škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Navitech QXV-523 Primo

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.navitech.com.tr/products.asp?id=61&pid=556
Navigasyon hakkında deneyim ve bilgisi olan arkadaşlar linkteki cihazı bir incelebilir mi arkadaşlar? Navigasyon cihazı alacağım da. Fiyatı 250 Tl.
O fiyata başka tavsiyeleriniz varsa onlara da açığım.

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
teşekkürler Köksal. Sen kullanıyor musun bunu ya da daha eski versiyonunu. açıkçası roue 66 haritası hakkında bilgim yok ve tereddütlüyüm. başarsoft sonuçta rüştünü ispat etmiş bir haritacı (türkiye için). ama belki r 66 da iyidir bilmiyorum tabi. kullanıcı yorumu lazım

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yok abi ben telefona igo 8 kurdum onu kullanıyorum, kampanya olunca dikkatimi çekti.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Route 66'da kötü değildir, başarılı navigasyonlardan biridir aslında, şu anda ne durumda tam bilmiyorum ama bir dönem cep telefonlarında çok tavsiye edilendi, şu anda alternatif çok tabi. Buradan bakabilirsin ayrıca; http://www.66.com/route66/

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yorumlar ve tavsiyeler için hepinize teşekkür ederim. Öncelikle eşimin android cep tel için indirdiğim haritaları deneyeceğim. onlardan verim alamazsam da sanırım tercihim navitech vqx serisi 5" bir cihaz olucak.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: tabteam;383592
Yorumlar ve tavsiyeler için hepinize teşekkür ederim. Öncelikle eşimin android cep tel için indirdiğim haritaları deneyeceğim. onlardan verim alamazsam da sanırım tercihim navitech vqx serisi 5" bir cihaz olucak.

IGo yazılımını yükle telefona, Başarsoft haritasıyla harika  ;)

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
"igo my way" de indirdim İrfan Hocam "Sygic" de indirdim. ikisini de deneyeceğim burda şehiriçinde.

Çevrimdışı Baylas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.baylas.com
Bende iPhone cep telefonuma yandex haritalar uygulamasını yükledim ara sıra lazım oluyor orda da işimizi fazlası ile görüyor fazladan para harcamaya gerek yok bence.

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Navitech'in lisansı cihazdan silindiğinden garantili olmasına rapmen servis yeni cihaz ücreti istedi. Lisans nasıl siliniyorsa onu da anlamadım yani.

Satış sonrası hizmet için aklınızda bulunsun.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben navitech qx-b431 primo kullanıyorum daha doğrusu kullanmıyorum. almıştım bi hevesle ama evde yada arabada beklemede. çocuklar oyun amaçlı kullanıyor yolda iken. ama güzel cihazdır. bir kere güncellemesinide yaptım internet üzerinden. telefonla bulutut ile eşleşme yapıyor. mp3 çalıyor. aracın teybi ile eşleşiyor. daha ne olsun. bi tv özelliği yok. zaten oda olsaydı daha çabuk ıskartaya çıkardı sanırım.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hacı Köksal;383195
şöyle bir kampanya var ilgi çekebilir

http://www.hepsiburada.com/liste/navking-50-hd-ekranli-i-66-navigasyon-cihazi-omur-boyu-ucretsiz-harita-guncelleme-/productDetails.aspx?productId=otbri66hd&categoryId=257643

Ben bu cihazı şirketteki ustalar için aldım.140 TL civarına..

açıklamada HD ekran falan diyor..Resmen hikaye! çok silik bir ekran..(iphone retina ekrana baka baka belkide ben alıştım :) )

Daha kullanmayı denemedim, şarjda şuan.Ama ekran dokunmatik hissiyati güzel.Beklediğimden iyi çıktı.

Kullandıkça yorum yazarım..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı redLineTARIK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tabteam;383178
http://www.navitech.com.tr/products.asp?id=61&pid=556
Navigasyon hakkında deneyim ve bilgisi olan arkadaşlar linkteki cihazı bir incelebilir mi arkadaşlar? Navigasyon cihazı alacağım da. Fiyatı 250 Tl.
O fiyata başka tavsiyeleriniz varsa onlara da açığım.

Abi isteyen olursa anlatırım Navking hikayemizi, kesinlikle tavsiye etmiyorum. Heleki Teknosa'dan almanızı hiç tavsiye etmem eğer ki Electro World yoksa bulunduğunuz ilde. Tek önereceğim firma Garmin Nuvi gerçektende işin ehli makineleri var. Şimdiye kadar da bir sıkıntısını duymadım. Bizde Navking macerasından sonra Garmin'e geçiş yaptık, şiddetle tavsiye ederim. TomTom belki aklınızdan geçer, Navking markası onlardan alıyor haritalarını o markanın da pek bir artısı yok. Electro World'den Garmin Nuvi aldık yanlışım yoksa 300TL'ye modelleri hepsi kendi içinde farklı tabiki, bizimki 1410'du.Ömür boyu harita güncellemesi var Başarsoft güvencesiyle.

Çevrimdışı mayavuz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende geçen yarıyıl tatilinde istanbulda mahsur kalınca navking 3.5" bir modelini sıcak fırsatlardan duyup 70 tl ye medya markt dan almıştım. fakat istanbuldan bursaya rota planladığımda beni bozüyükden götürüyordu. Aradım sordum; birdahaki güncellememiz 2013 de ozaman dikkate alırız demezlermi:++:
Kar kış kıyamet  1 - 2 gece uğraşıp yazılımı silip igo primo 8 yükledim ve halen kullanıyorum. Çok da memnunum. Parasını şimdiye çoktan yakıttan çıkarmıştır. Sonuç olarak istediğiniz ekranı en ucuza bulduktan sonra yazılım işini her haliakrda halledersiniz.:ok:

Çevrimdışı redLineTARIK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: redLineTARIK;385614
Abi isteyen olursa anlatırım Navking hikayemizi, kesinlikle tavsiye etmiyorum. Heleki Teknosa'dan almanızı hiç tavsiye etmem eğer ki Electro World yoksa bulunduğunuz ilde. Tek önereceğim firma Garmin Nuvi gerçektende işin ehli makineleri var. Şimdiye kadar da bir sıkıntısını duymadım. Bizde Navking macerasından sonra Garmin'e geçiş yaptık, şiddetle tavsiye ederim. TomTom belki aklınızdan geçer, Navking markası onlardan alıyor haritalarını o markanın da pek bir artısı yok. Electro World'den Garmin Nuvi aldık yanlışım yoksa 300TL'ye modelleri hepsi kendi içinde farklı tabiki, bizimki 1410'du.Ömür boyu harita güncellemesi var Başarsoft güvencesiyle.

Bu arada Electro World yazmışım Media Markt olarak düzelteyim. Valla yazılım işlerinden vs. pek anlamıyorum ancak ne yetkili elemanları ne de cihazından memnun kalmadık.
Ufacık bir anektod geçiyim anlayacaksınız zaten neyin ne olduğunu; İçerenköy carrefour'da teknosa elemanıyla tartıştık, uzun uzadıya anlatmıyorum. Çıkınca arkamızdan biri seslendi Navking yetkili elemanıymış. Falan filan derken gelin bi arabamızda yazılım atalım vs dedi yaptı olmadı.Sonra adama dedimki siz kullanıyormusunuz bu aletlerden. Evet dedi aracımda var. Peki dedim biz Maltepe Üniversitesi'ne gideceğiz bulabilirmisiniz.Çünkü önceki gün defalarca aramıştım kaç dönümlük üniversiteyi bulamadı. Hemen bakalım dedi baktı baktı baktı bulamadı. Birde diyorki üniversitenin adı başka birşey olmasın :) Tamam dedim abi anladım ben anlayacağımı.