škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yedek parça sorunu!

Sefir · 25 · 9413

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sefir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda yeti yeni araçmı. Araç tamiri için parçalar yurtdışından gelecek diye 20 gün veya 1 ay bekletiyorlar. Parçalarda elektronik değil tampon arka kapı vs. Çözüm ise beklemekmiş. İkame araç yardımı vs de yok. Skoda almakla ne büyük hata etmişim. Bir sonraki arıza veya hasarda skodadan nasıl kurtulunur diye soracağım herhalde. Araç almak isteyen iki kere düşünsün.

Çevrimdışı oguzcb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aynen dostum aynı dertten bende muzdaribim yok gümrükte abi yeni araba abi. bi parça için 20 gun veriyolar... Araba iyi güzel ama şu sorunun acilen çözülmesi gerekli. Böyle olmaması lazım

Çevrimdışı Salih28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
parça numarasını kodunu alıp başka servislere sorun onlarda varsa aracı bıraktığınız servise söyleyin ordan alsınlar.gerçi onlar ortak havuzdan kimde hangi parça var görüyolar ama belki işi ağırdan alıyolardır ;)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yeti bu sene başladı üretime ve avrupa çapında çok büyük talep görüyor. fabrikanında belli kapasitesi var. yedek parçalara zaman ve adet ayıramıyorlar. bütün parçalar banda gidiyor. sadece talep olduğunda gönderiyorlar. bütün mesele bu. bu iş ilerleyen senelerde olsa daha çabuk temin edebilirdiniz. geçmiş olsun.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: YEKE;372607
yeti bu sene başladı üretime .

Yeti 2010'da satışa çıktı  ;)

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;372638
Yeti 2010'da satışa çıktı ;)

türkiyeye yeni düştü o zaman ya da ankaraya çünkü ben 2011 ikinci yarı gördüm. gerçi bir inşaat maceram oldu şehre inemedim ya. bilemem.

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba , mail adresinizi yüce otoya ilettim ( daha doğrusu onlar istedi ) sorunuzla ilgili bilgi alışverişinde bulunacaklar.

Çevrimdışı battalgazi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende aracı alalı yaklaşık bir ay oldu araç güzel ama bayi servis -10 ne kelime berbat berbattanda öte
bugün bir arkadaşım gelse  bir dostum gelse kesnlikle aldırmam  
adamlarda ne edep ne esnaf tarafları var
adamlar tanponda çizikler oluşmuş  rutuş yapmışlar o kadar pişkinlerki başka plakasız arabadan alıp değişelim bile diyebiliyorlar diğer sorunları yazmıyorum bile
o kadar pişkinlerki bu  araç istediği kadar güzel olsun bu sebeplerle aldığım  araçtan soğudum daha bir ay oldu aldığıma alacağıma pişmanım

araç iyi olmasına iyi  bu kadar satışlarının az olmasının sebebi seviyesiz satıcı seviyesiz servis
iyikide satamıyorlar boşuna kimse sinir hastası olmasın
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2012, 22:09:02 Gönderen: battalgazi »

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
araçlar gayet iyi ancak servislerin ilgi alakası bence de kötü.

sırf bu yüzden aracımdan son derece memnun olmama rağmen ilerde skoda dan araç almayacağım

son bakımını da özel serviste yaptırdım 1/2 fiyatına. ilgi alaka da olması gerektiği gibi.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı Sefir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: battalgazi;373786
bende aracı alalı yaklaşık bir ay oldu araç güzel ama bayi servis -10 ne kelime berbat berbattanda öte
bugün bir arkadaşım gelse  bir dostum gelse kesnlikle aldırmam  
adamlarda ne edep ne esnaf tarafları var
adamlar tanponda çizikler oluşmuş  rutuş yapmışlar o kadar pişkinlerki başka plakasız arabadan alıp değişelim bile diyebiliyorlar diğer sorunları yazmıyorum bile
o kadar pişkinlerki bu  araç istediği kadar güzel olsun bu sebeplerle aldığım  araçtan soğudum daha bir ay oldu aldığıma alacağıma pişmanım

araç iyi olmasına iyi  bu kadar satışlarının az olmasının sebebi seviyesiz satıcı seviyesiz servis
iyikide satamıyorlar boşuna kimse sinir hastası olmasın

kesinlikle size katılıyorum  bende mağdurlardanım
telafi çalışmasıda yok sadece haklısınız evet haklıyız ama sonuç YOOOK

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
servis park sensörü hediye etti aracı rezil etti
ne boya düzgün oldu nede sensörler doğru dürüst çalışıyordu defalarca gidip gelmeme sonucunda hallettik ama içime sindimi sinmedi tabi birde arka koltuk yan tarafını sökerlerken tırnalarını kırmışlar onu japonla uğraşmışlar elllerine yüzlerine bulaştırmışlar
hiçtye bişi söylemiyor sonra ben park sensörlerini başka yerde taktırırken gördüm şok oldum
bildirdim fakat sonuç yok
mağduriyetim yanıma kaldı
GERÇEKTEN SKODA SERVİS KONUSUNDA SINIFTA KALIYORRRR

Çevrimdışı gunerkan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2012 yılı ilk altı ay araç satışları:

http://www.odd.org.tr/web_2837_1/neuralnetwork.aspx?type=36

Skoda ilk altı ayda dörtbine dayanmış. Üstelik henüz rapid piyasada bile değil. Artık bu marka meraklı marjinal kitlenin tercihi olmaktan çıktı. Honda, peugeot gibi markalar ile satış konusunda kapışma noktasına gidiyor. Servis işini ıslah etmezlerse başlarına büyük dert olur. Bence artık bir çeki düzen verirler.