škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Veeeee 30 Yıllık Geyik Biter

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı my_lord

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Düşünün bu tören renkli TV de ilk defa yayınlandı :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Kupa tamam. Bi de Fevnandez'i aldık mı tamamdır... Dvogba da olur :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:++: :++: :++:

Yanlız Bursaspor ' hiç top oynamadı..Sanki feneri yenmesine razı gibiydiler..Hani azıcık oynasa da yenilse tamam da..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;355542

Yanlız Bursaspor ' hiç top oynamadı..Sanki feneri yenmesine razı gibiydiler..Hani azıcık oynasa da yenilse tamam da..
onlarda tarihe geçmeye hazırdı :D

ya bide belkide bi haber geldi ilk kupaları gitti 2iside giderse cok kızar angarayı yıkarlar bi sakin oynayın demişlerdir :D :D

yoksa sahadaki bursa spormuydu angaragücümüydü belli deildi.

bizim mahalle takımı cıksa 5 yerdi koca bursa cıktı 4 yedi :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;355542

O değil de FB gol attıkça Bursa taraftarı şov yaptı.:D
FB' liler 90+1' de sevinmeye başladılar. Anca emin olabildiler sanırsam.:kiki::knp:

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fenerbahçeli arkadaşları tebrik ediyorum.

O değil de renkli televizyonda ilk kez kupa aldılar. Helal olsun. :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tebrik ederim Fenerbahçe'yi :ok::)
Güzel oldu iyi oldu gerçekten, moralleri düzeldi, yazıktır günahtır yoksa, sürekli vur abalıya nereye kadar.
Yalnız Bursa taraftarını ayrı tebrik ederim, sanki yenen tarafmış gibiydiler, çok iyi destek verip devam ettiler maç boyunca. Bursa nasıl olsa moralleri bozuk deyip rahat çıktılar, çıkıncada 4 taneyi kucaklarına verdiler. Bursa biraz daha Bursa gibi olaydı çok daha çekişmeli maç olurdu, Fener geldi attı gitti, geldi attı gitti direk :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;355752
Tebrik ederim Fenerbahçe'yi :ok::)
Güzel oldu iyi oldu gerçekten, moralleri düzeldi, yazıktır günahtır yoksa, sürekli vur abalıya nereye kadar.
Yalnız Bursa taraftarını ayrı tebrik ederim, sanki yenen tarafmış gibiydiler, çok iyi destek verip devam ettiler maç boyunca. Bursa nasıl olsa moralleri bozuk deyip rahat çıktılar, çıkıncada 4 taneyi kucaklarına verdiler. Bursa biraz daha Bursa gibi olaydı çok daha çekişmeli maç olurdu, Fener geldi attı gitti, geldi attı gitti direk :)
Açıklama gelmiş zaten "hedef 2042" şeklinde.:rm:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;355775
Açıklama gelmiş zaten "hedef 2042" şeklinde.:rm:

Niye lam :D o hesaplar çok dönecek sonra, demedi deme :D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kutlarım. Geyik bitmez bizde ama, biri gider biri gelir . :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu arada gs nin uefa kupasını alışının 12. yıl dönümüymüş . 12 yıldır uefa kupasını alamamışlar yazık yazık :)

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şike olaylarından sonra bu sene hiç bir lig maçını seyretmedim, kupa maçı da dahil.

Şampiyonluk son maça kalınca ligi G.Saray, kupayı da F.Bahçe alır, samanlık seyran olur, hem Fenerliler, hem de G. Saraylılar mutlu olur diye düşündüm, tabi benimle beraber bunu düşünen kimler vardı, bunu bilmiyorum.

FenerBahçenin adının şike olaylarına karışması, ligden düşmemesi zaten F.Bahçenin şampiyonluk yolunu kapatıyordu bana göre, kısacası yedirmezlerdi Türkiye ligini FenerBahçeye, öyle düşünüyordum,tabi benimle beraber bunu düşünen kimler vardı, bunu bilmiyorum.

FenerBahçede artık Türkiye Kupasını almalıydı ki şike olayları, ligden düşürülme, Avrupadan ihraç edilme gibi konuların sıklıkla konuşulduğu dönemde kamuoyu oluşturmalıydı, şampiyonluğu da kılpayı kaçırırsa istenen ve hedeflenen olacaktı,öyle düşünüyordum,tabi benimle beraber bunu düşünen kimler vardı, bunu bilmiyorum.

Ve lig bitti, lig G.Saray'ın, kupa F.Bahçenin oldu, Süper Kupa maçı oynanmadan yazayım, F.Bahçe süper kupayı alır, öyle düşünüyorum,tabi benimle beraber bunu düşünen kimler var, bunu bilmiyorum.

Her ne olursa olsun bu sene G.Saray'ın iyi top oynadığı ve ligi hakettiği söyleniyor ve öyledir muhakkak, hak edenin kazanması güzel tabi ki.

Bu arada ben F.Bahçeliyim, ancak F.Bahçeli olmam Türkiye ligine farklı bir bakış açısıyla bakmamı gerektirmiyor,öyle düşünüyorum,tabi benimle beraber bunu düşünen kimler var, bunu bilmiyorum.