škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Samsung maldives inverter klima

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Seronet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tunerlifeturkey.com

Çevrimdışı mahmut0382

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Seronet;361889
Bu arada hayırlı olsun, tercihiniz güzel.

Teşekkürler .

Çevrimdışı mahmut0382

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşalar klima dün kuruldu iç ünitede son fan hızında sadece çok düşük bir hava sesi var orta ve düşük fanda hiç ses yok dış ünitedede diğer klimalarıma göre çok sessiz .

Soğutması çok güzel zaten soğutmada en dandik klimada bu havalarda soğutur. Önemli olan ısıtması fakat ısıtması hakkında birşey diyemiceğim onuda kışa göreceğiz .

Beğendiğim özellikleri .

Flap konumunu kumanda ekranında gösteriyor ayrıca kapatırken hangi konumda ise birdahaki açılışta o konumda açılıyor her klimayı açtığımda flapları ayarlamak zorunda kalmıyorum . Ayrıca kılavuzunda kışın defroze moduna girdiğinde yani klima soğuk üfleyecek olursa flapları otomatikmen en üst konuma alıp sıcak üflemeye başlayınca önceki konuma otomatik alıyormuş bu özellik kışın ilk çalıştırmada çok güzel düşünülmüş .

Eco ve hi power modlarıda iyi düşünülmüş 24 derecede eco modunda klimada en ufak bir ses olmuyor ve odanın sıcaklığı bu konumda korunabiliyor . Tabi biraz daha sıcaklar bastırdığında denemek daha doğru olur .

Elektirik sarfiyatına gelirsek kuran servise 14 lük klimamı gösterdim buna göre nekadar yakar diye sordum bana en fazla yarısını yakar dedi eğer dediği gibi yakarsa çok güzel olacak .

Kısaca alacaklara tavsiye ederim .

Konuda tavsiyede buluna tüm arkadaşlara tekrardan teşekkürler .

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullanın, hayırlı olsun :):ok: sizin ihtiyaçlarınızı karşılayıp memnun kaldıktan sonra gerisi zaten önemli değil :):ok:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Sertan_c;361857
klima için de 85 tl karşılığı uzatılmış garanti veriyorlar mı acaba?
Aha! Bunu sormadık işte! Sorayım bir ara. Teşekkürler hatırlattığın için.
Alıntı yapılan: mahmut0382;361860
...Uğur bey klimanız hayırlı olsun.
Benim arçelikten yana şansım yağver gitmedi ne aldıysam pişman oldum tam aksini yaşayanlarda var umarım siz memnun kalırsınız .
Morelinizi bozduğum içinde özür dilerim .
Estağfurullah! Ne özrü yahu?! Şaka yapmaktı niyetim.:skn:
Teşekkür ederim ayrıca.

Çevrimdışı mahmut0382

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;362952
Güle güle kullanın, hayırlı olsun :):ok: sizin ihtiyaçlarınızı karşılayıp memnun kaldıktan sonra gerisi zaten önemli değil :):ok:

Teşekkürler .

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;362968

Estağfurullah! Ne özrü yahu?! Şaka yapmaktı niyetim.:skn:
Teşekkür ederim ayrıca.

Rica ederim .
Niyetinizin kötü olmadığını bilyordum arada oluyor böyle şeyler .