škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

LPG ve Chip Nasıl Olur??

kadir_ · 62 · 18792

0 Üye ve 26 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çözemezlerse Başka Bir LPG Bayisine Söyleriz Yardımcı Olurlar :)

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ustanıza güveniniz tam sanırım. ama ben derim ki BRC montajından anlayan bir yer bulun gözünüz kapalı taktırın. rahat edersiniz. 2011 1.4 fabişe taktırdım maşallahı var. karar sizin yine de. hakkınızda hayırlısı olsun.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;376045
ustanıza güveniniz tam sanırım. ama ben derim ki BRC montajından anlayan bir yer bulun gözünüz kapalı taktırın. rahat edersiniz. 2011 1.4 fabişe taktırdım maşallahı var. karar sizin yine de. hakkınızda hayırlısı olsun.

Biz minimum fiyata halletmeye çalışıyoruz brc birazdaha pahalı oluyor :)

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;376242
Biz minimum fiyata halletmeye çalışıyoruz brc birazdaha pahalı oluyor :)
 gerçi herkesin kendine göre bir bildiği var. umarım en az masrafa halledersiniz. hakkınızda hayırlısı.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kadir siz bayağı bayağı aştınız artık valla :D
En son bittiğinde bir de dino'ya girin bari :D + kaç gelmiş gezelim görelim :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;376317
gerçi herkesin kendine göre bir bildiği var. umarım en az masrafa halledersiniz. hakkınızda hayırlısı.

Teşekkürler :ok:

Alıntı yapılan: FF;376379
Kadir siz bayağı bayağı aştınız artık valla :D
En son bittiğinde bir de dino'ya girin bari :D + kaç gelmiş gezelim görelim :D

Sorma baki abi ya peder sabah yataktan kalkmış hala arabayı düşünüyo geldi ne yapalım dedi gidip değişelim dedim bastık gittik ön tarataki sistemi komple söktük ecu,regülatör,enjektör borular elektrik tesisatı komple temizledik sıfırdan landi kiti bağladık ayarını yaptık bir güzel gene supriz çıktı enjektörlere usta 2.2 yeterli gelir dedi ben yetmez dedim o yeter dedi daha sonra biraz gazladık gene yetmedi bu sefer 2.4 enjektör takacaktık ki enjektör kalmamış o sırada yanda crv montajdaydı hemen onun enjektörleri hacıladık taktık octiye şimdi çiçek gibi oldu maşallah :D

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;376633
Hadi hayirli olsun arkadaşım.

Teşekkürler:ok:

Bu gun son testimizi yaptık maşallahı var kesiciye kadar tık demiyor :ok:

Chip olayındanda vazgeçtik ustam motorun çok fazla ısınacağını ver güç kaybı olacağını söyledi boşuna yorma dedi banada mantıklı geldi :) Ufaktan bir CAİ taktım mı mis gibi olur :ok:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;376539
Teşekkürler :ok:

Sorma baki abi ya peder sabah yataktan kalkmış hala arabayı düşünüyo geldi ne yapalım dedi gidip değişelim dedim bastık gittik ön tarataki sistemi komple söktük ecu,regülatör,enjektör borular elektrik tesisatı komple temizledik sıfırdan landi kiti bağladık ayarını yaptık bir güzel gene supriz çıktı enjektörlere usta 2.2 yeterli gelir dedi ben yetmez dedim o yeter dedi daha sonra biraz gazladık gene yetmedi bu sefer 2.4 enjektör takacaktık ki enjektör kalmamış o sırada yanda crv montajdaydı hemen onun enjektörleri hacıladık taktık octiye şimdi çiçek gibi oldu maşallah :D

Valla +HP gelmiştir bu kadar ayarla, azimle :D arabanın LPG'de peformansı benzinden daha yüksek olmadıysa neyim :D ayarlar bittiğinde bir de sarfiyat hesaplarını isterik :D hem Yardırking'de hemde kastırking'de tabe :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;376672
Valla +HP gelmiştir bu kadar ayarla, azimle :D arabanın LPG'de peformansı benzinden daha yüksek olmadıysa neyim :D ayarlar bittiğinde bir de sarfiyat hesaplarını isterik :D hem Yardırking'de hemde kastırking'de tabe :D

Akşam geredeye kadar yardırking mod daha sonra ekonomi olacak full klima acık bakalım ne kadar yakacak :D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;376678
Akşam geredeye kadar yardırking mod daha sonra ekonomi olacak full klima acık bakalım ne kadar yakacak :D

:adm::adm::adm:
Kalemi defteri hazır et yanında, not düş :D

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;376672
,
Bizim 2400 Sonatanın Öyle :D Özel Map Yaptık Benzinden Daha Güçlü Şu Anda.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;376695
,
Bizim 2400 Sonatanın Öyle :D Özel Map Yaptık Benzinden Daha Güçlü Şu Anda.

Duy Kadir duy :rm::rm::rm:
Adamlar ayar çekmekten yola çıkamıyorlar günlerdir yalnız :rm: yaz bitecek nerdeyse :rm:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;376705
Duy Kadir duy :rm::rm::rm:
Adamlar ayar çekmekten yola çıkamıyorlar günlerdir yalnız :rm: yaz bitecek nerdeyse :rm:

Sorma abi ya şimdi çiçek gibi oldu 5500-6000 devir vız geliyor :D Az önce babam markete gitti gelirken sağ rot askısı kopmuş hay dedim böyle işin var bir cenabetlik :D Daha içeri yeni geldi sağ sol değiştirdik geldik artık birşey çıkmasın! :D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;376727
Sorma abi ya şimdi çiçek gibi oldu 5500-6000 devir vız geliyor :D Az önce babam markete gitti gelirken sağ rot askısı kopmuş hay dedim böyle işin var bir cenabetlik :D Daha içeri yeni geldi sağ sol değiştirdik geldik artık birşey çıkmasın! :D

Maşallah, hadi bakalım :):ok:
Şans işte, hepte ters zamanda olur, Allah can sağlığı versin :ok: genede yola çıkmadan iyice bir sağını solunu kontrol edin öyle çıkın yola :ok: