škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İstanbul Autoshow 2012 bilet fiyatları açıklandı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;363351
Harcayacağım benzin+köprü parasınıda eklersek tek kişi en az 60-70 lira demek :D yoh kalsın gitmiş kadar oldum :D yıllar önce çok daha güzeldi zaten.
Körüklü Mercedes Citaro candır.:huh::rm::hanz::D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;363450
20 nisan civarında tuning fuarı vardı "cnr" da  , bomboştu. Autoshow un eski fuar alanı daha kullanışlıydı, şimdi ta gitti beylikdüzü çıkışına.benim oturduğum semtle 25 km mesafesi var şimdi ki fuar alanının , anadolu yakasından gelen hele hepten yandı... 25 km nedirki demeyin  İstanbul trafiğinde en az 1 saat ....

Aynen :ok::)
Eski fuarların tadı kalmadı, tamamen ticarileştirdiler birde üstüne. Yoksa yıllardır kaçırmadan giderdim, son yıllarda hiç sallamıyorum artık zaten gördüğümü görüyorum ben fazlasıyla :) herşey beleşe bile gelse gene de bana cazip gelmiyorlar artık :) yoksa bilet cart curt hiç dert değil:)

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;363718

Sardalya mod on :rm::rm::rm:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;363718

Alıntı yapılan: FF;363794
Sardalya mod on :rm::rm::rm:
Tuzlu tuzlu...:++:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;363798
Tuzlu tuzlu...:++:

Canım çekti bak şimdi :rm::rm::rm:
Sardalya tabi ki :D

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Real81;364214
bi konuyuda sulandırmayın yawwww :)
İnsanları alternatif trasportasyon seçeneklerine yönlendiriyoruz yahu!:huh:

Çevrimdışı AimLeSs

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Şahsi fikrim, ücret uygulaması iyi olmamış.. Öğrencilere ücretsiz olması demek alakalı / alakasız birçok tip'in fuara doluşup "vaay arabaya bak, kaç basıyor" şeklinde araçlara saldırmasına sebep olacaktır.. Bu da otomobil tutkunlarının fuar zevkini törpüleyecektir.. 5TL dahi olsa, sembolik bir ücret alınmalıydı bence..

Diğer yandan Tüyap'a taşınması da kötü olmuş evet.. Zaten anadolu yakasından gelenler Cnr için dahi birsürü yol teperken şimdi buna yaklaşık 17-18km'li bir yol daha eklendi..:ban:

Yaklaşık 10 senedir bütün autoshow'lara gittim. Ondan önce de gene birkaç fuara abim götürmüştü.:) Yurtdışında da fuara gitmek nasip oldu.. Her fuarın tadı ayrıdır bence..:ok:

Ama en büyük etken kalabalık.. Hakikaten kalabalık çok olunca alınan zevk çok düşüyor..

Bu arada eline fazla davetiye geçen arkadaşlara bi biskrem versem?..:)