škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superb II bilgi ekranı ayarları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kagan06;462542
1.dedigini passat ile ayniysa arac durur vaziyetteyken direksiyonun sag tarafndaki tuslarla merkezi kilit otomatik yapinca olur.

2.si anahtarsiz giris yoksa olmaz, sadece diyelimki aracin kilitlerini actiniz sonra binnekten vazgecip kapilari hic acmadan eve gittiniz, o surede kapi acilmayinca otomatik kilitleniyor...

benim octide o ayarı yapmamışım arabayı burakıp haftasonunu şehirdışında geçirdim geldiğimde bi baktım kapılar açık!!! :D

böyle bir iğnelenme bir ateş basması filan neyse sonradan uyandık ayarladık :)

Çevrimdışı kagan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: memetsahinjj8862;462573
benim octide o ayarı yapmamışım arabayı burakıp haftasonunu şehirdışında geçirdim geldiğimde bi baktım kapılar açık!!! :D

böyle bir iğnelenme bir ateş basması filan neyse sonradan uyandık ayarladık :)

O ani anlayabiliyorum , hasss naptim ben :)

Aman dikkat edin arada yoklamak lazim :)

Çevrimdışı kilimli65

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kagan06;462542
1.dedigini passat ile ayniysa arac durur vaziyetteyken direksiyonun sag tarafndaki tuslarla merkezi kilit otomatik yapinca olur.

2.si anahtarsiz giris yoksa olmaz, sadece diyelimki aracin kilitlerini actiniz sonra binnekten vazgecip kapilari hic acmadan eve gittiniz, o surede kapi acilmayinca otomatik  kilitleniyor...

Cevabınız için teşekkürler.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ek bilgi olarak anahtarsız giriş sistemleri vag grubunda renault gibi olmuyor. tutcak üzerindeki dokunmatik alana ufak bir dokunmanız ile kitleniyor sadece. Uzaklaşınca kilitleme mümkün değil. Birde anahtar kimdeyse o tutcak kilitleyip açma fonkyonunu yerine getiriyor