škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Çok yakıyor çoooookk!

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lastdkilly

• Zetec-S
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün arabayı babamdan aldım sıfırın biraz üstündeydi benzin ibresi. 20 km yol yaptım ortalama. ışık yandı. zaten 10 km öyle geldim. Çok yakıyor çoooookkkk :( Tüp mü taksak arabayı mı değişsek çünkü artık iyice moralim bozuluyor. Araba ihtiyaç olmaktan çıktı artık arada bir zevkine biniyoruz. Tavsiyeleriniz nelerdir satsak bu konforu bulamıycaz ayrıca araba da en fazla 15 bine gidecek :(

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
focuslar konforlu sağlam araçlar. motor ünitesi de gayet sağlam ve lpg ye uyumludur. güzel bir lpg-kiti, mümkünse simit tank, devam. :)

4 teker bağımsız süspansiyonun getirdiği yol tutuşu, o konforu, sağlamlığı bulmak zor.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı lastdkilly

• Zetec-S
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
atiker nasıldır focuslar için soruyorum yani? :)

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
atiker markası piyasanın en ucuz kiti. bilinen bir marka. ben çok kaliteli bir sistem olduğunu düşünmesem de aslında kitten çok işçilik önemli bu lpg olayında.

ben olsam brc, landirenzo gibi markaları düşünürdüm. bu markaların da ağası prins'tir ancak çok pahalı. volvo'nun kendi araçlarına taktığı markadır.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı lastdkilly

• Zetec-S
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Peki lpg montajı için başka illere gitmek mi daha iyidir yoksa kendi ilimiz mi hani birşey olursa diye diyorum servis bulamazsak vs? çok sordum ama kusura bakmayın :)

Çevrimdışı mira

• ince fikir
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Atiker sanırım ucuz dönüşüm kitleri içinde servis ağı ve kurumsallaşma açısından en iyi seçenek, birçok yerde bayileri mevcut ama örneğin ben aveo'ya Landirenzo taktırmayı düşünüyorum çünkü bizim motorlara(ecotec) baya uyumlu olduğu söyleniyor.

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
7 sene 1.6 ambiante focus kullandık sonra bıktık sattık. tak dedi artık. benzin pahalı,çok da yakıyor. ayrıca airbag ağrızası,şanzıman ağrızası,kontak ağrızası vardı,anahtar dönmüyodu. o aralar arabadan bıktık hatta bedava vericektik kuzene. Amcamda da sorento vardı hoşumuza gidiyodu,sorentoya niyetlendik 2009 model siyah bulduk alma arefesindeyken babamın galerici arkadaşında benim çocukluk hayalim olan 406 gelmişti :D çook ısrar ettim ve 08.02.2010 tarihinde aldık 406'yı. şimdi ise focus ve                 406'yı yan yana yazmıyorum :D

Nerden nereye atladım yaaa :D

Çevrimdışı mira

• ince fikir
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mert;352295
7 sene 1.6 ambiante focus kullandık sonra bıktık sattık. tak dedi artık. benzin pahalı,çok da yakıyor. ayrıca airbag ağrızası,şanzıman ağrızası,kontak ağrızası vardı,anahtar dönmüyodu. o aralar arabadan bıktık hatta bedava vericektik kuzene. Amcamda da sorento vardı hoşumuza gidiyodu,sorentoya niyetlendik 2009 model siyah bulduk alma arefesindeyken babamın galerici arkadaşında benim çocukluk hayalim olan 406 gelmişti :D çook ısrar ettim ve 08.02.2010 tarihinde aldık 406'yı. şimdi ise focus ve                 406'yı yan yana yazmıyorum :D

bu yazıdan sonra  arkadaş arabayı satar   :)
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2012, 20:28:12 Gönderen: mira »

Çevrimdışı lastdkilly

• Zetec-S
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mira;352306
bu yazıdan sonra  arkadaş arabayı satar   :)

Temiz bir 406 hdi bulsam seve seve :)

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lastdkilly;352328
Temiz bir 406 hdi bulsam seve seve :)

Sen yeterki iste :) Buluruz. Az yakar,çok kaçar. focusu aramazsın bile...

kmlyn

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Mert;352295

Çocukluk hayaline gençlikte kavuşmuşsun ne güzel Mert Ali.:ok:

Çevrimdışı efsanea_06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
.......
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2012, 23:38:56 Gönderen: efsanea_06 »

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kmlyn;352350
Çocukluk hayaline gençlikte kavuşmuşsun ne güzel Mert Ali.:ok:

Taxi filmini büyük bir zevkle izliyordum,o zamanlardan kalma bir hastalık oldu bende :) Hiç bitmeyecek gibi duruyor... Tam istediğim tasarım,görünüm,rahatlık.
İleride babama başka araba alıcaz,bu bana kalacak :)
Zaten motor yapılacağı zaman ki daha 4-5 yıl rahat gider. İşte o zaman komple boyaya sokucam. Çekicem brandayı,haftasonu kullanıcam...

kmlyn

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Mert;352369
Taxi filmini büyük bir zevkle izliyordum,o zamanlardan kalma bir hastalık oldu bende :) Hiç bitmeyecek gibi duruyor... Tam istediğim tasarım,görünüm,rahatlık.
İleride babama başka araba alıcaz,bu bana kalacak :)
Zaten motor yapılacağı zaman ki daha 4-5 yıl rahat gider. İşte o zaman komple boyaya sokucam. Çekicem brandayı,haftasonu kullanıcam...

2010 aralık ayının son haftası bursa inallar a araba almaya gittik. oğlan ben hanım. oğlan bayii e girdi direk soluğu mazda rx-8 in yanında aldı. biz 2011 honda city pazarlığını bitirene kadar arabanın etrafında döndü durdu. içine de bindi. baba bunu alalım diye yalvardı durdu. olmaz deyince bende büyüyünce kendim alırım dedi. bizden bir kahkaha. güzel şeyler bunlar. bize de hoş bir anı oldu.