škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

kene çıkartma da pratik yol

hiko · 21 · 5214

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Feridun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Beni çanakkale kilitbahirde akrabalarımızın çiftliğinde ısırdı. Hayvancılıkla uğraşıyorlar. İstanbulda farkettim. Doktor korkma istanbul vakalarında genelde sıkıntı olmuyor dedi.
Ben aynen böyleyim

:++: :++: :++:

Çok şükür bişey çıkmadı. Kontrole filan gittim. Maşallah :)

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kendi içlerinde de türleri var sanırım, hepsi yapmıyor ama genede insanın sinirini bozmaya yeter. Kıl kadar yaratık pert ediyor adamı.

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
6 yıl önce hem benım hemdee eşimin ayagına yapışmıştı.2 hastahane gezdik üçüncüye tek bakan yerin haseki hastahanesi oldugunu ögrenip hasekide lazer gibi birşeyle cızzz bız sesler eşliginde yakıp almışlardı
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
beni de ısırmıştı şerefsiz tabi ben farkına varmadım. denizde çok kalıyordum boğulmuş gitmiş. yalnız sökerken bir parça etide beraberinde götürdü. iyi çene var merette. en iyisi alıcan lehim tabancası yada silikon tabancasını kızdırıp basacan gidecek biraz sizde yanacaksınız ama temiz virus mirus de pişip gidecek.

Çevrimdışı mr.yilmaz

• Araba Delisi
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bana da bir kere yapıştı çıplak ayakla top oynadım çimde. Yanlış anlaşılmasın, benim köpekte çok olurdu. Sigarayı yavaşça yaklaştırırdım, çok yaklaştırmadan tak kendisi bırakır, kafayı çıkarır yürümeye başlardı. Tabi dr_emrah doktorumuzun stresle ilgili sözleri çok önemli.