škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bye bye Türk Telekom

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Smile ADSL 24 aylık kampanyasından sonra evdeki interneti iptal ettirmiştim. Site içerisinde çekilen fiber hatlar dün tamamlanmış. Bugün Quick net 5GB kotalı internet başvurumu yaptım. Ayrıca 0 212 4.. .. .. nolu telefonumun iptali için dilekçe verdim. 15 dakika içinde Türk Telekomdan aradılar. Hattı kapattırırsam cep telefonumun şarjlı olmaması durumunda iletişimimin olmayacağı uyarısında bulundular.:kiki: Bunun herine hesaplı tarifeye geçerseniz biz sizi aylık 9 lira gibi bir ücret karşılığı ulaşılabilir yaparız dediler.:hanz: Ama ikna edemediler. Bundan sonra bizim ufaklıktan izin alabilirsem akşamlarıda bağlanabilirim.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, Smile ADSL fiyatı dahamı uygun ki?

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: seyyah;28703
Hattı kapattırırsam cep telefonumun şarjlı olmaması durumunda iletişimimin olmayacağı uyarısında bulundular.

Ben olsam dumanla haberleşmeyi çözdüm derdim :kiki::kiki::kiki:

Geçmiş olsun ve hayırlı olsun.

Telekomun daaaaaa :ban::++:

Bu arada smile problem yaşattı mı hiç?

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;28706
Hayırlı olsun, Smile ADSL fiyatı dahamı uygun ki?

Aldığımda 3 ay ücretsiz modem beleş kampanyası vardı.

Alıntı yapılan: ero__;28707
Ben olsam dumanla haberleşmeyi çözdüm derdim :kiki::kiki::kiki:

Geçmiş olsun ve hayırlı olsun.

Telekomun daaaaaa :ban::++:

Bu arada smile problem yaşattı mı hiç?

Cep telefonumun şarjı yoksa ve evde şarj edemiyorsam ev telefonunu da kullanmıyorum. Telsiz telefonlar elektrikle çalışıyor.:hanz: Smile ile ilgili sorun yaşamadım. Sadece iki defa bağlanamadım o da Türk Telekom kaynaklı sorunlar idi.
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2009, 13:05:31 Gönderen: seyyah »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Hayırlı olsun.
Bende TTNET'ten kurtulacağım ama onun yerine başka ne alıcam onu düşünüyorum kaç gündür.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar nasipse eylül ayında hattımı ve adslmi iptal ettiriyorum, ev telefonu istemeyen bir adsl varmı. veya en uygunu ve sorunsuzu hangisi...

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende TTnet'i kapattırmayı düşünüyorum..Ev telefonundan ulaşan çok olduğu için kaptmam muhtemelen..Ama uydunet cazip geliyor.Tek  cazip gelmeyen kablosuz modemleri çok pahalı !
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kampanya devam ediyor ....

UYDUNET VE TELEDÜNYA’DAN YAZA MERHABA KAMPANYASI…

Kaliteli internet ve TV platformu hizmeti almak isteyenlere fırsatlarla dolu bir kampanya başladı.

Hızlı ve kesintisiz internet UYDUNET ile aralarında HD kanalların da olduğu 75’in üzerinde kanalın izlenebildiği TELEDÜNYA’ya aynı anda abone olanlar ayda sadece 26 TL ödeyerek hizmetlerden yararlanabilecekler. Kampanyadan mevcut KABLO TV ve TELEDÜNYA kullanıcıları da faydalanabilecekler.

1 Haziran – 30 Ağustos 2009 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada,  KABLO TV, UYDUNET ve TELEDÜNYA kurulum ücretleri alınmayacak.

Kampanya kapsamında; TELEDÜNYA ile birlikte 1 Mbps hızında 4 GB kotalı UYDUNET’i seçenlere, internet hizmetinde büyük avantajlar sağlanıyor. Aboneler, 3 ay boyunca limitsiz ve ücretsiz internetten yararlanacak. Yanı sıra kablolu kablo modem de hediye edilecek.  

Ayrıca, aynı kampanyaya katılanlardan, isteyenlere maksimum 1 adet SD SET TOP BOX peşin 49 TL’ye, 12 taksitle 60 TL’ye, 24 taksitle 72 TL’ye verilecek.    
Kampanya’ ya katılanların, UYDUNET ve TELEDÜNYA hizmetine abone olarak 24 ay abone kalmayı taahhüt etmeleri gerekiyor.

UYDUNET'TEN KAMPANYA YAĞMURU…

UYDUNET, limitsiz internete abone olmak isteyenler için yeni bir kampanya başlattı. Yeni kampanyada 1 Mbps ile 20 Mbps arasındaki limitsiz hızlardan herhangi birisine abone olacaklara kablolu modem hediye edilirken, UYDUNET kurulum ücreti de alınmıyor.

Böylece UYDUNET'i seçen internet kullanıcıları, ekonomik fiyatlarla aboneliği devam ettirme fırsatının yanı sıra, 30 TL olan kurulum ücreti ile 100 TL değerindeki kablolu modem ücretini ödemeksizin abonelik şansına sahip oluyor.

Limitsiz internet kampanyası, internette hızın, kesintisizliğin ve ekonominin sembolü haline gelen UYDUNET'te yılbaşından bu yana ardı ardına gelen kampanyalardan dördüncüsü.

Halen UYDUNET'in 1 Mbps 4 GB kotalı internetini tercih edenler için indirim ve kablosuz modem kampanyalarının yanı sıra çoklu kurulumda önemli avantajlar sağlayan kurulum kampanyaları da devam ediyor. Kampanyalar; gerek modem ve kurulum konusunda büyük avantajlar sağlaması, gerekse ödemelerdeki taksit olanağı nedeniyle İnternet kullanıcılarından büyük ilgi görüyor.

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bulunduğum yerde Quicknet veya kablo net olsa saniye düşünmeden geçicem ama malesef, mahkumuz TTNET'e.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende iptal ettirmeyi düşündüm TTnet 8 mbit net limitsiz paket kullanıyorum geçtim ve çok mutlu ve memnunum herif telefonda 15 GB downloaddan sonra internet 512 ye düşücek dedi ama düşürmediler 12 günde yaptığım download nerden baksan 45-50 GB :D:D

indirme hızıda 800kb/sn jet denebilir 24 dk da 1,30 GB indiriyo TTnet bizi sömürdü şimdi biz onu sömürüyoruz :D:D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim evin 3 km uzağındaki yola fiber kablo döşemeye başlamışlar..Ne mutlu oldum bilemezsiniz :D "Dikkat fiber kablo döşenmektedir" quicknet diye ibare vardı yanılmıyorsam..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;29267
Bizim evin 3 km uzağındaki yola fiber kablo döşemeye başlamışlar..Ne mutlu oldum bilemezsiniz :D "Dikkat fiber kablo döşenmektedir" Oicknet diye ibare vardı yanılmıyorsam..

quick'tir o :kiki:

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;29262
Bende iptal ettirmeyi düşündüm TTnet 8 mbit net limitsiz paket kullanıyorum geçtim ve çok mutlu ve memnunum herif telefonda 15 GB downloaddan sonra internet 512 ye düşücek dedi ama düşürmediler 12 günde yaptığım download nerden baksan 45-50 GB :D:D

indirme hızıda 800kb/sn jet denebilir 24 dk da 1,30 GB indiriyo TTnet bizi sömürdü şimdi biz onu sömürüyoruz :D:D

Ben de onu anlamıyorum bir çok kişiden duydum bunu. 3 ay doldu mu sizin?