škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda superB almayı düşünüyorum yardım

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pharmacist

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar superB de karar kıldım, kaskodan 1 hafta 10 güne kadar paramı alıcam inş. ve internette gözüme kestirdiğim bi kaç aracın sahibini pazarlık için arayacağım, sormak istediğim birşey daha var; son kasa elegance modelinde navigasyon standart olarak yer almıyor bildiğim kadarıyla, serviste veya herhangi biryerde o 7''lik ekrana navigasyon ekletmek ne kadara mal olur? tv veya geri görüş kamerası şart değil, arabanın heryeri sensör zaten, tv de izlemem... lazım olan sadece navigasyon

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Serviste hiç bir şey ekletmeyin, 10 liralık ürüne 100 TL derler ve size takacakları ürün de orjinal olmaz.

7'inçlik ekrana navigasyon ekletebilirsiniz, ama zaman içinde sizi tatmin etmez, ayrıca maliyetli de olur, bu yöntemi tavsiye etmiyorum.

Orjinal istiyorsanız Columbus, istemiyorsanız Necvox ya da Zenec tercih edeceksiniz.Columbus pahalı ama kalitelidir, Zenec çok övülüyor, ama bunun fiyatı da Columbus kadar olmasa da biraz pahalı, Necvox fiyatına göre hem özellikli hem de ucuzdur.Bu üçünden biri tercih edilebilir.

Arka kamera konusunda haklısınız, sensörler gayet güzel iş görüyor, kameraya gerek yok.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
birde dizel ikinci el düşünüyorsan minimum 2011 olsun commonrail motorlar bu dönem itibariyle başlıyor. bu motorlar daha az yakıyor ve daha dinamik.

Çevrimdışı mhuzun

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1.6 TDI Elegance (4 koltuk ısıtma+sunroof+bolero) aldım mükemmel bir araç alırken pasat mı alsam diye çok düşündüm ancak alıpta sürmeye başlayınca anladım ki doğru seçim yapmışım. çekişi, yol tutuşu çok iyi tavsiye ederim.

Çevrimdışı pharmacist

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben önceden beri benzinli araba kullanıyorum dizel hiç düşünmedim, uzunca bi süre de düşünmem sanırım...

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende otomatik vitesten tırsardım meğer çok rahatmış özellikle dur kalklarda eli ikide bir vitese atma derdinden kurtuluyorsun. ama uzun yolda düz vitesi değişmem. araba kullandığını o zaman anlıyorsun.