škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Peugeot'nun küçüğü 107 yenilendi. 29.900 bin TL'lik etiketle satılmaya başlandı.

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HepYek

• Haberci
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Peugeot'nun küçüğü 107 yenilendi
Yeni 107 29.900 bin TL'lik etiketle satılmaya başlanndı.
Peugeot 107 yenilendi, seçeneklere
menekşe moru da eklenerek satışa çıktı

Peugeot en küçük modeli 107 serisini yeniledi. Peugeot 107, 5 kapılı kasa ve 1.0 litre otomatik motor/şanzıman birleşimi ve Trendy ekipman seviyesiyle 29.900 TL anahtar teslim fiyatla Türkiye pazarına sunuldu.
Yeni aracın satışa sunulduğu pazar sayısı, 16 yeni ülke ile 48’e ulaştı.
Araçta aşağıdaki yeni konfor donanımları da ilk kez kullanılıyor: Standart olarak 4 hoparlörlü yeni ses sistemi ve USB, MP3 çalar bağlantıları, bluetooth telefon ve her ikisi de deri kaplı yeni vites topuzu ile yeni direksiyon simidi ve direksiyon arkasında konumlanmış vites değiştirme kulakçıkları bunlardan bazıları.
107’ye özel arı peteği şeklindeki hücrelerden oluşan yeni radyatör ızgarası, kendisini çevreleyen kasa rengi kaporta unsurlarının ortasında havada asılıymış izlenimi veren bir ağız formu oluşturuyor.

Kaynak:
Oto Ajanda

Çevrimdışı -yağmuradam-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Şehir içi için süper birşey ama trafikte tanımazlar İstanbul'da..

Uygun fiyatlı olsa 2. araç olur..

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Zaten bize yapmamışlar, bayan arabası bu :D

Eski 106 tam erkek arabasıydı o başka :D Maslak kampüste bi 106, bi de 206 çok görürdüm...

O zamanlar araba ne arıyor, 106'yı verseler 106 takla atardım :D

Çevrimdışı Ümit

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
O pembe araba bayanlara yakışır :)

Alıntı yapılan: kaptan52;375277
Şimdi Maslak Kampüsde Mercedesler Bmwlerden Geçilmiyor :D

Nerden nereye geldik, abartmış gibi olmam umarım 100 yıl içinde ferrariye bile binilebilir duruma gelinebilir :)

Çevrimdışı atilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aha süpermiş.
Şirkete alayım makam arabası olarak, kurumsal imaj tavan yapsın :)

Allah'tan bizim hanımla kız takılmıyorlar bu foruma:)

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ümit;375287
O pembe araba bayanlara yakışır :)

Nerden nereye geldik, abartmış gibi olmam umarım 100 yıl içinde ferrariye bile binilebilir duruma gelinebilir :)

İşte Hocam Bende Buna Kızıyorum Çok Değil Bundan 10 Sene Evel Şahine Doğana Biniliyordu Kimse Gıkını Çıkartmıyordu. Şimdi Testlere Gidiliyor Yok Torpido Tıklatmalar Yok Direksiyon Hissizmiş Yok Turbo Lag Varmış Yok O Yokmuş Bu Varmış.

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kaptan52;375299
İşte Hocam Bende Buna Kızıyorum Çok Değil Bundan 10 Sene Evel Şahine Doğana Biniliyordu Kimse Gıkını Çıkartmıyordu. Şimdi Testlere Gidiliyor Yok Torpido Tıklatmalar Yok Direksiyon Hissizmiş Yok Turbo Lag Varmış Yok O Yokmuş Bu Varmış.

Internet sayesinde bilgiye erisim cogaldi. Olmasi gereken oldu.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;375277
Şimdi Maslak Kampüsde Mercedesler Bmwlerden Geçilmiyor :D

Ooo o zamanlar bi arkadaş Cordoba 1.9 TDI almıştı, sene 2000 miydi neydi... Çok uçuktu bizim için...

Şimdilerde teste çıkıp arabalara kulp takan jenerasyona ben de hastayım. Kokpit yumuşak mı, motor sesi var mı, göstergeler adamın üstüne mi geliyor, kumanda düğmeleri kaliteli mi vs vs vs... Tamam emek verip bir de paylaşıyorlar ama hakkaten 10-15 sene önce nelere biniyorduk, demezler mi neydin ne oldun diye...

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
107 iyidir. Park derdi falan da yok. Onlar zaten şehir aracı, donanım, kalite, performans gibi iddiaları yok. İddiaları ekonomik ve pratik olmaları ki öyleler de.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;375310
Ooo o zamanlar bi arkadaş Cordoba 1.9 TDI almıştı, sene 2000 miydi neydi... Çok uçuktu bizim için...

Şimdilerde teste çıkıp arabalara kulp takan jenerasyona ben de hastayım. Kokpit yumuşak mı, motor sesi var mı, göstergeler adamın üstüne mi geliyor, kumanda düğmeleri kaliteli mi vs vs vs... Tamam emek verip bir de paylaşıyorlar ama hakkaten 10-15 sene önce nelere biniyorduk, demezler mi neydin ne oldun diye...

Ben 2000 Lerde Maslak Kampüsünü Bilmem Abi :) 2009 Civarları Ve Güncel Durumu. Aşağıda Büyük Kütüphanenin Sağında Araziyi Otopark Yaptılar Orada Biraz Orta Sınıf Arabalar Var Ama Yukarıya Doğru Kimyamış , Elektronik Miş Oralarda Başlıyor İşte Mercedesler Bmwler :D Ama Çoğunluk D Segmentinde. Eski Klasik 911 Bile Vardı

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;375317
Ben 2000 Lerde Maslak Kampüsünü Bilmem Abi :) 2009 Civarları Ve Güncel Durumu. Aşağıda Büyük Kütüphanenin Sağında Araziyi Otopark Yaptılar Orada Biraz Orta Sınıf Arabalar Var Ama Yukarıya Doğru Kimyamış , Elektronik Miş Oralarda Başlıyor İşte Mercedesler Bmwler :D Ama Çoğunluk D Segmentinde. Eski Klasik 911 Bile Vardı

Valla aşağı yukarı dediklerini bile anlayamıyorum,

Çünkü elektronik aşağıdaydı, kütüphane daha yukardaydı, sülüman demirel kültür merkezine yakın. sırasıyla yemekhane, elektronik, maden diye gidiyordu... Madenin karşısı otoparktı... Sen neredesin?