škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

süperb active 1.6tdı alarm

chook · 39 · 9079

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kesinlikle hemde benim gibi hassas biris açısından

Çevrimdışı WebKings

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
şansınıza artık sorununuz park sensörü olsun başka birşey olmasında :)

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hocam orjinali çok paradır eminim. günahlarını almayayım ama malesef çin malıdır. sadece park sensörüne ne kadar verdiniz sorabilirmiyim. şu bir gerçekki alırken fiyat çok farklı geliyor insana ama neden olduğu ve sonradan takılanın ne kadar verimli çalıştığı da ortada.

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: WebKings;353498
şansınıza artık sorununuz park sensörü olsun başka birşey olmasında :)
orası kesin. geri kalan parçalarda arıza çıkma olasılığı tamamen tesadüftür. sadece aksesuarlar fiyata eklenir elegance olur adı.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam benim kızdığımda arabayı satarken sordum takılıp takılmadığı onlarda 250tl olduğunu hediye edecklerini söylediler
fakat durum ortada bencede kesinlikle adi çin malı

Çevrimdışı WebKings

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bizim roomsterda var taktıralı 3 yıl oluyor bir kere sorun yaşamadık tamamen şanssızlık takmayın bunlar ufak şeyler :)

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
canınız çok sıkılmış ama o fiyata orjinal tek bir sensörü bile takamazlar. geçmiş olsun. yinede takılmış ve para verilmiş, delikler açılmış sonuna kadar telafi etmelerini sağlayın. önemli olan size karşı yeterince dürüst olup olmadıkları. açıkca ne takacaklarını ve olabilecekleri söylemeleri lazımdı.

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: WebKings;353508
bizim roomsterda var taktıralı 3 yıl oluyor bir kere sorun yaşamadık tamamen şanssızlık takmayın bunlar ufak şeyler :)
doğrudur. her çin malı kötü değildir. onların içindede kaliteli olanlar var.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kesinlikle evet delikleride var ben dışrıdan kalite park sensörü alsamda taktırsam olmaz mı
birde bildiğini kalitelli bir park sensörü varmı?

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
valla delikleri tutarsa ki bence ebatları genelde aynı oluyor cyclone veya cenmax markaları iyi deniyor. yinede para vermeden çözmelerini sağlayın.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
60 liralık araba, park sensörü gibi basit bir donanım bile standart olarak üzerinde gelmiyor mu yahu? Üstelik bu boyutta bir araba birde.
Hadi servis taktı, onlarda hiç kontrol etmezler mi? Canınızın sıkılmasında haklısınız fakat madem böylesi bir araba alınıyor, üzerinde fabrikasyon olarak bu donanımları daha alırken baştan istemek gerekiyor. Gerekirse donanım paketini almak, sonradan bunun gibi çok keyif kaçırabiliyor çünkü maalesef.
Geçmiş olsun, umarım sorunsuzca çözülür tüm sorunlar.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gerçekten size çok katıyorum bende satıcıya öyle dedim bu ebatlardaki bir araçta arkada park sensörü olmalı elegancede gücüm yetmeti neyse dedim opsiyon olarak takılıyır mu evet takılıyor dediler ne kadar dedim 250 tl olduğunu söylediler tamam onuda size hediye ederiz dediler fakat karşılaştığım sorunlar bak gerçekten güvenimi çok sarstılar

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
birde arkadaşlar avrupa yakasında tavsiye edebileceğiniz skoda yetkili var mıdır.
yardımcı olursanız sevinirim

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar süperb 2012 desi alarm taktırmak istiyorum
DESİ yetkli servisinde ne dersiniz
bu arada da çok şükür park sensörü olayı çözdük