sorma, bende ne buna ne de X1'e sığamıyorum.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tam bayan işi. Ya da biraz daha kısa boylu olmak lazım.

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fastbreak79;347914

Tam bana gore :) Ben de Audi A3leri cok seviyordum. Ta ki bayide binip test surusune cikmak isteyene kadar :)

Çevrimdışı Salih28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hayatımda ilk defa kasasını beğendiğim range :) infinity f serisi gibi olmuş tam benlik :)

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizim burda dr un bitanesi almış siyahını ama bu kadar dolusu değil hakkatten çok fena duruyor.boya koruması bize nasip olur inşallah:)

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;347929
Tam bana gore :) Ben de Audi A3leri cok seviyordum. Ta ki bayide binip test surusune cikmak isteyene kadar :)

Erhan hakikaten tam sana göre :D

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abicim bizim burada peynir ekmek gibi görmeye başladım ben bu cihazı :D lan dedim kaç para bu, hani 60-70 falansa evi tası tarağı satıp kasalım bizde diyecektim :D en mantarı 160'dan başlıyor :D millet printerdan mı basıyo parayı napıyor anlamıyor ben var :D değer mi? zerre değmez :D

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;348208
Abicim bizim burada peynir ekmek gibi görmeye başladım ben bu cihazı :D lan dedim kaç para bu, hani 60-70 falansa evi tası tarağı satıp kasalım bizde diyecektim :D en mantarı 160'dan başlıyor :D millet printerdan mı basıyo parayı napıyor anlamıyor ben var :D değer mi? zerre değmez :D
Millet gösterişi seviyor, dünyanın parasını benzinli SUV'a veriyor, anlamak mümkün değil.
Printer konusunda da hemfikiriz :++:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;348228
Millet gösterişi seviyor, dünyanın parasını benzinli SUV'a veriyor, anlamak mümkün değil.
Printer konusunda da hemfikiriz :++:

O paraya öküz gibi yüklü M3 toplarım :D hem neye bindiğimi, hemde bastığımı anlarım :D

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;348489
O paraya öküz gibi yüklü M3 toplarım :D hem neye bindiğimi, hemde bastığımı anlarım :D
Valla bende o paraya gider 2 tane sti alırım :kork2:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fena bir araba yahu :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

masser45

• Ziyaretçi
Sallamak bedava tabi. Evoque o kadar para etmez diyenlerden yaptıkları testin resimlerini videolarını rica etsek de neleri beğenmediklerini görsek süper olacak.