škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

hangisi mantıklı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı intifada55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bir sorum daha olacak aracımda simit tüp takılı hslıyle stepne bagajda duruyo ve bagajı bir haylı daraltıyo yeni tank taktırsam maliyeti 250 lira ama bagajda gene yer kaplayacak mini stepne alsam oda bana 200 liraya malolacak bagajdada fazla yer kaplamayacak ama mini stepne nasıldır kullanışlı mı ve hangisini tercih etmem daha mantıklı bu arada bagaj çok ama çok lazım

Çevrimdışı aliserhanuyar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Murat ben görüntü olarak, her zaman simit tüpten yanayım. İnce stepnede olsa gene yer kaplayacak (hemen hemen normal stepne kadar). Ben olsam madem bagajda büyük senin, 200 lira gibi meblayı ince stepneye vereceğime, eğer uğraşırım dersen, bagaj kumaşı, kontrplak yada mukavva vs. ürünleri al, stepnenin etrafına güzel bir döşeme yap. Hem daha uyguna gelir, hemde görüntü kirliliği ortadan kalkar.

Çevrimdışı DetailingKemal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arabayi satin aldiğimda eski sahibi bagajda duran ufak tüpe fazla güzel olmasada mantikli bir döşeme kaplatmiş. Resimleri paylaşirim

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
en mantıklısı şu an kullandığın sistem. benim lpgci stepneye suni deri kılıf hediye ediyor. hem reklam var üzerinde. bagajdada güzel duruyor. hacmi bana göre bagajı daraltmıyor. silindir tank yaptıranlar arka koltuk yatırma işlevini kullanamıyor ve pişman oluyor. ama serbest stepneyi istersen koy kenara yükle yükünü devam.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Babamda sürekli stepne ile geziyordu en sonunda sözüme geldi son 1 senedir bagajda stepne yok.İstanbul içi pek sıkıntı olmuyor onun yerine tamir kiti aldım bagajın bir köşesinde duruyor:) Stepneyi anca uzun yola gidersek koyarım onun haricinde pek ihtiyaç olmuyor ve fazla yer kaplıyor..

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;367508
Babamda sürekli stepne ile geziyordu en sonunda sözüme geldi son 1 senedir bagajda stepne yok.İstanbul içi pek sıkıntı olmuyor onun yerine tamir kiti aldım bagajın bir köşesinde duruyor:) Stepneyi anca uzun yola gidersek koyarım onun haricinde pek ihtiyaç olmuyor ve fazla yer kaplıyor..

Lastik yarılırsa ne yapacan :D

Çevrimdışı intifada55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yorumlar için sağolun yolum uzun bagaja olduğu kadar stepneye de  ihtiyacım yolda kalmamak için ama bakalım bu döşeme işini bi düşüneyim  mehmet abinin dediği gibi yapma ihtimalim daha fazla

Çevrimdışı -yağmuradam-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Genelde uzun sürelerdir araç sürenlerin bire başına max 1 kere teker yarılması tarzında birşey gelmiştir.

Ben 3 sene stepne olmadan araç kullandım. Eğer başınıza lastik ile ilgili kötü birşey gelirse kaskonun yol yardımını çağırırsınız. maksimum yarım saatinize mal olur. Bence rahatlık itibariyle alınabilecek bir risk.

Çevrimdışı intifada55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben işi bu boyutunu düşünmemiştim ama yol yardımı hemen gelir mi ki

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
en iyisi tamir kiti alman. sadece hava basma tüpü marketlerde 10 papel. şimdiye kadar yaklaşık 20 defa teker patlattık bir kez yarılmadı. zaten teker en dipte bile olsa yavaş yavaş gidersin. ciddi bir çukura yada büyük bir sivri taşa girmezsen kolay kolay yarılmaz. jant eğilse bile düzeltmesi fazla bir para tutmuyor. zaten hızlı giderken böyle bir şey olursa inan bana teker düşüneceğin son şey olur.

Çevrimdışı -yağmuradam-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: intifada55;367692
ben işi bu boyutunu düşünmemiştim ama yol yardımı hemen gelir mi ki

Bulundugun yere gore degisir ama genel olarak cok gec gelmiyorlar. 30 dakikayi gececegini zannetmiyorum. Zaten 1 adet kopuklu sikma tamir kitinden olacak aracta ki garanti olsun.

basina kisa sure once cekici durumu gelen arkadas varsa daha rahat yardimci olabilir..