škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İzne çıkıyorum-Orduuuuu :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cumartesi sabah 2-3 gibi bizde yola çıkacağız ilk durak Samsun ikinci durak Giresun :) Hayırlı yolculuklar :)

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim hanımköye güle güle git , bende bayramdan sonra gitmek istiyorum ama kısmet

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iyi tatiller şu mangal olayına bittim. kırk yıl düşünsem aklıma gelmez.:clap: bari çabuk ısınıyor mu? tavuklar biraz geç pişer. bir de atıcan kokoreçi didikle pişir mis gibi ağzım sulandı bee:mng::spr:

Çevrimdışı gitarc

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;375936
Cumartesi sabah 2-3 gibi bizde yola çıkacağız ilk durak Samsun ikinci durak Giresun :) Hayırlı yolculuklar :)

Bende cumartesi sabah çıkmayı düşünüyorum bakalım saat 6-7 gibi,radarlar nerelerde var biliyor musunuz ona göre kaptıralım biraz :)

Çevrimdışı gitarc

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;375937
benim hanımköye güle güle git , bende bayramdan sonra gitmek istiyorum ama kısmet

Hanım götürür seni hocam :)
Karadenize gittiğimde nefesim açılıyor,huzur geliyor içime :) ve bu huzur 3-4 ay gidiyor resmen

Çevrimdışı gitarc

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;375986
iyi tatiller şu mangal olayına bittim. kırk yıl düşünsem aklıma gelmez.:clap: bari çabuk ısınıyor mu? tavuklar biraz geç pişer. bir de atıcan kokoreçi didikle pişir mis gibi ağzım sulandı bee:mng::spr:

Alttaki ateş güçlü olduğu derece çabuk pişiyor tavuklar biraz geç oluyor köftelere göre tabi,ama arada fazla bir zaman olmuyor 5dk gibi bir şey var fark.Ama süper oluyor hakikaten

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yazın Pek Radar olmuyor. Ama geçen yaz dönüşte paralı yolda otobnda vardı. Mantığa bakın otobanda hız kamerası. Ben naptım çektim en sağa baya yavaşladım neredeyse duracaktım al çek hesabı :D

Çevrimdışı gitarc

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Babamlar 3 hafta önce gittiler şuan halen ordalar,akşam 6 gibi çıktılar gece 4 de evdelermiş,hızları 140-150 arası değişmiş.Ben gündüz gideceğimden ve rdar olasılıklarına karşı 120 geçemeyeceğim için 10-11 saatte giderim inşallah :)
Bu arada çift gidif çift geliş yolda hız limiti 120 midir?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gitarc;376047
Babamlar 3 hafta önce gittiler şuan halen ordalar,akşam 6 gibi çıktılar gece 4 de evdelermiş,hızları 140-150 arası değişmiş.Ben gündüz gideceğimden ve rdar olasılıklarına karşı 120 geçemeyeceğim için 10-11 saatte giderim inşallah :)
Bu arada çift gidif çift geliş yolda hız limiti 120 midir?

Karadeniz sahil yolu 100+10=110 km hız sınırı :ok:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gitarc;375995
Bende cumartesi sabah çıkmayı düşünüyorum bakalım saat 6-7 gibi,radarlar nerelerde var biliyor musunuz ona göre kaptıralım biraz :)

Geredeye kadar sıkıntı yok ondan sonra nerelerde var pek bilmiyorum ama genlde şehir giriş ve çıkışlarına koyuyorlar ve hız sınırı oralarda daha düşük olduğundan hemen yazıyor affetmiyor :) Osmancık girişinde en son radara girmiştik geçerken oraya dikkat edin derim :ok:

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Osmancık'ın radarı meşhurdur...:)

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: ahmedb;376055
Osmancık'ın radarı meşhurdur...:)

Pirincini biliyorduk, radarını da öğrendik  :)

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yemeyen bilmez...:polis:

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."