škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

B sınıfı Hatchback Araç Tavsiyesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba ST. Kuzenime araç bakıyoruz. 0 km ve ufak olacak şekilde tavsiyeleriniz nelerdir?

sollamalarda tedirginlik yaratmayacak tutulan, tüketim değerleri iyi bir araç istediğini söyledi

Kendisi Fiestayı beğenmiş. Fiestalar güzel araçlar ama biraz dar onların o yüzden corsa 1.2 düşün dedim. Tabiki önce fabia ve yeni ibizayı önerdim ama istemedi tutulan bir araç istediği için.

Fiesta 1.25
Corsa 1.2
Clio 1.2 16v
Hyundai i20 1.2
Polo 1.2
Belki bir ihtimal Peugeot 207 (kasa değiştireceği için ucuz bulabiliriz maksadıyla)

var listemizde. Puntoyu beğenmemiş bakmış. Sizin görüşlerinizi alabilir miyim bu konuda?

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı disq

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Honda Jazz yok listede, baya tutuluyor bildiğim kadarıyla :)

Fiestanın yeni kasasını beğenmiyorum, yan aynalar çok alçak ve ufak geliyor.

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Fiesta , Polo , Yeni i20 arasında seçim yapın derim.. 207,clio yu baştan eleyin zaten ikisi de kasa değiştirmek üzere.

Yeni i20 fotoğraflarda gördüğüm kadarıyla çok güzel olmuş.. Fiyatlarına bakmak gerek bir de tabi. Eğer Polo ve Fiestaya göre uygun fiyat verirlerse tercih edilir bir araç..

(Makyajsız 1.2 i20 lerin 0 ları 25.000 Tl lere kadar satılırken o zamanlar 1.2 Fiesta ve 1.2 Polonun fiyatları 30 ve üstünde seyrediyordu o yüzden söyledim)

Eğer Fiesta , Polo arasında seçim yapılacak ise donanımlı olan hangisiyse o tercih edilmeli bence :)

Ek olarak Honda Jazz ı da incelemenizi tavsiye ederim..

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu tür B sınıfı araç seçimlerinde nedense aklıma direk 1.6 Trendline MPI Golf geliyor.Güvenlik desen perde hava yastığı, ASR ıvır zıvır standart.Donanım olarakta bi göze batan fonksiyonel direksiyon yok araçta.Zaten Golf 7de mpı motor kullanılmayacak bundan ötürü aracın değeride artacak.Aynen MPI B6 kasa Passat gibi olacak.Tabi kişisel görüşüm bunlar.Tercih sizin.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
i20 benim de aklıma yatıyor bakalım kuzenim ne diyecek

jazz çok güzel araba ama 0 ı aşıyor bütçeyi

207 de pahalıymış, geçtim onu

golfü bi söyleyeyim ama lpg ile uğraşır mı bilemem.

corsa ya ne dersiniz? makyaj da yedi.

\'10 Skoda Fabia

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
jazz forever. şöyle diyeyim. dizel clio3 üzerine bunu kullanıyorum. böyleyken bile yakıt olarak beni üzmüyor. donanımını zaten yazmıyorum bile. 0 km olması "olmaz sa olmaz" değilse 1-2 yaşındaki sıfıra eşdeğer bir jazz f/p olarak b sınıfının tamamını ezer.

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O seçenekler arasında yeni i20 daha mantıklı, yeni motoru daha da az yakıt tüketiyor. Yeni kasa Chevrolet Aveo'ya da bakın derim.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
alınacak arabayı zaten birinci sıraya yazmışınız. gerisi teferruat.

Çevrimdışı berhan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim takıldığım bi konu varda bu listede neden Fabia 1.2 yok :D

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kuzen pek beğenmedi benim arabayı :)

\'10 Skoda Fabia

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Birkan;367548
Merhaba ST. Kuzenime araç bakıyoruz. 0 km ve ufak olacak şekilde tavsiyeleriniz nelerdir?

sollamalarda tedirginlik yaratmayacak tutulan, tüketim değerleri iyi bir araç istediğini söyledi

Kendisi Fiestayı beğenmiş. Fiestalar güzel araçlar ama biraz dar onların o yüzden corsa 1.2 düşün dedim. Tabiki önce fabia ve yeni ibizayı önerdim ama istemedi tutulan bir araç istediği için.

Fiesta 1.25
Corsa 1.2
Clio 1.2 16v
Hyundai i20 1.2
Polo 1.2
Belki bir ihtimal Peugeot 207 (kasa değiştireceği için ucuz bulabiliriz maksadıyla)

var listemizde. Puntoyu beğenmemiş bakmış. Sizin görüşlerinizi alabilir miyim bu konuda?

burada gönül rahatlığı ile kullanabileceği iki araç fiesta ve corsa lakin corsada sanıyorum önde park sensörü yok ve önü gözükmüyor bu büyük sıkıntı;  otomatik vites olması ikinci elde güçlü, fiesta her şekilde ikinci elde yüksek. otomatiği var mı bilmiyorum.ve birde dizel olmalı her ikisi de. yalnız arabaların model değişme durumu var mı onu bir inceleyin derim.

citroen ve pejolar aynı motoru kullanıyorlar 206'ların süspansiyonları kütük gibi çukura girdiğinde müthiş rahatsız ediyor. citroeni komple tavsiye etmiyorum. motor öne çok yakın normal bir kazada bile araba perte ayrılır o derece.

polo motor olarak performansta belki aralarında en iyisi ve sağlamı ama konfor özellikleri konusunda traş.

seat vw bünyesinde yavaş yavaş talep edilmeye başladı.

i20 lerin kalitesini bilmem ama donanımları şahane.

en azından araba alacaksan bir kenarından alman eli değmiş bir araba önceliğin olsun.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fransız markalarına ben de çok ısınamıyorum ama az yakıyorlar o yüzden bi bakacağız.

fiesta ve corsa arasında seçim yapacağız gibi duruyor. polonun trendline donanımı baya boş çünkü.

i20 ler methediliyor onu da bir inceleyeceğim ama çok tutmadı gibi.

bakalım ilerleyen günlerde ne aldığımızı yazarım buraya, teşekkürler değerli yorumlarınız için. :)

\'10 Skoda Fabia

Çevrimdışı ALANSO

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kia Ceed , fiyat performans olarak en iyisidir;) şiddetle test etmenizi ve on yargıları yıkmanızı dilerim...