škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İşini İyi Yapan Oto Elektrikçi Arıyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Octide 1 seneye yakındır düzensizlik var hem iç lambalarda hem alarmda bunu bir türlü çözemedim gösterdiğim yerlerin kimi kablolarda dedi kimi konfor ünitesi değişecek dedi bir sürü hikaye uydurdular açıkcası hiç birine güvenipte bırakamadım.Bıraksaydım başıma gelicekleride biliyordum deneme yanılma yolu ile iş yapacaktı onu değiştirelim bunu değiştirelim diyerekten beni bir sürü masrafa sokacaktı..

Herneyse sağlam bir elektrikçi arıyorum işini iyi yapan bizi yıpratmayacak anlaşabileceğim birisi lazım bu sorun canımı sıkmadan bir an önce çözülmesi lazım..

İstanbul Anadolu yakası ilk tercihim ama Avrupada olabilir :ok:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya da :D
Sabırla uğraşılması gereken bir iş gibi o iş, anladım ben senin derdini. Küçükyalı'ya git, E-5'in altından dönüp Kenan Evren kışlasına doğru çıkarken sağdan hemen yan yola gir, orada ufak sanayi gibi sanayi vardır gene, Akça kardeşleri bul hemen yan yolda kime sorsan söylerler, yolu takip etsen sende görürsün, senin reçeten Muharrem'de :D derdini anlatınca seni yönlendirirler ona zaten :D gecenin saat 8'inde bu adama ben yan sinyale hat çektirdim :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;383685
Ya da :D
Sabırla uğraşılması gereken bir iş gibi o iş, anladım ben senin derdini. Küçükyalı'ya git, E-5'in altından dönüp Kenan Evren kışlasına doğru çıkarken sağdan hemen yan yola gir, orada ufak sanayi gibi sanayi vardır gene, Akça kardeşleri bul hemen yan yolda kime sorsan söylerler, yolu takip etsen sende görürsün, senin reçeten Muharrem'de :D derdini anlatınca seni yönlendirirler ona zaten :D gecenin saat 8'inde bu adama ben yan sinyale hat çektirdim :D

Biliyorum orayı babamında arkadaşı :D Sabah 8 de oturup bizim tesisatın kablolarını tek tek incelemesi lazım kapıların switchlerini kontrol etmesi lazım sigorta panelini incelemesi lazım sağ far xenonda kesiyor onun hattının incelenmesi lazım en sonda konfor ünitesi kontrol edilecek arızalıysa onun tamirinide yapabilecek bi adam arıyorum.İş çok cafcaflı herkes kafasından sıkıyor ama icraat yok :D Babamla bi konuşayım yapabileceğine inanırsa benden önce götürür zaten :D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;383739
Biliyorum orayı babamında arkadaşı :D Sabah 8 de oturup bizim tesisatın kablolarını tek tek incelemesi lazım kapıların switchlerini kontrol etmesi lazım sigorta panelini incelemesi lazım sağ far xenonda kesiyor onun hattının incelenmesi lazım en sonda konfor ünitesi kontrol edilecek arızalıysa onun tamirinide yapabilecek bi adam arıyorum.İş çok cafcaflı herkes kafasından sıkıyor ama icraat yok :D Babamla bi konuşayım yapabileceğine inanırsa benden önce götürür zaten :D

Ohoo bizimde hukukumuz çok çok eskidir, orhan yüce zamanında yetkiliydi bunlar, düşün :D hemde memleketlimizdir, çok temiz dürüst, harbi adamdır hepside. Bostancı sanayide ki en eski yerlerini bilirim.
Yapabilmek değil mevzu, takla bile attırır, o adam pertten dönme soyulmuş(sadece iskelet bırakılmış anlamında) arabaları tek başına tüm hatlarını çekip toparlıyor.En son bir ara otomatik 1.6 Fabia 2 toparlıyordu almış kucağına kabloları oturuyordu :D hatta vitesin orda falan yardım etmiştim :D komple vaktini sana ayarlayacak, serviste ve elinde iş olmayacak o sırada, büyük ihtimal arabayı bırakarak olur o da anca. Gidipte hadi otur yaplık iş değil pek o iş, elektrik işi çok muamma iştir bilirsin :D gün evvelden gün ayarlanıp sabahtan akşama toparlar ama büyük ihtimal :ok:
Erhan'ı niye söyleyemiyorum Erhan o işi sana aynı gün zor verir, bırak arabayı der ama iciğine kadarda yapar :ok: Servisteki duruma çok bağlı işi var sizin arabanın, vakit alacak iş çünkü. Ya da onada şu gün gel denilecek bütün gün uğraşacak oturup :D

