škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Fotoğrafçılık Sohbet Başlığı

kadir_ · 147 · 31227

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı atilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: xxman;388085
Arkadaslar bu arada isteyen olursa elimde bir adet Sifir Canon 60D + 18-135mm lens mevcut.

Kutusu, CD ve kablolari mevcut degil.

Diger butun aksesuarlari var.

Fiyat 2300 TL. Urun sifirdir.

Satışlar açıldı:) Hayırlı satışlar. Kullanmadım ama iyi makina olduğunu biliyorum... alana hayırlı olsun şimdiden...

Ben de satayım mı pentax'ı arkadaşlar, bir fikir verin yaw? Bir yandan çok iyi makina diye kıyamıyorum, bir yandan da kullanmadan duruyor öyle, makinaya yazık...

Fiyatı ne eder bilen varsa bana da fikir versin. Benim makinada da cd kitapçık vb. herbişeyi var, 1 büyük 1 küçük tripod var, 18-55 orjinal lensi var, her türlü aksesuarı kablosu, parasoleyi, cartı curtu var, kendi imalatım kumandası var... :) Nedir fiyatı? Satarsam çeyizi yenileme parası çıkar mı? :)

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: atilla;388112
Satışlar açıldı:) Hayırlı satışlar. Kullanmadım ama iyi makina olduğunu biliyorum... alana hayırlı olsun şimdiden...

Ben de satayım mı pentax'ı arkadaşlar, bir fikir verin yaw? Bir yandan çok iyi makina diye kıyamıyorum, bir yandan da kullanmadan duruyor öyle, makinaya yazık...

Fiyatı ne eder bilen varsa bana da fikir versin. Benim makinada da cd kitapçık vb. herbişeyi var, 1 büyük 1 küçük tripod var, 18-55 orjinal lensi var, her türlü aksesuarı kablosu, parasoleyi, cartı curtu var, kendi imalatım kumandası var... :) Nedir fiyatı? Satarsam çeyizi yenileme parası çıkar mı? :)

Tesekkurler Atilla abi. Elde bir makine olmasindan yanayim, bende ki fazlalik oldugu icin satiyorum.

Kenarda durmasi gereken bir makine olarak dusunuyorum Pentax i yada degerini bulmadigi surece satmayin derim.
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

Çevrimdışı Feridun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz hareket katalım geçenlerde pan tekniği çalışırken. Olayı çözdüm gibi ama kadraj sıkıntım mevcut :++:
Canon t2i (550d)
50mm 1.8
100 iso f3.5 1/40sec

« Son Düzenleme: 18 Ağustos 2012, 21:52:26 Gönderen: Feridun »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
50 mm lensin kadrajı zaten küçüktür, takma kafana  :)

Normal lensle işini yaparsın

Çevrimdışı Feridun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı sleep_r

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Tamda başlık güzel ama fotoğraf paylaşan yok diyecektim. Feridun sağolsun gönlümüzü açtı. Buda benden. F5.6 iso 200 25 saniye pozlama

Çevrimdışı Argyll

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Feridun eline sağlık kardeş, güzel fotograf olmuş..
Pan gerçekten zor zanaattir, tecrübe ister pratik ister..
Sen gerçekten iyi başarmışsın, kadrajı kafana takma, birkaç denemeye bakar. yanlız fotografta net alan derinliği f3.5 diyaframdan dolayı çok az, ön kaput ve ön kapı oldukça net iken arabanın arka kapısından bagaja doğru netliğin yok olmaya başladığını görebilirsin..  Daha düşük diyafram ile ya da ışık geçirgenliği daha az bir lensle sanırım bunu halledebilirsin :ok:
Tekrar eline sağlık ;)

Selman araç fena yakıyor :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kadir portre calismalarini paylasmayi unutma.

Bende almayi istiyorum ama atil bir ekipman olmasindan da yana degilim.
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Feridun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet lensi hallettim simdi de guzel bir canta lazim suan kullandigim 3 gen canta yetmeyecek:) F/P olarak ne onerirsiniz? Sirt cantasi mi yoksa yine omuz cantasi mi?

Çevrimdışı Feridun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayyam giriste en solda bir dukkan var adini unuttum ama oradan braun marka bir canta aldi arkadasim 50-60tl idi sanirsan. Tavsiye ediyorum. Yogun yagmurda bile yari yolda birakmadi. 2 lens hatta 3 lens sigiyor.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Çok alet varsa içi bölmeli sırt çantası al, lensler, flaş vs. için bolca gözler iyi oluyor, hatta çanta sırtındayken yandan açmak ve önüne kolayca alma imkanı veren modellere bak derim.

LowePro'dan şaşmıyorum, tavsiye ederim ;)

Pazarlık yap Hayyam'ın adetidir