škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İnternet hızınız?

mygokhan · 296 · 96678

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Hakan abi sen ona Pıng mi diyorsun benim ki 60 'ın altına inmiyor yine arıyıp kızıcam bağrıcam böyle olmuyor neden yüksek diye sorucam - birde bana pıng ne diye sorarlarsa gider basarım koç.net'ı - :D
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srcn09;72439
Hakan abi sen ona Pıng mi diyorsun benim ki 60 'ın altına inmiyor yine arıyıp kızıcam bağrıcam böyle olmuyor neden yüksek diye sorucam - birde bana pıng ne diye sorarlarsa gider basarım koç.net'ı - :D

Der ağa belli olmaz:hanz::hanz:

TT sürekli modeme reset atın diyip duruyor bişi anlatıyosun kopuyo diyorum modeme reset o oluyo modeme reset at bu kadar kolayda ben mi yapamıyorum dicem en sonunda belli olmuyor müşteri hizmetleri :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
TTNet'in var ya... Neyse orda çalışan tanıdıklarım var :lol: Gerçi kendileride söver :++:

Günlerden bi gün, TTNet sefaletindeyim o zaman, modemde internet ışığı gitti, internet yok evde. Bizim evde internet önemlidir, babam ve ben hafta içi mesai saatlerinde çok mühim şeylerle ilgileniyoruz yani affı yok, neyse TTNet gitti.

Aradık, bekleyin gelir, resetle, yok bilgisayarında ethernetinde sorun, yok bilmem ne, yok şöle yap, bi çık dolaş gel demeye gidecek olay... :D

Bende mecbur gittim Telekoma, ekibi getirdim, apartmanın altında orda herkesin tlf. hattının olduğu bi kutu var adamlar oraya baktı sorun yok, dediler sorun yolda hatta başka yerde, ortada bi yerden kablo zede görmüş veya bişi olmuş vs....

2 gün internet yok.

Babamda aradı Superonline'ı, mutabakata varıldı, bütün sitemiz (1100 daire mi ne var) Superonline Fiberci oldu.

Sen bana öle çakarsan bende böle çakarım dedi peder. Kaç aboneden oldular. Sanki bi bunlar var dünyada. Liberal ekonomi kardeşim, ikâmesi var her şeyin, ne ağız burun eğip işkence çekecen.

TTNet mi? Dümdüz soygun....

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
TTneti kafamdan atalı 2 yıl oldu bir daha TTnet ne üye olurum ne onu överim kiminle internet konuşsam herkesi TTnetten iptal ettirdim ya superonlıne ya da biri bağlattılar ;) Adamda 1 mbt hız var TTnet abonesi 50 kb hız veriyorlar diyip isyan çıkarmış dedim iptal ettir oda iptal etmiş ve biri bağlatmış yine 1 mbt hız ve aldığı hız 90-110 kb arası değişiyormuş ;) TTnet'in söylediği lafda apartman da bir sorun var hızınız düşüyor demiş alsana hız :D Aynı olay TTnet ile benim başıma gelmişti anında kapattırıp Biri ADsl açtım 50-60 kb hız gelirken bana da 100 kb hız geliyorda sonra dedim alt yapı sağlam 8 mbt yaptırayım ve şimdi çok memnunum 600-700 kb altına düşmüyor ;)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben memnunum TT den son 7 aydır netlimitsiz denen tarife var 15 GB dan sonra 512 ye düşmesi lazım 8 mbit in ama hiç düşmedi bi ara 120 GB felan olmuştu kota milletin düşüyo benim duruyo sesimi çıkartmıyorum normalda bu şekilde kullandığım tarife 99 tl ben 49 tl ile kapatıyorum işi :D

Fiber gelse ona geçicem yoksa başka firmaya geçip 2 sene sözleşme yapmak işime gelmiyor doğrusu:)

İnternet en çok borsacılar için önemli gitti mi delirirler o yüzden 3G :D

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu an oturduğum yere fiber gelsin anında bağlatıcam :D ama hiç bir çalışma görmüyorum herhalde 2 seneyi bulur :D

Çevrimdışı Symbol

• M U L T I J E T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://renault9.wordpress.net

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Symbol;72623
512 sınırsız kablonet var.
Ve sonuçlar;

O upload değeri nedir yahu?! Vodafone edge şebekesi bile daha hızlı ya..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;72752
O upload değeri nedir yahu?! Vodafone edge şebekesi bile daha hızlı ya..

Eğer bir şey indiriyorsan öyle oluyor torrent dosyalarında.Sayfa geçişleri bile yavaşlıyor ondan dolayı:ok:

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Abi böyle konuları aman kaldırmayın.
Konu açılış tarihlerine bakınca,zaman hakikaten geçiyormuş diyiveriyor insan içinden :D
[SIGPIC][/SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: emrtkn;72833
Abi böyle konuları aman kaldırmayın.
Konu açılış tarihlerine bakınca,zaman hakikaten geçiyormuş diyiveriyor insan içinden :D

Geçer Abi nolacaaamış ya bi bakmışın bitivermiş :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sınırsıza geçtiğimden beri hızım 3-4 mbit dolaylarında geziyor.Bu hız beni deli ediyor ülennn:D

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

;)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bilgisayaradn anlarım ama internetten pek anlamıyorum nedense...

Şöyle bir durum var.
Yan komşu internet faturasını ödeyemediği için ve ihtiyacı olduğu için(işi gereği) bize wireless modemini verdi ve beraber kullanalım dedi.Babamda kıramamış,Nasıl olsa 50 lira ödüyoruz diye getirdi modemi.
or bela kurduk.Evde 2 bilgisayar var.

2 bilgisayarı normal kablolu olarak bağlık internete ve komşuda kablosuz olarak kullanmaya başladı.

Şimdi bu durum benim internet hızımın düşmesine neden olabilirmi?
Ayrıca internet sınırsız ancak herhangi bir durumda bu fiyatın üstüne çıkabilirmi?

Ben pek memnun değilim bu durumdan malesef.
Okuldayken telefon etti adam bugün modemi aç diye.
Sanki parasını veriyor.
En sonunda bozuldu deyip kapatıcam vallahi...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence internet hızının düşmesine etki etmez.bizim kuzendede wireless modem var modemden bi kabloyu lcd ye bağladılar (lcd den girelebiliyor nete:D dediklerinde inanmadım ama videoyu izlerken ağzım açık kaldı:kiki:)video izlerken lcdde videonun dolması felan gayet iyiydi.Laptoptanda girildiğinde hız düşmesi olmadı.İnternet sınırsızsa fiyatın artaçağını sanmam.(bu arada ver adamın modemini gitsin  her zaman seni rahatsız etmesinden iyidir)