škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

manyetik sinek kovucular

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kimyasal ilaçlar daha etkili olur sanki?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı hititman

• para koleksiyoneri
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bunlar pek işe yaramaz ama restorantlarda olan büyük elektrik çarpanlar varya onlar işe yarar yoksa küçükler bişeye yaramaz.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
manyetikler konusunda bir fikrim yok. yalnız sıçan kovuculardan kullandım değil fareyi kuşu bizi bile kaçırdı. ikide bir dızzt sesi falan. lambalıda alırsan o küçüğün aynısından bende de var bir halta yaramıyor. bunların en iyisi çift yatay konumlu lambası olanlar çatır çutur götürüyor. birde yeni birşey çıktı bu biraz zevkli tenis raketi şeklinde havada sallıyorsun. 20 tl idi. iki kademeli birinde sen düğmesine basarak çalıştırıyorsun, ikinci kademede kendi çalışıyor ışık verdiği için asabilirsinde şarlı pilli amaç duvarlarda sineklikle vurup iz çıkarmama bunu üstüne değdiriyorsun dızzt iş tamam.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu mor ışıklı cız bızlar çok güzel oluyor :D

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;369924
http://www.hepsiburada.com/liste/master-tb-30-sivrisinek-oldurucu-ve-kovucu/productDetails.aspx?productId=evmastertb30&categoryId=17604&SKU=EVMASTERTB30

o zaman böyle birşey mantıklı görünüyor.bu manyetikleri iyice araştırıyım olmazsa bunlardan alacağım.

bunu diyorum benzerini aldım bende sabah kalkıyorum bir sürü böcek tablada bunların lambalarıda ilerde biterse bulabiliyorsun. ben yazlıkta 4 senedir 3 ay boyunca kullanıyorum. daha baba değmedi. ışık yüksek olunca sazanlar hemen atlıyor. sinekler iyi patlıyor sivriler o kadar değil. hemde gece lambası niyetine kullanıyorum.