škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

merhaba Ben hayri Yurt disindan katiliyorum ...

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HamleT

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaslar ben Hayri, Almanya -Hamburg dan .
bende ilk arabami Aldim suan Hamburg Havaalani kiralik oto firmalarinin araclarinin ic ve dis temizligini yapan bir firmada Calisiyorum , benim isim sadece arabalarin ic temizligini yapmak ( makina ile süpürmek,fircalamak...) bende yaptigim isi daha iyi ögrenmek ve yeni aldigim mercedes GLK 220 aracima boya korumasi vs yapabilmek adina forumlari dolanirken burayi buldum ,nezamandir birseyler yazip baslangic yapmak istemistim ama kismet bugüne imis , insallah bende sizler gibi arac bakimi konusunda sayenizde birseyler ögrenir ve bunu kendi aracimda ve yakinlarimin araclarinda uygularim . Emekleriniz ve yorumlarinizdan Dolayi simdiden Tesekkür ederim ...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı turgutktu

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı HamleT

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
tesekkür ederim, firsat buldukca sizlerin deneyimlerinizi arastiriyorum ,neyi ,nasil yaptiginizi ( bakim konusunda ) okadar yeniyimki bakim yapmaya baslicam diyorum ,hangi sorudan yada hangi soruyu sizlere sormam gerekir daha onu bile bilmiyorum . ama kismetse bu ayin sonu Adanaya gdiiyorum yol istikametinde varsa is yeri aDanada olan yada istanbulda bu isi Gercekten Prof yapan isletmeci bir Arkadasla kontak kurup , aracimin ilk bakimini yaptirirken banada birseyler ögretecek en azindan yapabilecegim seyleri ,yada araca zarar vermeyen bakim malzemeleri vs  . Yanlis birseyler yapip rezil etmiyelim die . varsa Önerebilceginiz biri ? sevinirim .

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldin hemşerim. Bende Adana'lıyım ama Niğde'de kalıyorum...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aramıza hoşgeldiniz :) İstanbulda bu işi yapan 1-2 kişi var :) Forumda aliergun var o size yardımcı olur :)