škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mert & 406 Maceralar...

Mert · 98 · 25725

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serdar p

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ev ve garaj hayırlı olsun

garajın su giderlerini ızgaralarını iyice kontrol edin. mütahite güven olmaz. sıkı bir yağmurda araç su içinde kalmasın. hatta bir elekterikçi getirip uygunsuz riskli bir durum varmı kontrol ettirin. sonuçta su sıkacaksınız o ortamda. abuk subuk yerlerde açıkta kablo priz olmasın.

Çevrimdışı mayday

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mert;355009
Abi o köşelere otoparklardaki kolon koruyuculardan alıcam. vurunca bile bişey olmaz. Kaputu değil her yere bak abi :D Ameliyat edicem arabayı,şu koltukları halledeyim...

Kolon koruyucu diye bahsettiğiniz şeylerden benimde ihtiyacım var.Nerde bulabilirim.Birde varsa resmini ekleyebilirmisiniz?

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hacı Köksal;355087
ev nerde mert?

Altıntepede abi. Önceki ev bostancıdaydı. Annem komşulara daha yakın diye burayı tercih etti. Buyrun,beklerim mangal yaparım size :D
Alıntı yapılan: mayday;355131
Kolon koruyucu diye bahsettiğiniz şeylerden benimde ihtiyacım var.Nerde bulabilirim.Birde varsa resmini ekleyebilirmisiniz?

Abicim bendee google amcadan baktım. Google gir. Orda istemediğin kadar var :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Hayırlsı olsun diyelim, gelişmeleri bekliyoruz  :)

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
altıntepe sakat yer dikkat et mert :) arkadaşların arabalarının başına bişeyler geliodu hep

evde garage de hayırlı olsn :D

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;355190
Hayırlsı olsun diyelim, gelişmeleri bekliyoruz  :)

Teşekkür ederim İrfan abi. :)

Alıntı yapılan: SekoLive;355191
altıntepe sakat yer dikkat et mert :) arkadaşların arabalarının başına bişeyler geliodu hep

evde garage de hayırlı olsn :D

Eyvallah abicim,22 senedir altıntepe oturuyoruz :) daha evveli Hasköy,Karagümrük...

Garaja operasyon yapıca zaten :) Arabanın mekanını belli edip plakayı yazayımda...

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
La gel çalıştığım yere 5mt S leri nerelere parkediyoruz bir gör :) Alışırsın.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun :):ok:
Valla bencede garaj olsunda nasıl olursa olsun :D zaten bir zaman sonra otomatiğe alıp alışırsın giriş çıkışlarına :D

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;355729
Hayırlısı olsun :):ok:
Valla bencede garaj olsunda nasıl olursa olsun :D zaten bir zaman sonra otomatiğe alıp alışırsın giriş çıkışlarına :D

Baki abi her şeye alışınca kolay geliyor... misal ; 1 senedir ortodontik tedavi görüyorum. Dişlerimde tel var,her randevuda telleri,lastikler değiştiriyor. Ondan sonra feryat figan başlıyor. İlk bir hafta alışma süreci... çok zorlanıyorum,acıyor,ağrıyor... 1 hafta sonunda sanki ağzımda tel yokmuş gibi oluyor... :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mert;355787
Baki abi her şeye alışınca kolay geliyor... misal ; 1 senedir ortodontik tedavi görüyorum. Dişlerimde tel var,her randevuda telleri,lastikler değiştiriyor. Ondan sonra feryat figan başlıyor. İlk bir hafta alışma süreci... çok zorlanıyorum,acıyor,ağrıyor... 1 hafta sonunda sanki ağzımda tel yokmuş gibi oluyor... :)

Off geçmiş olsun :o çok yakından bilirim o tedaviyi, bende oldum çünkü aynen :o ha asıl ızdırap kısmı bana çok gerekmediği halde ablam diş doktoru olduğundan çok özenmesinden dolayı başıma sarmasıydı :o aynen 2 yıl mı ne devam etmiştim bende el mecbur. Ama sonra çok rahatlayacaksın, ilerleyen yıllar için büyük yatırım :ok: o ufak ufak lastiklerim hala durur benim :)

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mert şimdi "buldun da kıllısı" filan bişey dicem ayıp olcak :hanz:

Hayırlı olsun mis ötesi mekan DW'dekilere çevirirsin sen orayı ben eminim :ok:

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: G.Antep Şubesi;355859
Mert şimdi "buldun da kıllısı" filan bişey dicem ayıp olcak :hanz:

Hayırlı olsun mis ötesi mekan DW'dekilere çevirirsin sen orayı ben eminim :ok:

:D :D Abi babam dedi zaten... :D Teşekkür ederim.

Şu sınavlar bitsin,sakin kafayla önce uzatma kablosu çekicem,ya da tavana floresan takarım. Garajın girişinde ızgaranın önünde arabayı yıkayıp,kurulama işini yapıcam. Gerisi içerde :) Yaz akşamlarını iple çekiyorum,sabaha kadar icraat...

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
http://detailingturkey.net/showthread.php?t=18720

Bu konuya bir bak. Burası da bizim garaj. Belli olmuyor ama araba buradan bakınca sol duvara yapışık ve o halde bile şöför kapısı yarım açılıyor açılmıyor arası.. Ha bir de garajın kapısını kapatmak için arka tamponu duvara 1 mm kadar yakın olması lazım. bu halde bile kapağı kapatınca ön tampona biraz değiyor..

garajın önü de senin gibi, 90 derece manevra yapmam gerekiyor. İlk denememde tek seferde girmiştim ama 1 hafta gir çık yapa yapa alıştım, şimdi zınk diye girip çıkıyorum ;)

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle oturun mert.Hayırlı olsun garajında.Takma kafana bak bana uzun kasa t5'i kasap gibi heryere sokuyorum.Şöyle diyim ufacık getz'in giremediği yerlere kasaplık yapıp giriyorum gözüm kara eğer çizilirse öyle çizilsin.Girişi zormış vs önemli değil bence.

Çevrimdışı mmutlu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Mert öncelikle yeni ev ve garajın hayırlı olsun bu kadar negatif düşünme yapabileceğin çözümler var iyi bir demirci ustasıyla aracın altını vurmadan girip çıkabileceğin bir platform düşünmeni tavsiye ederim demirleri enine geniş bırakırsanda farklı araçlar gireceğinde yine sorun olmaz diye düşünüyorum fikir alışverişinde bulunabiliriz teknik ressam adamsın ya bir çizim süper olur biz 15 yıldır bu şekilde demir platformdan bindiriyoruz arabayı sıkıntı olmaz :)