škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

FSM'de maç

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ahaha, sonunda millet sıyırdı :++::++:

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/20944970.asp
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Zaten köprü olarak görevini yerine getiremiyordu  :D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mangalı alıp gitmek lazım :D yol ilerleyene kadar rahatlıkla oturup mangalını etini pişirip yiyebilirsin çünkü :D Geçen hafta sonu bizim burdaki Göztepe kavşağı bir kitlendi, millet 2'ye girmeyeyim 1'den gideyim hesabına girdi tabi, sonuç bu :D yemin etmedim ama kolay kolay belli saatler dışında o trafiğe Veyron versen girmem :D varacağın yere varamıyorsun ki, hiçbir amacın kalmıyor :D

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizde buluşalım köprüde.  araçlara wax atarız

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;377207
http://www.haberturk.com/yasam/haber/757642-okumadan-yola-cikmayin
Oha, Avr. yakasında iş çıkarsa hapı yutarım.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şimdi istanbullulara heveslendim işte. boğaz manzaralı piknik alanınız olmuş. :mng:belediyenize teşekkür edin fevkalade çalışıyor. insan başka ne ister.:++:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: YEKE;377285
şimdi istanbullulara heveslendim işte. boğaz manzaralı piknik alanınız olmuş. :mng:belediyenize teşekkür edin fevkalade çalışıyor. insan başka ne ister.:++:
Sizin belediye gibi metro çukurlarına atmıyorlar bizi hiç değilse.:huh:

Şaka bir tarafıma yok aslında birbirimizden farkımız.:wnk:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;377214
Oha, Avr. yakasında iş çıkarsa hapı yutarım.

Ben karşıya geçmemek için nası dua ediyom biliyon mu :D en sınır gittiğim yer Kavacık, onda da saat hesabı yapıyorum direk :D gündüz 4'den sonraya veya gece 1'den önceye asla :D aslında kıyılardan arabalı vapur kaldırsalar :D

Db1

• Ziyaretçi
Dun Atakoy'den Umraniye'ye Sirkeci-Harem feribotuyla 6 saatte gecebildik. Araci sirkete birakmamiz gerekmeseydi gitmyecektik ama mecburen ciktik. 17:30da basladik, 23:30'da bitirdik yolculugu.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ulysses;377471
Dun Atakoy'den Umraniye'ye Sirkeci-Harem feribotuyla 6 saatte gecebildik. Araci sirkete birakmamiz gerekmeseydi gitmyecektik ama mecburen ciktik. 17:30da basladik, 23:30'da bitirdik yolculugu.
Yenikapı' dan feribotla Yalova oradan da Ümraniye daha rahat olurmuş. Şaka yapmıyorum. Ben akşam 6' da Avrupa' ya geçtim, Etiler' e girmek durumundaydım. Tekrar aynı yoldan otobana çıkmak için döndüğümde bomboş olan sol şeride girebilmek için rahat 10 dakika beklemişimdir.

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;377475
Yenikapı' dan feribotla Yalova oradan da Ümraniye daha rahat olurmuş. Şaka yapmıyorum. Ben akşam 6' da Avrupa' ya geçtim, Etiler' e girmek durumundaydım. Tekrar aynı yoldan otobana çıkmak için döndüğümde bomboş olan sol şeride girebilmek için rahat 10 dakika beklemişimdir.

Aynen abi. Olduk bittik yolda. Aclik susuzluk her bisey vardi artik bizde. Sabah evden 7de cikmistim.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yalnız şaka maka bu çok büyük sorun, havanın inanılmaz hatta daha da sıcak olacağı zamanlar. Vakit, sabır var, açarım klimayı giderimde değil pek. Motorlar inanılmaz hararet yapıyor, kaç kişi çekip durmak zorunda kaldı, üstelik gayette yeni ve bakımlı arabalarda. Çok dikkat etmek gerekiyor, bir gözünüz kulağınız motorda olsun mutlaka, mümkün olduğunca imkanlar dahilinde sağa yakın gitmek lazım ki bir aksilik olduğunda bir de o yoğunlukta uğraşmasın insan, çok çok hafiften ite ite çekersin sağa beklersin tıkırından. Gerçi her yer duruyor, olduğun yerde de durabilirsin tabe :D motor toparlar o zamana kadar :D motoru kapatmak en güzelide klima ne olacak, cinnet geçirir insan :D

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;377498
Yalnız şaka maka bu çok büyük sorun, havanın inanılmaz hatta daha da sıcak olacağı zamanlar. Vakit, sabır var, açarım klimayı giderimde değil pek. Motorlar inanılmaz hararet yapıyor, kaç kişi çekip durmak zorunda kaldı, üstelik gayette yeni ve bakımlı arabalarda. Çok dikkat etmek gerekiyor, bir gözünüz kulağınız motorda olsun mutlaka, mümkün olduğunca imkanlar dahilinde sağa yakın gitmek lazım ki bir aksilik olduğunda bir de o yoğunlukta uğraşmasın insan, çok çok hafiften ite ite çekersin sağa beklersin tıkırından. Gerçi her yer duruyor, olduğun yerde de durabilirsin tabe :D motor toparlar o zamana kadar :D motoru kapatmak en güzelide klima ne olacak, cinnet geçirir insan :D

Dun iyi dayandi araba :) 6 saat klima hic durmadi. 2011 Jetta 1.6 tdi dsg. Manuele falan da almadik. Feribota binerken ortalama hizimiz 4 kmydi!

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;377577
Dun iyi dayandi araba :) 6 saat klima hic durmadi. 2011 Jetta 1.6 tdi dsg. Manuele falan da almadik. Feribota binerken ortalama hizimiz 4 kmydi!

İyi dayanmış valla :) ortalama hız 4 aboo:D  durduğu yerde çalışmış motor resmen, sınırda kurtarmışsınızdır :) Bizim trafikte bir tane Porsche Cayenne havlu attı direk :D motor mu dayanır o şartlara zaten.