škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İstanbul-Giresun

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah izin verirse cumayı cumartesiye bağlayan gece yola çıkacağız.Genel bir yol bilgisi alayım dedim nerelerde çalışma var nerelere dikkat etmeliyiz.Radarlar nerde var tam nokta olarak öğrenebilirsem iyi olur :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Siz hız limitlerini aşmayın, radar dert olmaz ;)

Yolunuz açık olsun

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;376013
Siz hız limitleini aşmayın, radar dert olmaz  ;)

Yolunuz açık olsun
Katılıyorum. Stres yapmak yerine, yolun tadını çıkartmak en güzeli bence.

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim hatırladığım osmancık atkaracalar(çankırı) civarı oluyor, merzifona gelmeden yol üstü emniyet müdürlüğü var orda oluyor, bi de amasyadan sonra samsuna doğru giderken çakallı denilen bölgede oluyor. sen yine de tedbiri elden bırakma tabi tadını çıkar yolun. bi yaz samsundan geçerken mondeoyla 150 ye sabitledim polis dur mur yapıyo ama durmanın imkanı yok mesafe çok az, direk devam ettim 10 gün sonra aynı yerde aynı senaryo, araba satıldı gitti bişey olmadı.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Hacı Köksal;376286
benim hatırladığım osmancık atkaracalar(çankırı) civarı oluyor, merzifona gelmeden yol üstü emniyet müdürlüğü var orda oluyor, bi de amasyadan sonra samsuna doğru giderken çakallı denilen bölgede oluyor. sen yine de tedbiri elden bırakma tabi tadını çıkar yolun. bi yaz samsundan geçerken mondeoyla 150 ye sabitledim polis dur mur yapıyo ama durmanın imkanı yok mesafe çok az, direk devam ettim 10 gün sonra aynı yerde aynı senaryo, araba satıldı gitti bişey olmadı.

Evet, çankırıda arkadaş 146'yla girmiş Octi ile :D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yolunuz açık olsun, sağlıkla gidip dönün inşallah :):ok:
Bence radara göre davranmayın, yoldaki hız kurallarına uyun tamam işte, ne gereği var fazlasına, 6 şerit otoban mı yollarımız sanki :) uzun yol zevklidir, asıl bunun tadını çıkarın, maksimum 2 saatte bir mola verin, ihtiyaç giderin, çay için nefes açın ohh mis gibi, valla anlatırken benim canım çekti :)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kadir artık radara araba değilde şu fotoğraf çeken şeylerden loyuyolarmış.bizde bilmiyorduk geçen hafta öğrenmiş olduk.o yüzden temkinli git.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: ugurcnplt;376501
kadir artık radara araba değilde şu fotoğraf çeken şeylerden loyuyolarmış.bizde bilmiyorduk geçen hafta öğrenmiş olduk.o yüzden temkinli git.

nası çalışıyor mekanizma?

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;376508
nası çalışıyor mekanizma?
abi fotograf çekiyormuş.arabanın plakası hızı vs yazıyor.bizim eve daha makbuz gelmedi ama eli kulağında gelir.bir arkadaşımda yakalanmış o kadar netki içindeki adamn gözlüğününün damla gözlük olduğu görünüyor.böyle yol kenarında veya tabeleların üstünde fotograf çeken alet
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi dilekler için teşekkürler :) Dediğiniz gibi basılacak pek yol yok buradan geredeye kadar anca basılıyor sonrası zaten kamyon solla tır solla bu şekilde geçiyor :)

Normalde bu gece yola çıkacaktık ama octinin bakım işi uzun sürdü gündüz çok yorulduk birde sinopu sel almış yolda sıkıntı yaşayalım istemedik yarın akşam 6 dan sonra her saat yola çıkabilir.Bu sefer kuzende clio ile bize eşlik edecek bakalım nefesi nereye kadar yetecek :D

Radarlar çok kör noktalarda oluyor özellikle çakallı bu konuda meşhur tam rampanın tepesine kuruyorlarmış son aldığım bilgiler bu yönde :D

Yolumuz malum uzun yaklaşık 1050 km.Lpg sağolsun 350 km de bir durmak zorundayız o yüzden moladan sıkıntımız yok 3 saatte bir duruyoruz :)

Çevrimdışı mariachi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Allah yolunuzu açık etsin kardes size uyarım amasyadan çıkıp samsun  havzaya girişte  akabinde  kavak çakallı arasında samsun merkeze gelene kadar  çok dikkatli olunuz yollar tehlikeli hız yapmayın sakın.. Hayırlı yolculuklar

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1013 km yol geldik kocaelinde yapim vardi sehir icinde dur kalk yapmak zorunda kaldik genel olarak yol iyiydi gece geldigimizden 150-160 dan asagiya dusmedik yer yer 200-220 yaptik ilk depo 340 km de sifirlandi klima full acik 88 tl ye doldu ikinci depoda 120-130 bastik 450 km yol gittik 84 tl lik gaz aldim dun sabahta 270 km de 67 tl lik gaz aldim son ayar iyi oldu:)

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
radar gördün mü? bizim 2 evin arası 900-910 km kartal-giresun merkez arası

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2 yerde gordum birisi su ordudaki tunellerin birinin cikisindaydi biriside samsun merkez cikisinda havalimani kavsagindan sonraydi bunlari hep gunduz gordum gece hic yoktu:)

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tünelin orda da basmak geliyor insanın içinden, iyi yer tutuyorlar desene. otoban öncesi bolamanın virajlarında da iyi pusuya yatıyorlardı.