Çevrimdışı çrm19

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar temiz işini iyi yapan bir elektrikçi bana lazım...bizim octinin arka sileceği çalışmıyor sileck motorunu söküp biz baktık motor sağlam iş roledeymiş bizde rolenin nerde oldugunu bilmediğimiz için yapamadık...gittik sanayide bir yere adam 150 tl'ye kdr masraf çıkarttı bizde yapdırmadık bu arada her elektrikçi bu araçların elektrik tesisatından anlamıyor :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yukarda yazdık, avrupa ve anadolu yakasında buralara gidebilirsiniz :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;383869
Ohoo bizimde hukukumuz çok çok eskidir, orhan yüce zamanında yetkiliydi bunlar, düşün :D hemde memleketlimizdir, çok temiz dürüst, harbi adamdır hepside. Bostancı sanayide ki en eski yerlerini bilirim.
Yapabilmek değil mevzu, takla bile attırır, o adam pertten dönme soyulmuş(sadece iskelet bırakılmış anlamında) arabaları tek başına tüm hatlarını çekip toparlıyor.En son bir ara otomatik 1.6 Fabia 2 toparlıyordu almış kucağına kabloları oturuyordu :D hatta vitesin orda falan yardım etmiştim :D komple vaktini sana ayarlayacak, serviste ve elinde iş olmayacak o sırada, büyük ihtimal arabayı bırakarak olur o da anca. Gidipte hadi otur yaplık iş değil pek o iş, elektrik işi çok muamma iştir bilirsin :D gün evvelden gün ayarlanıp sabahtan akşama toparlar ama büyük ihtimal :ok:
Erhan'ı niye söyleyemiyorum Erhan o işi sana aynı gün zor verir, bırak arabayı der ama iciğine kadarda yapar :ok: Servisteki duruma çok bağlı işi var sizin arabanın, vakit alacak iş çünkü. Ya da onada şu gün gel denilecek bütün gün uğraşacak oturup :D

Babam disk işi için Erhan abi ile çok pazarlık yaptı elinde ön balatalar yok diye gitmedi babam böyle ayrıntılara çok takılıyor beykoz-göztepe git gel sıkıntı :D Elektrik işi için Akçakardeşler aklımda babamla konuşayım arayıp bi konuşsun olmadı bayramdan sonra götürürüm bi baksın bakalım neler çıkaracak :D

Çevrimdışı atilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kartal Oto Sanayide B8 blokta Saygılı Oto Elk.- Ahmet abi var. Dürüst bir elektrikçi arayanlar için alternatif olabilir... Fiyatlar da makul...

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;384042
Babam disk işi için Erhan abi ile çok pazarlık yaptı elinde ön balatalar yok diye gitmedi babam böyle ayrıntılara çok takılıyor beykoz-göztepe git gel sıkıntı :D Elektrik işi için Akçakardeşler aklımda babamla konuşayım arayıp bi konuşsun olmadı bayramdan sonra götürürüm bi baksın bakalım neler çıkaracak :D

Çok aciliyeti olmayan şeyler yoksa ramazan ve bayramı geçirin zaten, ramazanda mecbur sebepler dışında servise girmek kadar büyük gaflet yoktur :D
Sürümü olmayan, hayati parça dışında Erhan'ın elinde olmaz, sipariş geçer ertesine hazır olur.
Hayırlısı olsun, halledilir hepside merak etme :ok: Muharrem'e bir görünün bakalım :D

Çevrimdışı Seronet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tunerlifeturkey.com
Ümraniye sanayide Kuzenler oto Sedat var, sorun çözmesi ve işçiliğine kefilim şimdiye kadar gördüğüm en iyi elektrikçi :)

Çevrimdışı melihcan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle