škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeti greenline bolero+tv+gprs

yasin · 34 · 10741

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı stroom

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tolga7482;409143
Öncelikle sizde ne göz varmış böyle. bir bakışta cihaz çin malı mı değil mi anladınız. exper yapmaları gerekir sizi bence.

Bakın uzun yıllar satış işinde çalıştım. burada en başta öğrendiğim şey bir şeyi satmak istiyorsam kişinin tercihini kötülememek olduğuydu. hem de bunu ağır bir tecrübe ile öğrenmiştim. sizin bu "Dandik Mal" demeye çalıştığınız cihazı ben belki çok araştırdım ve belki çok beğendim. bunu bilemezsiniz.
Geçelim ürüne, çin malı olduğu nasıl anlaşılır ürünün? Genel kanımız ucuz ve çabuk bozulur olmasıdır.
söyleyeyim cihaz ucuz değil cidden. bozulmasına gelince piyasada bulabileceğim en vasat dvdyi bile okuyabiliyor. navigasyonu ise çok iyi.
çin malı veya ucuz mal diye düşünen arkadaşlara ispatlamak zorunda değilim. bu şekilde düşünen kişilere hakkımda söyleyeceğim son bir şey var.
Ucuz Mala Para Verecek Kada Zengin Değilim!

kaç para cerceve değiştirmek gerekiyormu

Çevrimdışı tolga7482

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: stroom;409870
kaç para cerceve değiştirmek gerekiyormu
Günaydın. Cihaza 1,150 TL verdim. Çerçeve değiştirmek gerekiyor. Daha doğrusu ben mecbur değiştirdim.
Activelerde Blues cd çalar olduğu için çerçeve çok saçma duruyor. Serviste Columbus ile aynı cihazı aldığımı söyledim, çerçeve cuk oturdu. o da 75 TL

Çevrimdışı abcdiver

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle