škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Detailing Turkey Hatıra Kitabı 2012

CC03 · 82 · 21901

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sturk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sturk;357053
listeye benide eklermisiniz PDF formatıda mantıklı

1. CC03
2. mygokhan
3. McOğuz
4. sturk

Ekledim ;)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
1. CC03
2. mygokhan
3. McOğuz
4. sturk
5. lrfan
6. Real81
7. Uğur Akar

:)

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Benide ekleyebilirsiniz.. Eğer gerçekleşirse yardımcı olurum maddi/manevi :)

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ekledim Alper ;)

1. CC03
2. mygokhan
3. McOğuz
4. sturk
5. lrfan
6. Real81
7. Uğur Akar
8. Perfect

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maksat forumca birşeyler yapabilmek/yapabileceğimizi gösterebilmek, ortaya emeklerin sentezini çıkarabilmek ise benim de çorbada tuzum olsun isterim. Madem böyle bir şey yapacağız bence sonunda ya da başında en popüler ürünlerin ya da tüm ürünlerin açıklamaları falan da olsun. El altında bulunsun. Herşeyden önce anısı yeter bence ;)

1. CC03
2. mygokhan
3. McOğuz
4. sturk
5. lrfan
6. Real81
7. Uğur Akar
8. Perfect
9.ladacı8086

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ladacı8086;357273
Maksat forumca birşeyler yapabilmek/yapabileceğimizi gösterebilmek, ortaya emeklerin sentezini çıkarabilmek ise benim de çorbada tuzum olsun isterim. Madem böyle bir şey yapacağız bence sonunda ya da başında en popüler ürünlerin ya da tüm ürünlerin açıklamaları falan da olsun. El altında bulunsun. Herşeyden önce anısı yeter bence ;)

1. CC03
2. mygokhan
3. McOğuz
4. sturk
5. lrfan
6. Real81
7. Uğur Akar
8. Perfect
9.ladacı8086

Bilinmeyen ürünler için güzel olur aslında... Kafadan bir kaç konu direk copy paste yapılabilir...

İsteyenler şimdiden konularının linklerini atabilir, zamanla ortaya bir şeyler çıkar, hatta şimdiden bir kaç konu var aklımda alıp koymak istediğim. Hele şu sınavlarım bitsin de buna da el atacam :D hatta yarın 1 sınav 1 sunum var :(
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2012, 02:05:52 Gönderen: CC03 »

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: CC03;357276
Bilmeyen ürünler için güzel olur aslında... Kafadan bir kaç konu direk copy paste yapılabilir...

İsteyenler şimdiden konularının linklerini atabilir, zamanla ortaya bir şeyler çıkar, hatta şimdiden bir kaç konu var aklımda alıp koymak istediğim. Hele şu sınavlarım bitsin de buna da el atacam :D hatta yarın 1 sınav 1 sunum var :(

Benim de yarına 1 ödev 1 sunum 1 de güç kaynağı yapmam lazım :++: Finaller bitsin elimden geleni yapmaya çalışırım ben de merak etmeyin ;)7

Bütün fikirler ortaya koyulur ve ortak paydada buluşulur. Sonra da işin büyük kısmı halledilmiş olur :)

Ansiklopedi tarzında da olabilir. Harfe göre sıralama olmasa da o kalnlıkta bol bol bigi paylaşımı olabilir mesela. Ben her türlü fikre açığım. Bu konu altında tartışalım lütfen bu konuyu.

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ladacı8086;357277
Benim de yarına 1 ödev 1 sunum 1 de güç kaynağı yapmam lazım :++: Finaller bitsin elimden geleni yapmaya çalışırım ben de merak etmeyin ;)7

Bütün fikirler ortaya koyulur ve ortak paydada buluşulur. Sonra da işin büyük kısmı halledilmiş olur :)

Ansiklopedi tarzında da olabilir. Harfe göre sıralama olmasa da o kalnlıkta bol bol bigi paylaşımı olabilir mesela. Ben her türlü fikre açığım. Bu konu altında tartışalım lütfen bu konuyu.

Finaller bitse de iş bitmiyor ki be Volkan'ım :D

Ansiklopedi ağır ve tuzlu olur :D Belki onu ilerleyen yıllarda yaparız.

Bak şöyle olabilir:

1. İşlemlerin anlatımı (teori olarak),
2. Uygulama fotoğrafları ve anlatımı,
3. Buluşmalar,
4. Ürün açıklamaları, çeşitleri vs,
5. Herkesten kısa kısa detailing hikayesi (nasıl başladık vs),

Daha neler eklenir neler :)

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: CC03;357280
Finaller bitse de iş bitmiyor ki be Volkan'ım :D

Ansiklopedi ağır ve tuzlu olur :D Belki onu ilerleyen yıllarda yaparız.

Bak şöyle olabilir:

1. İşlemlerin anlatımı (teori olarak),
2. Uygulama fotoğrafları ve anlatımı,
3. Buluşmalar,
4. Ürün açıklamaları, çeşitleri vs,
5. Herkesten kısa kısa detailing hikayesi (nasıl başladık vs),

Daha neler eklenir neler :)

Zaten benim dediğim aynısını yan yana değil alt alta yazmışsın. Şaka yapıyorum yanlış anlama :D Demek oluyor ki ikimiz de ansiklopedi istiyoruz. Dediklerimiz az şeyler değil ki :++:

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ladacı8086;357281
Zaten benim dediğim aynısını yan yana değil alt alta yazmışsın. Şaka yapıyorum yanlış anlama :D Demek oluyor ki ikimiz de ansiklopedi istiyoruz. Dediklerimiz az şeyler değil ki :++:

Şimdilik 9 kişiyiz Volkan, dilerim en az 50 üye olarak yaparız bu işi. Benim istediğim elimizde kalıcı bir şey olsun, dokunup sayfalarını çevirebilelim :D

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: CC03;357283
Şimdilik 9 kişiyiz Volkan, dilerim en az 50 üye olarak yaparız bu işi. Benim istediğim elimizde kalıcı bir şey olsun, dokunup sayfalarını çevirebilelim :D

Torpido gözünde devamlı bulundurabilelim. Özellikle yazın internete girme şansı pek olmayanlar ( benim gibi ) için alternatif olabilir :)

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ladacı8086;357284
Torpido gözünde devamlı bulundurabilelim. Özellikle yazın internete girme şansı pek olmayanlar ( benim gibi ) için alternatif olabilir :)

2 tane alıp 1 tanesini okulun kütüphanesine mi versem? :++:

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: CC03;357285
2 tane alıp 1 tanesini okulun kütüphanesine mi versem? :++:

:++: Dur hemen geyiğe vurmayalım. Ulen ne forumuz be maksimum 2 sayfa dayanabiliyoruz :kiki: ( Keşke bütün forumlarda böyle sıcak,samimi muhabbetler, paylaşımlar dönse ) Hele geçen 300 mesaj şaka maka geyik yapmışız. Şimdi de daha fotolar paylaşılmadan 100 mesaj yardırmışız. Allah sonumuzu hayır etsin :++: :++: :++:

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ladacı8086;357287
:++: Dur hemen geyiğe vurmayalım. Ulen ne forumuz be maksimum 2 sayfa dayanabiliyoruz :kiki: ( Keşke bütün forumlarda böyle sıcak,samimi muhabbetler, paylaşımlar dönse ) Hele geçen 300 mesaj şaka maka geyik yapmışız. Şimdi de daha fotolar paylaşılmadan 100 mesaj yardırmışız. Allah sonumuzu hayır etsin :++: :++: :++:

İyidir iyi :favo1: Bakalım yarın kaç üyemiz katılacak listeye :heo: