škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Amerika'dan ürün isteyenler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aliserhanuyar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar, kardeşim 27 Ağustos günü Amerika Washington'a gidiyor. Aksilik olmazsa 8 Eylül'de tekrar Türkiye'ye dönecek.
Amerika'dan ürün getirtmek isteyen varsa bana ulaşabilirler. Görüşmek üzere.

Çevrimdışı HepYek

• Haberci
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
@aliserhanuyar;

Kesinlikle ben bir tane lens veya ipad isteyeceğim. Müsaitseniz eğer, bir ürün için şimdiden rezervasyon yaptırıyorum.

Ürünü satın alıp vereceğiniz adrese postalanmasını sağlayabilirim veya benim için ürünü satın almaya gidebilirler mi?

Çevrimdışı aliserhanuyar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Mert eğer ipad istiyorsan applestore'dan alırım demişti kardeşim, istersen ordan bak sende fiyatlar nedir bilmiyorum başka yerlerde. Satın almaya gitmesi biraz zor bir ihtimal çünkü doktora için gidiyor, gidip yerleşecek, okul kaydı falan filan işleri uzun sürecek büyük ihtimalle. Bende pc aldıracam, netten al adrese yollarsın dedi banada. Büyük ihtimalle sana da öyle söyleyeceğim. Sen istediğin ürünü araştır. Satın almadan önce bir konuşalım adres falan için.

Çevrimdışı sleep_r

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı aliserhanuyar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Selman, sen beğen tipini netten alalım, kardeşin adresine yollarız o da getirir. İyi aklıma getirdin bak zippoyu

Çevrimdışı atilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
d16 inside Serkan, inim inim inliyordu bir parça için, TR'ye shippingi yokmuş, alamıyordu. Mesaj attım kendisine, muhtemelen görünce haber verir...

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aliserhan Benim de birkaç ufak siparişim olabilir mi?

Çevrimdışı HepYek

• Haberci
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aliserhanuyar;382375
Mert eğer ipad istiyorsan applestore'dan alırım demişti kardeşim, istersen ordan bak sende fiyatlar nedir bilmiyorum başka yerlerde. Satın almaya gitmesi biraz zor bir ihtimal çünkü doktora için gidiyor, gidip yerleşecek, okul kaydı falan filan işleri uzun sürecek büyük ihtimalle. Bende pc aldıracam, netten al adrese yollarsın dedi banada. Büyük ihtimalle sana da öyle söyleyeceğim. Sen istediğin ürünü araştır. Satın almadan önce bir konuşalım adres falan için.

Ok. Ben ne alınacağı konusunda kesin karar verdikten sonra sizden USA deki adres bilgisini isteyeceğim.

Çevrimdışı aliserhanuyar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Atilla abi görüştüm kendisi ile, konuşacaz.
Şükrü abi elimden geldiği kadarı ile herkese yardımcı olmaya çalışacağım. Ama dediğim gibi, ürünü netten alıp kardeşime kargolarız, o da buraya getirmede yardımcı olur. Özelden yada burdan yazabilirsin Şükrü abi.

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
tamam teşekkür ederim. özelden haberleşiriz daha sonra tekrar. ben alımı yapar adresine kargolatırım.

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ali bey bi hava filtresi var onu adresine yollasak bir mahsuru olurmu?

Çevrimdışı aliserhanuyar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İsmail Bey, bana göre bir mahsuru yok, daha 1 ay var gitmesine, ben kendisi ile görüşecem şunlar şunlar diyecem, getirebilirim derse ne ala, ama abi şunlar fazla gelir derse yapacak birşey yok. Ben sadece elimizde böyle bir imkan varken değerlendirmek istedim. İşte konuya kim önce yazarsa onlara öncelik vermem gerekecek doğal olarak.
Sizide ekledim listeye, ok verdiği zaman burdan gerekli kişilere ulaşıp, adresine yollatırız.