škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

istanbul gezisi için yol yordam

mdindas · 23 · 12757

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;374169
tvde izliyorumda allah sabır versin trafikte olanlara.işe gitmek işin karşıya geceçekler dükkana kanepe koysa daha iyi eve gece gidip direk yatacak sabah erkenden kalkıp işe gelecek uğraş dur.gözünü sevdiğimin kırşehir'i ne trafik sıkışıklığı olur nede yol çalışması.yeşil ışığı ikinci kez kaçırdığımı hiç hatırlamam.

evet istanbulda trafik sıkıntı,

ama gel görki kırşehirle istanbulu kıyaslamak da bi okadar sıkıntı :)

kırşehirde ; bi adalar, bi boğaz, bi taksim, bi kadıköy, bi bağdat caddesi , bi nişantaşı , bi dolmabahçe , bi ortaköy, bi bebek, bi emirgan, bi aşiyan, bi çengelköy yokdur . bu nedenle orda zaten böyle bi trafik olsa kırşehirde nufüs kalmazdı emin ol. burda hepimiz cile cekiyoruz yollarda ama ulaşacağın yere vardıgında stresini götürüyor şehrin güzelliği...

seviyorum istanbulu belki yaş 50 ye geldiğinde benim için çekilmez olur  ozamanda gideriz sessiz sakin denizi olan bi memlekete :)

Her güzelin bi derdi vardır buda bizimkinin derdi..

Tek korkum ve düşündüğüm şey hastalık ve acil durumda trafiğin içinde kalmakdır umarım bunu kimseye yaşatmaz rabbim.

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;374166
valla dün akşam 18 de ofisten çıkan arkadaş saat 21 de ümraniyede oldu iyice içinden çıkılmaz bir durum oldu trafik.
abi arkadaşın televizyon hiç izlemiyomu karayolları müdürümüz istanbulu terkedin dedi niye terketmiyor hala nedennnnnn :++: :ok:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Akşamları yola çıkıyoruz ümraniye tarafına geçmek için sürekli aynı manzara.. Yollar o kadar boş ki sanırsınız pazar sabahı :D Tabi bunun nedenide köprüyü geçememeleri :)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SekoLive;374180
evet istanbulda trafik sıkıntı,

ama gel görki kırşehirle istanbulu kıyaslamak da bi okadar sıkıntı :)

kırşehirde ; bi adalar, bi boğaz, bi taksim, bi kadıköy, bi bağdat caddesi , bi nişantaşı , bi dolmabahçe , bi ortaköy, bi bebek, bi emirgan, bi aşiyan, bi çengelköy yokdur . bu nedenle orda zaten böyle bi trafik olsa kırşehirde nufüs kalmazdı emin ol. burda hepimiz cile cekiyoruz yollarda ama ulaşacağın yere vardıgında stresini götürüyor şehrin güzelliği...

seviyorum istanbulu belki yaş 50 ye geldiğinde benim için çekilmez olur ozamanda gideriz sessiz sakin denizi olan bi memlekete :)

Her güzelin bi derdi vardır buda bizimkinin derdi..

Tek korkum ve düşündüğüm şey hastalık ve acil durumda trafiğin içinde kalmakdır umarım bunu kimseye yaşatmaz rabbim.
İstanbul'un güzelliğine diyecek lafım yok.kırşehir de görüp göreceğin güzellik       (yazarken düşündümde birşey bulamadım yahu:++:)bi halt yok abi burda bi baharda güzel olur oda çayır çimen
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul bu mevsimlerde özellikle trafik bakımından rahatlar aslında, bu sene köprülerdeki bakımdan dolayı bu yoğunluk yaşanıyor. Sadece köprüde sıkıntı olacak sanıyor, oysa o yoğunluk bütün ana arterlere yansıyor, artere yansıyanda ana caddelere böyle böyle yeri geliyor sokağa kadar yansıyor o trafik. 2 sene önceki FSM'de ki genleşme derzleri değişimi zamanında trafiğin bir ucu bizim sokağa kadar gelmişti nerdeyse :D Alışık olmayan İstanbul'da yapamaz :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
istanbul'u bende gezmek istiyorum ama sırf yol yordam bilmediğim için hep erteliyorum.İst.turu yapan seyahat acentaları bulmamız gerekecek gibi.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: fenomen;374365
istanbul'u bende gezmek istiyorum ama sırf yol yordam bilmediğim için hep erteliyorum.İst.turu yapan seyahat acentaları bulmamız gerekecek gibi.

Ben varken ne acentası  ;)

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iskelelerde belediye tanıtım ofisi açmış. bedava harita broşür veriyor. 2 günde 110 tl civarı sadece vapura para verdim ama istediğim her yere gittim. teleferiğe bindim boğaz turu yaptım