škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Triger seti....

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı jodgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle merabalar...
Aracam 2008 model ve 43.000 triger seti değişim zamanı geldi diye düşünüyorum...
Pekte anlamam bu işlerden o yüzden beni mazur görün...
Triger setinde önerebileceğiniz bi marka var mı ve sizin görüşünüz triger seti değişim zamanı gelmişmidir ?
Ankara ilinde yaşıyorum ve değişim yapabileceğim güvenilir işinin ehli, esnaf gibi esnaf, gittiğiniz güvendiğiniz bir özel servis var mı?

Bu konularda bana yardımcı olursanız bu garibi sevindirmiş olurusunuz, şimdiden teşekkürler,
 Allah hepinizin yar ve yardımcısı olsun....

Çevrimdışı TheTuco

• Y*Ö*R*Ü*K
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle kolay gelsin. Benim aracım 2007 focus 35.500 de ben daha triger değiştirmedim. Ford servisi 6 yıl 90.000 km dedi. seneye 6. yıl olacak seneye yazın değiştireceğim. Sizin yıl ve km göz önüne alınınca biraz erken geldi bana. Kayıştan motordan ses falan gelmiyorsa şu anda çok erken gibi...
Ford Focus Collection HB

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
opelde 40.000 km veya 3 sene.  servisiniz bunu daha iyi bilir. çünkü triger bazı araçlarda kayış bazı araçlarda zincirdir. arabalarda farklılık gösterir. ona göre değiştirirsiniz.

Çevrimdışı ozyvet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;377002
opelde 40.000 km veya 3 sene.  servisiniz bunu daha iyi bilir. çünkü triger bazı araçlarda kayış bazı araçlarda zincirdir. arabalarda farklılık gösterir. ona göre değiştirirsiniz.

Opelin diğer modelleri bilmem ancak astra g ler 60 bin veya 4 senedir

Çevrimdışı jodgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Valla triger dendi mi içimi bi korku salıyor, erken mi geçmi bende anlamadım, daha önce bu konuda başlık açmıştım, artık ne olursa olsun değiştirmeye karar verdim. ancak marka falan fark ediyormu, birde ankaradaki arkadaşların tavsiye edebileceği bir yer varmı, eğer yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
triger değişimi için henüz çok erken. yıl ve km dolmamış. eğer değişecekseniz başkent sanayide wv. skoda audi özel servisi m-cengiz var istanbul yolundan yukarı dönünce sol tarafta kalan bölümde ortadaki sokakta sağ kenarda kalıyor. kime sorsan gösterir. kartı var ama şimdi arabada. her türlü işin için gidebilirsin.

Çevrimdışı jodgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
valla abiciğim bende erken mi geç mi anlamadım, 4,5 sene olmuş, ya 4 yıl yada 40.000 km diyor herkes...

Bu lojistik skodayı tavsiye edermisiniz, veya yüce otomotiv.....

Çevrimdışı jodgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Triger değiştiren başkası yok galiba.... bi zahmet acil görüşleriniz bekliyorum

Çevrimdışı ALi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
icinizin rahat etmesi icin degistirmeniz en uygunu bana 90.000  veya 4 yil denildi ben 53000 km gibi degistim tdi oldugu icin biraz bahali daha dogrusu 175 tl den 325 tl kadar vardi.sadece triger takimina ayrica devridaim felanda degisiyor.servis sadece trigere 850 demisti ben ozel serviste yagi suyuda dahil hepsine 650 tl vermistim.marka olarak dayko takviyeli olanlardan.birde arkadaslarin tavsiye ettikleri bir marka vardi onada cok iyi demislerdi.triger ihmale gelmez.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
arkadaşım triger kayış değişimini geciktirdi,birşey olmaz diyerek ihmal etti,o ihmallik ona 6000 tl  ye patladı.Kayış koptu motor kitledi..bence değişmenizi öneririm.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ALi;377260
icinizin rahat etmesi icin degistirmeniz en uygunu bana 90.000 veya 4 yil denildi ben 53000 km gibi degistim tdi oldugu icin biraz bahali daha dogrusu 175 tl den 325 tl kadar vardi.sadece triger takimina ayrica devridaim felanda degisiyor.servis sadece trigere 850 demisti ben ozel serviste yagi suyuda dahil hepsine 650 tl vermistim.marka olarak dayko takviyeli olanlardan.birde arkadaslarin tavsiye ettikleri bir marka vardi onada cok iyi demislerdi.triger ihmale gelmez.

doğrudur bende devirdaimi aynı anda değişiyorum. genede orjinal triger setinden şaşmayın bence. hakikaten çıkardığı sorunun yanında para bile değil fiyatı.

Alıntı yapılan: ringcep;377262
arkadaşım triger kayış değişimini geciktirdi,birşey olmaz diyerek ihmal etti,o ihmallik ona 6000 tl ye patladı.Kayış koptu motor kitledi..bence değişmenizi öneririm.

aynısı bende de oldu, fabrika kaynaklı 18000'de gitti. garantiden yırttık. ama hakikaten iyi para gidiyor.

Alıntı yapılan: ozyvet;377010
Opelin diğer modelleri bilmem ancak astra g ler 60 bin veya 4 senedir

benimki eski. astra f 95 model

Çevrimdışı jodgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Marka olarak orjinal ürün hangisi veya hangi markayı önerirsiniz, birde ankara ilinde bu işlemleri yaptırabileceğim iyi bir usta varmı bildiğiniz, teşekkürler

Çevrimdışı jodgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ayrıca cem bey garanti olayı serviste taktırdığınız için mi yoksa, fabrika kaynaklı olunca ürünün kendisi mi veriyor garantiyi, teşekkürler

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Continental biliyorum trigerde set olarak