škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octi aynla ayarları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rehberce

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.gdtours.de
Merhaba Arkadaşlar,
çok şükür artık benimde 2011 octim oldu allah hiç birimizin tekerine taş değirmez inşallah.
Benim sorum şu olacak;
Octi 1.6 TDI Elegance modelde Ayna ve ya aynalar geri vitese takınca aşağıya otomatik olarak bakar mı?
Benim bilmediğim bir diğer husus ise aynalar kumandanın kapama tuşuna uzun süreli basılı tutarsam kapanıyor bunun başka bire yolu yokmu kitleyince kendiliğindn kapansa?

Herkese kazasız belasız az yakıtla uzun mesafeli sürüşler dilerim,
Bilal

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
öncelikle aracınız hayırlı olsun kazasız belasız inş.

kitapçıkta yazar geri vitese taktığında sağ ayna otomatik yere bakar diye fakat ben bu özelliği sonradan eklettim aracıma aynaların katlanması ise kilit tuşuna uzun süre basmaktan başka bir çaresi yok gibi benim için bu hiç sıkıntı olmadı ama tercih meselesi tabi belki işin erbabı iyi bir elektronikçi sana daha iyi bir yol gösterir.

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rehberce;360220
Merhaba Arkadaşlar,
çok şükür artık benimde 2011 octim oldu allah hiç birimizin tekerine taş değirmez inşallah.
Benim sorum şu olacak;
Octi 1.6 TDI Elegance modelde Ayna ve ya aynalar geri vitese takınca aşağıya otomatik olarak bakar mı?
Benim bilmediğim bir diğer husus ise aynalar kumandanın kapama tuşuna uzun süreli basılı tutarsam kapanıyor bunun başka bire yolu yokmu kitleyince kendiliğindn kapansa?

Herkese kazasız belasız az yakıtla uzun mesafeli sürüşler dilerim,
Bilal

Octavia'nın aynaları aşağı dönemeyecek şekilde, o yüzden öyle bir özellik yok. Ayrıca da hafızalı koltuğa ihtiyaç duyuyor diye biliyorum.

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fastbreak79;360314
Octavia'nın aynaları aşağı dönemeyecek şekilde, o yüzden öyle bir özellik yok. Ayrıca da hafızalı koltuğa ihtiyaç duyuyor diye biliyorum.

Hafizali koltukta geliyor o ozellik.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsuz kazasız belasız sürüşler dilerim.bahsettiğin özelk hafızalı koltuklarda var.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı rehberce

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.gdtours.de
Alıntı yapılan: fenomen;360320
hayırlı olsuz kazasız belasız sürüşler dilerim.bahsettiğin özelk hafızalı koltuklarda var.

Değerli dostlarım
Tüm değerli bilgileriniz icin ve iyi dilekleriniz için tesekkur ederim

Saygılarımla