škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Babama ayarı verdim :D

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lastdkilly

• Zetec-S
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Oturup anlattım tüm detayları. benzine ne kadar para bayıldığını tasarrufun ne kadar olacağını herşeyi ince ince anlattım ve lpg konusunda ikna ettim. Atiker lpg takılacak gelecek hafta birşey olmazsa inşallah bu sefer vazgeçmez :D :heo: Forumun benzinden en çok şikayet eden üyesi olarak haklı mutluluğu yaşıyorum :D

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, montaj yaptıracağınız yeri iyi seçin derim, yalnız yakıt sisteminde belliki bir sorun var lpg ile çözülmeyebilir.

Çevrimdışı lastdkilly

• Zetec-S
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Lpg takalım da hiç olmadı satarken değerlenir araba :) Bir sorun olursa ona da baktırırız ilerde tabi inşallah olmaz :)

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer bu konuda çok fazla bilginiz yoksa biraz araştırma yapıp öyle gidin derim, mümkün olan en iyi montajı yaptırırsanız olası sorunların önüne şimdiden geçersiniz. Örneğin Atiker obd2 kitine bakın derim, 100lira fark var yalnızca

Çevrimdışı lastdkilly

• Zetec-S
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
burda 990 a takıyorlar ama kitin modelini bilmiyorum tavsiyenize uycam teşekkürler :)

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rica ederim, inşallah sorunsuz bir montaj gerçekleşir, ben farklı bir  markanın obd2 kitini düşünüyorum onun için söyledim.

Çevrimdışı lastdkilly

• Zetec-S
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Malatya da tavsiye edeceğiniz yer varsa bilmek isterim bu arada yakınmışız da ondan soruyorum :)

Çevrimdışı efsanea_06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kuzenimde 2004 collection var atiker takılı ama hiç randıman vermedi sürekli bir arıza çıkartıyor rolanti yerinde durmuyor kafasına göre takılıyor klimayı açınca stop ediyor bazen tekliyordu komple enjektörleri değiştirmiş daha 2-3 sene önce takılmış kit ama çoğu parçası arızalanıyor ben BRC öneririm

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lastdkilly;369311
Malatya da tavsiye edeceğiniz yer varsa bilmek isterim bu arada yakınmışız da ondan soruyorum :)
malatyayı bilmiyorum, aslen ankaralıyım eğitimciyim onun için adıyamandayım ama hiç gitmeme rağme şambayatta meşhur bir usta var diyorlar, malatyaya baya uzak tabi, çok methini duydum ama bende lpg dönüşümü yaptıracağım temmuzda ankarada onun için biraz araştırmışlığım var.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arabanın benzindeki derdini halletmeden lpg ye geçme derim.arabaya hiç binemezsin sonra.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı patriot

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lastdkilly;369299
Lpg takalım da hiç olmadı satarken değerlenir araba :) Bir sorun olursa ona da baktırırız ilerde tabi inşallah olmaz :)

ben araç satın alırken LPG olmamasına dikkat ederim. LPG bağlanmamış araba benım için daha değerlidir:)

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: patriot;369336
ben araç satın alırken LPG olmamasına dikkat ederim. LPG bağlanmamış araba benım için daha değerlidir:)
tam tersini düşünenlerde mevcut ama

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdiden hayırlı olsun. İnşallah pişman etmez, güle güle binersin. :ok:

Çevrimdışı GökhanBa

• Fluence 1.5 dCI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;369335
arabanın benzindeki derdini halletmeden lpg ye geçme derim.arabaya hiç binemezsin sonra.
Kesinlikle katılıyorum.
Ayrıca Atiker yerine birazcık daha pahalı ancak daha kalitelli lovato,landirenzo vs. markaa lpg kitlerinide muhakkak araştırmanı öneririm.
Sonra çok pişman olabilirsin.İyice araştırın derim.

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Ama dikkat et konu başlığını baban görmesin. :)