škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ön cam çatladı..

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aslında galerilerin çalıştığı sigorta acentileri ile çalışmak lazım bu şekilde bu tip sorunlar hem çabuk hemde sorunsuz halledilebiliyor. ve bencede orjinal taktırmanda fayda var. çünkü yan sanayi camın ışığı kırabilme ve darbe emme özelliği tartışılır.

Çevrimdışı dr_emrah

• TDİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ön camım kırıldı kasko dan ücret ödemeden ve kasko delinmeden orjinal cam taktırdım bir kaç ay önce.

neden fark istenmiş onu anlayamadım kasko poliçenizi iyice okuyunuz

Çevrimdışı anarche

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim de ön cam çatlak ama çatlak yolcu tarafında sağ alt köşede ve kenara kadar yürümüş. Orjinal cam taktılması taraftarıydım ama bir cama 500-600TL veremem dahası kaskom da yok.

Kasım ayında TuvTürk muayenem var çatlak cam sorun olur mu?

Çevrimdışı Ümit

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: anarche;385708
Benim de ön cam çatlak ama çatlak yolcu tarafında sağ alt köşede ve kenara kadar yürümüş. Orjinal cam taktılması taraftarıydım ama bir cama 500-600TL veremem dahası kaskom da yok.

TüvTürk muayene istasyonlarındaki uzman elemanları belirlermiş, sürücü görüş açısını engellemeyen bir durum var ise sorun olabiliyormuş

Çevrimdışı eray_inan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: anarche;385708

Bundan önceki aracımda sol üst köşede çatlak vardı, etrafını çizdirmiştim, yaklaşık 15 cm çapında bi bölgeden bahsediyorum yani, bu sene başındaki muayenede sorun olmadan geçmişti.Görüşe engel bir durum var mı yok mu bu önemli sanırım.

Çevrimdışı eray_inan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dr_emrah;385701
ön camım kırıldı kasko dan ücret ödemeden ve kasko delinmeden orjinal cam taktırdım bir kaç ay önce.

neden fark istenmiş onu anlayamadım kasko poliçenizi iyice okuyunuz

Hangi sigortanın kaskosuydu bu?
kaskoyu aracı aldığım yerde yaptırmıştım, Axa sigortadan..

Çevrimdışı anarche

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ümit;385712
TüvTürk muayene istasyonlarındaki uzman elemanları belirlermiş, sürücü görüş açısını engellemeyen bir durum var ise sorun olabiliyormuş

Orada ki uzmanın ağzından çıkacak söze bakacağız yani. Görüşü engelleyen bir durum söz konusu değil ama canımı sıktı şimdi bu olay.

Çevrimdışı eray_inan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
evet beyler kasko kapsamında cam değişimi yapıldı. Orijinal cam takıldı ve tamamını kasko karşıladı. Bu arada camın ortasındaki siyah çizgi rezinstansmış, anten değilmiş :)

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun ve geçmiş olsun.. Rezinstrans da neyin nesiymiş

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ortada tam orta ayna hizasında inen bir çizgi var. Rezistansmis.