škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Cerato Spy Fotoları

turker · 50 · 11156

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;381433
Benim bildigim bunun 2 yolu var ya kol olur ya mercedeslerdeki gibi çevirmeli olur. başka yolu varsada ben görmedim.

Kol olur ama kolunda çeşitleri var..Adam gibi köşeli bir tasarım, yada başka türlü bir tasarım olur.. Bin tane çeşit olur..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu Araçta Far Anahtarı Kol Üzerinde , Mercedesler Gibi Çevirmeli Değil. Kare Bir Tasarım Olacaksa Adam Farı Nasıl Yakacak. Bişeyi Çevirip Açması Gerekiyor Sonuçta.

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Selektör kolu dedin mi Honda'dır. Bozuluyor artık millete selektör atmaktan bazılarınınki. :D

Şaka bir yana araba güzel de bu da TR'ye fazla. :)

Burada donanımsız 2 yıl garantili 60 milyarlık arabalar satar. Donanımlı ve ucuz olunca benzin depo kapağına kadar laf edilir.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;382414
Bu Araçta Far Anahtarı Kol Üzerinde , Mercedesler Gibi Çevirmeli Değil. Kare Bir Tasarım Olacaksa Adam Farı Nasıl Yakacak. Bişeyi Çevirip Açması Gerekiyor Sonuçta.

Bunların gibi diyorum..Daha güzel.. Adam hyundai H100'ede aynı kolu kullanıyor, en üst ceratosunada..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
VW aynı göstergeyi polodan kamyonete ticari minibüse kadar kullanınca neden kimse sesini çıkarmıyor da Hyundai Kia olunca böyle saldırılıyor ben de onu anlamıyorum.Yok kapı kolundaki bilezik şundan çakma yok sinyal kolu kamyonette de var yok şuna benzemiş yok bundan çakmışlar. Yapmış işte adamlar bir kere de takdir edin.

Passat;

Amarok;

Polo;

Transporter;

Bu mantıkla bakarsak Amarok'un da hava kanalları pejo j9'dan veya daçyadan çakma deriz zira aynı. Şimdi çıkıp göstergeler aynı değil bazılarında benzin göstergesi var baızlarında dijital diyen de olur gülerim bi tarafımla. :D

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
geçenlerde bayide i40'ı biraz incelemiştim, sinyal ve silecek kolları değişik, kaliteli plastikti ve kısa geldiler bana. Hoş olmuş yani, belki yeni modellerde bu şekil kollara geçerler.

Edit:imla
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2012, 20:13:17 Gönderen: turker »

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ÜATK;382424
VW aynı göstergeyi polodan kamyonete ticari minibüse kadar kullanınca neden kimse sesini çıkarmıyor da Hyundai Kia olunca böyle saldırılıyor ben de onu anlamıyorum.Yok kapı kolundaki bilezik şundan çakma yok sinyal kolu kamyonette de var yok şuna benzemiş yok bundan çakmışlar. Yapmış işte adamlar bir kere de takdir edin.

Passat;

Amarok;

Polo;

Transporter;

Bu mantıkla bakarsak Amarok'un da hava kanalları pejo j9'dan veya daçyadan çakma deriz zira aynı. Şimdi çıkıp göstergeler aynı değil bazılarında benzin göstergesi var baızlarında dijital diyen de olur gülerim bi tarafımla. :D

vw de aynı şeyi yapıyor ama vw'nin kollar kaliteli, en azından plastik olarak daha pürüzsüz. Millet i30'un sinyal kollarını eleştiriyor ama biraz haklılar, mesela i30'un elektronik el freni plastiği ya da müzik sistemi kumandaları falan gayet güzel. Ama sinyal kollarını atlamışlar ya da yetiktirememişler sanki.

Bence sıra onlarda değişmek üzereler.

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Mesele aynı parçaları kullanmaksa sinyal kolu aynıymış okey, bunlarda da göstergeler aynı ama kimse söylemez çünkü o kadar para verince dil varmıyor söylemeye. Bir şey eleştirilecekse emsal vererek söylensin ki millet sanki bir tek bunlar bunu yapmış sanmasın.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;383431
Manyak lan bu araba :D

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;383439
Güzel be ya!

hakkaten güzel yapmış Petercan...

Dizel gelirse kapış olabilir...

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;383446
hakkaten güzel yapmış Petercan...

Dizel gelirse kapış olabilir...

Miyagiler iyi araba yapmaya başladı :D kafa göz yara yara öğrendiler işi :D bende kaç gündür bu manyaa bakıp duruyom, Allah hayır etsin, gittimde ne kasa arabaya bakıyorum, son zamanlarda bir Gran Coupe/Sedanımsılara karşı bünyemde kucaklama hissiyatı varda :D
Quoris bu da :D Panamera alacağına al bundan 4 tane işte lan, demi :D

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;383467
Miyagiler iyi araba yapmaya başladı :D kafa göz yara yara öğrendiler işi :D bende kaç gündür bu manyaa bakıp duruyom, Allah hayır etsin, gittimde ne kasa arabaya bakıyorum, son zamanlarda bir Gran Coupe/Sedanımsılara karşı bünyemde kucaklama hissiyatı varda :D
Quoris bu da :D Panamera alacağına al bundan 4 tane işte lan, demi :D

Bu çok büyük be usta. Canlısı devasadır diye tahmin etmekteyim. Ben de şu makinaya takmış idim...

Ama şu an TR'de satılanlar sadece otomatik 1.7 crdi. 1.7 olması sorun değil, bilakis güzel de manuel olmayınca ikinci elini bekleme olayı yattı otomatikman...

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende Ceratonun Beyazının Resimleri Vardı Herhalde Aldıgım Yer Silmiş . Çok Güzel Duruyordu Beyazıda.
Büyük İhtimal 1.6 Dizelide Gelecek. Buda Avrupalı Bir Araç Aynı Rio Sedan Gibi.