škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

klima sogutmuyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sporcu44

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2004 fabia aracimin klimasi sogutmuyor 10 gün önce gaz doldurdum o gün iyiydi bugun klimayi actim calismiyor aksine acayip bir ses geliyor gaz doldurdugum yere götürdüm ariza var dedi bakalim yarin götürecegim umarim büyük bir masraf acmaz

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Umarım bu sıcak günlerde klimasız kalmazsın,Yoksa halin harap arkadaşım

Çevrimdışı 06mesut71

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
belki klima peteklerinde bi problem vardır benim aracada olmustu acıyorum ses geliyor ama soğutmuyordu

Çevrimdışı hakantuna

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
gazı boşalmıştır bence. başka bir arıza varsa gazı dolduran kişinin bereceksizliğinden kaynaklı olduğunu tespit edebiliyorsan tamire para falan verme. verirsende makbuzunu al tüketici hakem heyetine başvur.

Çevrimdışı sporcu44

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hakan tuna arkadaşimin diline sağlık helal olsun valla hakan bey taşı gedigine oturttunuz aynen dediğiniz gibi çıktı olay klima gazı doldurdugum yere götürdüm içinde ki gazi boşaltilar 140 çıktı yani kaçak varmiş klimada kaçagi bulamadilar ve bi ilaç sıktılar içine sonrada hava bastilar yarin gel dediler kaçaği bulacaklarmiş inanmiyorum ama hadi hayirlisi

Çevrimdışı acer1016

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim başıma gelmişti gaz bastıkları siboptan kaçırıyormuş gaz doluyo 2 3 gün guzel sonra kimse yok .Aklında olsun sibop kapağı bazen gazı boşatıyor .

Çevrimdışı sporcu44

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
iyi akşamlar arkadaşlar tatil bitti eve döndük yaşadiklarimi yazayim dedim klima sogutmuyor problemimi nasil hallettiğimden bahsedeyim belki birinin işine yarar
 ankara ostim de yaptirdim bana 650 tl ye mal oldu 250 tl ye klima radyatörünün kaçagı yapıldı tamam derken klima komprösörü ağrizali cıktı ustayla gittik çıkma aldık 400 lira ya ama bu olay tam 2 gün sürdü çünkü komprösör 2 defa agrizali cıktı 8 kez gaz basıp tekrar doldu uzun lafın kısasi klimasız olmuyor :)