škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Akıllı Telefon Tavsiyesi...

harun · 147 · 35084

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla son 4 senedir Iphone kullanıcısıyım. şu saatten sonra başka telefon kullanmam gibi (: arada note 2 ya da 3 alasım geliyor ( boy uzun olunca eller de büyük haliyle :) ) ama sonra vaz geçiyorum ben tercihimi apple dan yana kullanırdım ama güzel günlerde kullanın (:

Çevrimdışı hakangemini

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
General Mobile Discovery 2 düşünülebilir. 16GB hafıza, 4 çekirdekli işlemci, IPC kapasitif ekran, Android 4.2 Jelly bean, 8Mb kamera, çift hat. Telefon yurtdışında Blu marka olarak satılıyor. Yurtdışında S3 killer olarak tanınıyor. Samsung S3'den çok az eksiği var, ama fiyat olarak çok iyi. Almayı düşünmüyor değilim. Telpa garantisi ile satılıyor (2 yıl).

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
General Mobile Discovery i inceledim gerçekten donanım olarak lg p760 dan kat kat fazla ama gelgelelim hem eşim hem ben o telefona ısınamadık.eşime  2 hafta kadar önce l7 dünde kendime l9 aldık.teknolojix com'dan.lg kasa olarak mest olduk dizayn ve estetik keskin hatlar ve çizgiler octi gibi görsellikte bizi mest etti.yoksa general mobile bitirim.huweı vardı yüklü donanımlıydı ama gel görki bazen herşey donanım olmuyor görsellik öne çıkıyor.Ama ben çok memnunum.iyi ki de almışım.
yorum yazan arkadaşlara teşekkürler.:eyv.:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar telefondan memnuniyetim devam ediyor.Ama malum bazen pc den uzak durduğum zamanlarda telefondan foruma girmek istiyorum.google'dan aramak yerine masaüstünden ulaşmak gibi bir fonksiyonu oluyormu onu bilemiyorum.ayarlardan girdiğimde masaüstü site iste kutucuğu görünüyor tuşluyorum işaretleniyor ama masaüstüne ana ekrana gelmiyor,bunu marketten indirebiliyormuyum bu tarz kısayol yapabileceğim bişeyler varmıdır?

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben sana fiyat olarak makul bir telefon öneriyorum arkadaşım

General mabile  discovery  650tl al pişman olma samsung s3 ayarında

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Avni kardesim mesajimi okumadin herhalde telefonu aldim telefonda kisayol yapma olayindan bahsediyorum eger okursan yardimci olabilirsin.tesekkurler.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;448366
Avni kardesim mesajimi okumadin herhalde telefonu aldim telefonda kisayol yapma olayindan bahsediyorum eger okursan yardimci olabilirsin.tesekkurler.
Hocam. Ekrana sadece kısayol koyabilirsin. Onuda yapmak için önce tarayıcıya(kendi tarayıcısı)giriyoruz. Sonra yan tarafta kurdele gibi birşey var. Ona bastıktan sonra yer imleri açılacak. En başta bir yıldız var. Ekle yazıyor altında... Ona bir kez dokunduğunuz zaman yer imi ekle yazan bir kutucuk açılcak. Ona dokunmadan tamam diyin. Sonra "Yer imlerine kaydedildi" yazması lazım. Sonra tarayıcıdan çıkarak ana ekrana gelin. Ana ekrana uzun basın ve "Kısayollar" sekmesine basın. Bastıktan sonra kutucuğun en altında "Yer İmi" yazıyor. Ona bır kez dokunun. Sonra yine "Yer imleri" diye bir siyah ekran çıkacak. Ordan forumun ismini seçin. Seçtikten sonra ekranda oluyor. Bir kere bastığınızda direk forumdasınız :) Eğer anlamadıysanız resimli anlatımda yapabilirim. Benim telefonum Galaxy Pocket 2.3.6 Android sürümü var. Anlatım farkı olabilir :ok:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar acil telefon alacağız samsun galaxy s4 mü LG G2 16 gb mi? f/p açısından da değerlendirebilirsiniz...

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;453982
Arkadaşlar acil telefon alacağız samsun galaxy s4 mü LG G2 16 gb mi? f/p açısından da değerlendirebilirsiniz...

S4 kullanıyorum, çokca şikayet edilen bir telefon..
Kasa açılması, sarj en çok şikayet edilen konu..
Sorunu olanlar servisten kasa değişimi, batarya değişimiyle çözüyor.
Her açıdan ben memnunum ufacık sorun yaşamadım..
Diğer cihaz hakkında hiç bilgim yok..
S4 tavsiye ederim..

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: avni;448364
ben sana fiyat olarak makul bir telefon öneriyorum arkadaşım

General mabile  discovery  650tl al pişman olma samsung s3 ayarında

Eşime aldım, 4 GB olanından. Fiyat/Performans açısından müthiş bir telefon..
Bir ara 579 Tl ye N11 de vardı, 30 TL indirim +100 TL en para kampanyasıyla
449 TL ye almıştım..

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lg eşime aldım gayet güzel telefon geçen benim telefonla dalga gectiydi(htc wildfire 3 yaşında) benimki daha akıllı diye tabi dayanamadım kimde ne eksikse onu alır dedim 3 gündür açım :)

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: fenomen;453982

İşlemci açısından G2 daha iyi. Ayrıca kasa olarak benzer boyutlarda olmasına rağmen G2 daha büyük bir ekrana sahip. Ama G2'de hafıza kartı girişi yok. G2'nin bir diğer avantajı batarya kapasitesi

Ben almaya niyetlendim ama sonradan masrafa gitmek istemedim, benim emektar Galaxy Nexus hala yetiyor custom romlar sağolsun :) ama şu an telefon alacak olsam direk 32 gb hafızalı G2'yi alır çıkardım. Şu an piyasada performans anlamında G2'ye tek rakip var, o da Note 3

Aslında Nexus 5 nerdeyse G2'nin aynısı ama 16 gb versiyonunun batarya kapasitesi daha düşük

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: anamarina;453988
Lg eşime aldım gayet güzel telefon geçen benim telefonla dalga gectiydi(htc wildfire 3 yaşında) benimki daha akıllı diye tabi dayanamadım kimde ne eksikse onu alır dedim 3 gündür açım :)

Öyle şakaya 3 gün yine iyi:D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: anamarina;453988
:kiki::kiki::kiki::kiki: