škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

acil karar vermem lazım abiler acil yardım edin bu kardeşinize

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kararsız

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
buğün oto pazarına honda civic 2000 model bi arac almak için gittim fakat 1.6 elegance octavia ile tanıştım arac çok hoşuma gitti fakat daha önce bu aracdan hiç kullanmadım parça bakımından yakıt bakımından dosta gidecek bi araçmı hiç bir bilgim yok aracı almak ile almamak arasında kaldım ne yapacağımı bilemiyorum benim için yakıt çok önemli benim baktığım arac 2001 model 1.6 elegance muyenesi yok tüp(landirenzo) yeni takılmış takılalı 1.5 sene oluyo bu zamana kadar benzinde binilmiş araca aracda sağ ön çamurluk şağ kapı ve araka çamurluk yarım olmak üzere yüzeysel boya var içlerde yok 19 bin tl istiyor satan arkadaş fakat ben 18 e razı edebilir isem almayı düşünüyorum fakat aracı aldıktan sonra olmadık olmaz satmam gerekir ise elimde patlar diye korkuyorum ve km si 150000 de ayrıce lpg de ve benzinde km de ne kadar yakar bu araç aynı zamanda sanayi yolunu çok tutan bir araçmı ACİL BİLGİ VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM....SAYGILR

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç kaç model? 1,5 senedir tüp var ama benzinde binilmiş o nasıl oluyor?

Çevrimdışı kararsız

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
abi araç 2001 model araca 2010 a kadar benzinde binilmiş hiç tüp takılmamış 2010 da tüp takılmış landırenzo marka

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Normalde sorunsuz bir motor, iyi bir ustaya danışın - test edin/ettirin, çok nokta kontrolü yaptırın, belge alın.

Çevrimdışı amore06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende sizin gibi civic lere bakıyordum ki octavia daha üstün bi araba.
araba temz ise elinde kalmaz çünkü elagance; 2001 olması (-) ama bu fiata başka ne olsun, hondanın motoru var başka...
arabayı computest e sok km orjnal mi filan
bu paraya bu araba...

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tüvtürkten km yi dogrulatın.kmsinede bence takılmayın.toros alırken km ye bakılmıyorsa mpi motorda hiç bakılmaz.bende de 2001 elegance var 161k kmde.370k km de olanını da gördüm daha motora ellenmemiş.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:hsg::wlc:
1.6 MPi motor taş gibi motordur, iyi durumdaysa senelerce daha hizmet eder :ok: araba içinize sindiyse kontrol ettirin diğer yerlerinide, hayırlısı olsun :ok:

Çevrimdışı kararsız

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
abilerim peki bu arabanın yakıtı nasıl şehir içinde gezen bi öğrenciye ideal mi minimum ve maximum olarak ne kadar yakar lpg ve benzin de. sizide yoruyorum fakat hakkınızı helal edin...SAYGILAR.....

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şehiriçi sarfiyatı yüksektir, gerçi bu yükseklik motoru için normalde günümüz şartları için yüksek esasında. 8-9 litreden aşağı düşmez kolay kolay. LPG'siz öğrenci için yorucu olur biraz.

Çevrimdışı kararsız

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
8-9 litreden aşağıya düşmez der iken ne demek istedini abi anlamadım

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şehiriçi 100 km yolda 8-9 litre harcar demek istedim :) bu rakam biraz iyimser bir rakam tabi :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle