škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fiat Bravo Sporting 2012

FF · 19 · 6523

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çamurluk açıklığı insana bu nasıl Sporting'lik dedirtiyor tabe :D lakin ben bu arabayı beğeniyorum, canlısı çok daha farklı ve dolgun duran bir araba, çok kalıplı bir araba aslında, fakat nedense tutmadı. Eski Brava ve Brovo'dan sonra Fiat bu sınıfta bocaladı nedense.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında piyasa da epeyi Bravo var.Lakin sınıfında ki araçlar Bravodan bariz kaliteli.Punto Evo ile Bravo arasında ki kalite neredeyse aynı.Bu da Golf, İ30, Focus gibi rakipler karşısında olumsuz bir etki yaratıyor.

Pederin Birmotta tanıdığı var.Bi ara benzinli fiyatına dizel satıyorlardı.O zaman epeyi bravo satmışlar.Stokları eritmişler hep.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sporting ama crossover gibi. leyleğimsi..

ama 1.6 mjet 120 liği hele emotion ise, tam binilesi. beğendiğim araçlardan

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Mercek far, cam tavan, tam deri koltuk aslında donanımları da güzel sınıfındaki çoğu araçta opsiyon olan şeyler bunda var.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;371859
Aslında piyasa da epeyi Bravo var.Lakin sınıfında ki araçlar Bravodan bariz kaliteli.Punto Evo ile Bravo arasında ki kalite neredeyse aynı.Bu da Golf, İ30, Focus gibi rakipler karşısında olumsuz bir etki yaratıyor.

Pederin Birmotta tanıdığı var.Bi ara benzinli fiyatına dizel satıyorlardı.O zaman epeyi bravo satmışlar.Stokları eritmişler hep.

Var tabi ama dikkat çekici boyutta değil. Geçen gördüm gene bizim burada da, yeniydide henüz sanırım, bu Fiat'ın bir bordosu var -ki çok severim o bordosunu, farıl farıl parlıyordu birde :D tahminimde üst paketti, güzel bir standart jant vardı, öyle hoşuma gitti ki gene araba, ilk canlı lansmanında da incelemiştim o günden beri beğenirim. Boyut olarakta dediğim gibi kalıplı bir araba enine boyuna, göz dolduruyor kesinlikle ama gel görki lansman araçlarında bile işçilik kusurları vardı :D Gene de insan neden olmasın diyor zaman zaman, servis avantajı yeter :D kaç paraydı şunlar bakayım bir :D

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;371869
Var tabi ama dikkat çekici boyutta değil. Geçen gördüm gene bizim burada da, yeniydide henüz sanırım, bu Fiat'ın bir bordosu var -ki çok severim o bordosunu, farıl farıl parlıyordu birde :D tahminimde üst paketti, güzel bir standart jant vardı, öyle hoşuma gitti ki gene araba, ilk canlı lansmanında da incelemiştim o günden beri beğenirim. Boyut olarakta dediğim gibi kalıplı bir araba enine boyuna, göz dolduruyor kesinlikle ama gel görki lansman araçlarında bile işçilik kusurları vardı :D Gene de insan neden olmasın diyor zaman zaman, servis avantajı yeter :D kaç paraydı şunlar bakayım bir :D
Bordo değil o lal kırmızı :)
Bende çok severim ama çok satmıyor, güzel araçtır kendileri

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sipartacus;371923
Bordo değil o lal kırmızı :)
Bende çok severim ama çok satmıyor, güzel araçtır kendileri

Fiat'ta ki renk isimlendirmesini tam bilmiyorum tabi ama evet aynı renkten bahsediyoruz sanırım :) vişne çürüğü gibi böyle, çok deli duruyor yeniyken ve parlakken :) Fiat alsam o renkten pek başkasını seçmem sanırım :)

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;372171
Fiat'ta ki renk isimlendirmesini tam bilmiyorum tabi ama evet aynı renkten bahsediyoruz sanırım :) vişne çürüğü gibi böyle, çok deli duruyor yeniyken ve parlakken :) Fiat alsam o renkten pek başkasını seçmem sanırım :)
evet aynı renk :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sipartacus;372179
evet aynı renk :)

:):ok:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Beğendiğim araçlardan..Fırsatım olsa alırım..Güzel araç daha ne olsun.Gırtlağına kadar dolu bir araç..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı nathaniel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bahsettiğiniz araç bende var, fotoğraftaki gibi davlumbazın içinde kaybolan bir lastik yok. Nasıl becermişler bilmiyorum ancak son derece kötü görünüyor :) Gugıldan düzgün fotoğraflar görünüyor zaten.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benden olsun geçen sene Birmotta çekmiştim.Sport model.150hp idi sanırım:D

Çevrimdışı av-2006

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;372371
Benden olsun geçen sene Birmotta çekmiştim.Sport model.150hp idi sanırım:D

Aynısı bende de var.Lav kırmızı.120 hp multijet + yazılım..Tadından yenmiyor..

Çevrimdışı av-2006

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nathaniel;372370
Bahsettiğiniz araç bende var, fotoğraftaki gibi davlumbazın içinde kaybolan bir lastik yok. Nasıl becermişler bilmiyorum ancak son derece kötü görünüyor :) Gugıldan düzgün fotoğraflar görünüyor zaten.

Bu arada merhaba.Ben Bravo forumdan ssmb06.Eski Skodacılardanım..

Çevrimdışı naxos

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Fıat Bravo=Lancia Delta

Lancia delta bu ulkede Luks sınıf diye satılıyor lakın içerisi birebir Bravoyla aynıdır,kullanılan malzeme kalıteside bir cok aractan iyidir

gidin içine binin inceleyin derim