škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Güneş gözlüğü almak istiyorum

fenomen · 38 · 18116

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hititman

• para koleksiyoneri
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen sene yarım damla polarize mineral cam Rayban aldım (450tl) acaip rahat ettim bahar alerjisi olunca iyi birşey alıyorum. Birde gözlüğü denemeden almayın çünkü çok beğendiğiniz bir gözlük yüzünüzde çok komik durabiliyor.

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Ben de polarize kullanıyorum, son derece iyi, özellikle araba kullanırken

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Polerize şart araç kullanırkende iyi oluyor .

F/P açısından KAPPA yı öneririm:ok:

Çevrimdışı gmmert

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Perfect;365561
Mustang nasıl arkadaşlar ?

Kullanan varmı tavsiye edermisiniz ?

aracıma hırsız gırıp raybanleri çalınca onun yerine Mustang aldım.Her ikiside polarize cam aralarında hiçbir fark yok.....

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Detaycı;365444
Peki benim anlamadığım başlarının derdi neymiş ki değeri bu kadar olan saatlerde, gözlüklerde bu kadar indirim yapmışlar? Ya da başka bir deyişle o kadar para ediyorlar mı?

Abi fiyatlara bakmadım da özetle anlatayim..

Şimdi bu grafta P1 yüksek olan fiyat ve arz çizgisinin üstünde "2" ve "3" kısımları "residual demand" yani hizmet edilmemiş kısım. Hizmet edilmemiş olmasının sebebi P1 fiyatı, 2 ve 3 kısmındaki insanların rezervasyon fiyatlarından yüksek olmasıdır.

Zamanla da fiyatları düşürecekler ve fiyat P2 olacak. Bu sefer de 2 kısmındaki insanlar da bu gözlükleri alacaklar. Ve daha sonra 3. kısımdaki insanlar da alacaklar...
Firmaların kullandıkları fiyatlandırma stratejisidir, bu işi bilenler genellikle bir ürün çıkınca direkt almazlar, bir süre bekleyip indirimi beklerler.

Daha detaylı halini sonra anlatırım talep olursa :D Bu grafik benim eserim, dönem ödevi için hazırlamıştım, konu da cuk oturdu :D

Ana konuya gelirse, bence de gözlükçüden alın derim, 12 yıldır gözlük kullanan birisiyim. Ben de bu hafta içinde numaralı güneş gözlüğü bakacağım. Tavsiyem rayban gibi kaliteli bir marka alın, keza uzun vadede ucuza gelir :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar sahibinden cm da polarize uv 400 diye gôzlükler var begenmezsen iade diyor made in italia yaziyor,ne kadar dogrudur bilemem.Ama sadece arac kullanirken kullanacagim 300 tl ye degermi veya 200 kaymeye yazik olmazmi.zira camini catlatmisim haberim yok yeni farkettim.demem o ki cok para vermekde akillica iş degil.mustang pahali geldi birde tasarimini begenmedim.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı ilk aşk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.turkiyeotoforum.com/oto/

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilk aşk;365827
benim gözlükçü olduğumu unuttun değil mi
:knp::knp:eyvah fena yakalandık.engin gerçekten bu gözlüklerin orjınal polarize olup olmadığını nasıl anlarız.sizde rayban damla modeli gözlük ne kadar?

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;366328
:knp::knp:eyvah fena yakalandık.engin gerçekten bu gözlüklerin orjınal polarize olup olmadığını nasıl anlarız.sizde rayban damla modeli gözlük ne kadar?

Onun icin gzolukculerde kucuk resimler var.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;366383
Onun icin gzolukculerde kucuk resimler var.
Nasıl yani anlamadım

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar sahibinden gözlük aldım ama keşke octi gözlüklerinden alsaydım fanatik olduğumuzu cümle alem bilirdi artık.
http://www.ebay.com/itm/Coach-Octavia-S350-Sunglasses-/150849253003?pt=US_Sunglasses&hash=item231f50ee8b#ht_500wt_1287

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
benim gözlerimde aşırı sulanma vardı.güneşli havalarda aglıyor gibi yaş geliyor yola bile bakamıyordum.doktor tavsiyesi ile polorize olan ve birkaç özelligi daha olan kappa marka aynı aşagıdaki resimdekine benzer bir güneş gözlügü aldım.dünya varmış yahu.acayip memnunum 6 yıldır kullanıyorum

2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı Feridun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadasimin babasi Eminonunde Gunes optikde calisiyordu. Oradan almistim 2 sene once.
Uzun lafin kisasi gozluk almak isteyenler Eminonune gitsin. İyi bir pazarlikla guzel fiyatlar alabilirsiniz. :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam hayırlı olsun :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI