škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

kol dayama taktırsamm nasıl olur

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bursaspor_16_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
selmlrr koltuk arasındakı kolcaklar serwıste cok pahalıymıs herhalde 300 tl falan nette 25 tl ye guzel bıseyler war amaaa uygun olurmu bırde onu takarken aradakı plastıgımı delıp takıyorlar buda sorun yasatırmıı acabaaa

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim Corsa'da var o ucuz olanlarından.. İlk başlarda güzeldi ama şimdi çok az gıcırtı yapıyor, müzik sesi kamufle ediyor yani :D

Konfor olarak iyi, sadece abanmamak lazım, bir de arabayı bilmeyenler için her seferinde "aman kolçağa abanma" diye uyarı yapmak lazım..

Ben 2 delik açarak taktım, diğer 2 delik zaten o kısmı tutturmak için vardı.

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Orijinal kolçak 500 lira diye duymuştum ama pahalı olsada orijinal tavsiye ederim. Benim aracımda donanımın kendisinde vardı kolçak. Aracı kullanırken kolçağın keyfi bir başka , geçen kolçaksız bir araç kullanınca eksikliğini ve önemini daha iyi anladım :)

Ayrıca bahsettiğiniz o uygun fiyatlı kolçakları takanların tamamına yakını pişman oluyor ve orijinalden şaşmamak gerektiğini söylüyor. Bir süre sonra yan sanayiler gevşiyor, sorun çıkartıyor ve söküp atmak zorunda kalıyorsunuz. Söküp attıktan sonrada o vida delikleriyle karşı karşıya kalıyorsunuz :) size önerim orijinalden şaşmayın :)

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet uzun yıllar kullanacaksanız orijinal takın. Benim gibi kısa süre sonra satacaksanız alın çakmasını :D

Çevrimdışı bursaspor_16_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
tesekkurler amaa orjınalı de cok pahalı yaa kasar bayagı bıraz daha ıyıı bısey bakayım madem o delık deldırmeler kafama takılıyooo ılerde sorun olacakk ole pıss duracak orjınalde olsaa ole degılmı baska sekılde montaj olanı yokmu acaba

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Konsolu söküp bakın, Belki tutturabilecek bir yer vardır, daha sonra da köşebent alıp sabitleyebilirsiniz. İlk başta ben öyle yapacaktım ama uygun ebatlarda bulamamıştım, en sonunda 2 delik açtım, kolçak çıksa da kötü gözükeceğini sanmıyorum çünkü alt tarafta kalıyor.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bana serviste 1250TL demişlerdi. Çok fazla işçiliği oluyor demişlerdi. Bende yuh diyip çıkmıştım.

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
armster marka kolçaklar var her araca özel montaj takımıyla birlikte. fiyatları 100 lira üzerinde ama orjinale en yakın ve kalitesi baya iyi.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ucuz bişey alıp pişman olacagınıza hiç almayın derim. gerçekten sorun çıkarıyorlar.

Çevrimdışı medmania

• Garajperest
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tabteam;381788
armster marka kolçaklar var her araca özel montaj takımıyla birlikte. fiyatları 100 lira üzerinde ama orjinale en yakın ve kalitesi baya iyi.

1 yıldır kullanıyorum..orjinale çok yakın..  armster..
« Son Düzenleme: 26 Temmuz 2012, 11:13:00 Gönderen: GNC75 »

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tabteam;381788

bencede orjinaline en yakın kalitede olanı bu marka bende alırsam ilerde zaten bu markadan alıcam

Çevrimdışı bursaspor_16_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
tesekkurler wallaa kafam cok takıldıı bu kolcak olayınaaaa keske orjın oyle cıksaydıda uzmeseydım kendımı