škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Jant Boyama + Cam Filmi + Polisaj

06navy · 136 · 55801

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
iyi işçilik ve istediğin ton birleşince mutlu olursun Gökhan Abi. :)

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dıştan çeker tabi. Beceremiyorsa :D

Dıştan tavsiye etmiyorum. O silecek ne hale getirecek o filmi siz düşünün. Tabii bunun yanında arkada oluşan vorteksin filmi kaldırıp altına toz sokması cabası.

Gökhan sen en iyisi yusufun yaptığı gibi git orta halli bir yer bul oraya çektir. lumar total 300 civarı tutar :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;32728
Dıştan çeker tabi. Beceremiyorsa :D

Dıştan tavsiye etmiyorum. O silecek ne hale getirecek o filmi siz düşünün. Tabii bunun yanında arkada oluşan vorteksin filmi kaldırıp altına toz sokması cabası.

Gökhan sen en iyisi yusufun yaptığı gibi git orta halli bir yer bul oraya çektir. lumar total 300 civarı tutar :D

Ilumar olur ama arka camida ekletsem hadi 120 olsun fazla vermem..

Ama tek dusunduren arka cam... iyice kafam karisti ...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;32729
Ilumar olur ama arka camida ekletsem hadi 120 olsun fazla vermem..

Ama tek dusunduren arka cam... iyice kafam karisti ...

benim arabadaki 3 ncü film... 2 sefer çekilen filmi söktürdüm.. hiçbişeyde olmadı... çok düşünme... arka camsızda sakın çektirme..:ok:.:boks:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İzinde olduğum için fazla giremiyorum nete, cevap yetiştiremedim size :D

Gökhan öncelikle film konusunda durduğun hata :)
Arka cama kesinlikle çektir, arka cam dik olduğundan etkilemez felan demişsin ama sadece saat 12:00'da gezmeyeceksen arkadan da güneş gelecektir :D Ayrıca görüntü olarak da kötü durur çektirmezsen. Şayet LLUMAR markayı arka cam dahil 150'ye felan çektirebilirsen çektir bence. Ben 2 yıl çizilme ve solmaya garantili olarak çetirdim 100 liraya 2 yıldan sonra solsa da gam yemem söker tekrar çektiririm. Çevirmede felan sorun olmayacağını bilsem ön cama da çektiririm ama karşıdan bakıldığında içerisi simsiyah olur diye çektiremiyorum yoksa kesin öne de çektiririm.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06navy;32741
İzinde olduğum için fazla giremiyorum nete, cevap yetiştiremedim size :D

Gökhan öncelikle film konusunda durduğun hata :)
Arka cama kesinlikle çektir, arka cam dik olduğundan etkilemez felan demişsin ama sadece saat 12:00'da gezmeyeceksen arkadan da güneş gelecektir :D Ayrıca görüntü olarak da kötü durur çektirmezsen. Şayet LLUMAR markayı arka cam dahil 150'ye felan çektirebilirsen çektir bence. Ben 2 yıl çizilme ve solmaya garantili olarak çetirdim 100 liraya 2 yıldan sonra solsa da gam yemem söker tekrar çektiririm. Çevirmede felan sorun olmayacağını bilsem ön cama da çektiririm ama karşıdan bakıldığında içerisi simsiyah olur diye çektiremiyorum yoksa kesin öne de çektiririm.

Renk için ne diyorsun ?

2 kapı,2 kelebek cam için 100 TL dedi..Arka camda eklense 120 olsun hadi...Fazla vermeyi planlamıyorum..

Arka camı dıştan çektireyim diyorum..İçerinden olunca rezistansın kabarıklığı yüzünden cam ile film arasında hava boşluğu kalıyor ve arabanın filmi olduğu kabak gibi meydanda kalıyor.Hem görüntü kötü hemde orjinal gibi durursa poliste sıkıntı yapmayabilir..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu tonda yeşil renk istiyorum..

2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
120 değil 160 diyecek sana fiyat olarak ama 150 olur der :D

Zaten senin camların yeşil değil mi? En açık çektirsen böyle olur zannımca...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;32753
120 değil 160 diyecek sana fiyat olarak ama 150 olur der :D

Zaten senin camların yeşil değil mi? En açık çektirsen böyle olur zannımca...

Camlar yeşil ama böyle değil..Bu renk orjinal comfort donanımında geliyor.

En açık yeşil elinde yokmuş..Ama o da çok çok açık renk.Renk bile belli olmuyor yani :D
Bir ton koyusu var.Bakacağım arabada güzel durursa çok koyu durmazsa yaptıracağım kısmetse..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence arka cama çektirme. Ben kendim uyguladım ama arka camı yapmadım. Ayrıca ön kapılar hariç diğer camlara uyguladığım için içerisi karanlık oluyor arka camda da film varmış gibi görünüyor (ışık açısına göre :) ). Bir diğer sorun geceleri geri geri giderken arkanı görememen (tabi filmin tonuna bağlı) Bir arkadaşım tüm camları koyu siyah yaptırdı, sonra geri geri giderken tamponu vurmuş.

Bunlar benim görüşlerim yinede seçim senin.

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Erhanın da dediği gibi arka camı dahil edersen 150den aşağı zor, cam büyük malum. Tek parça çekmesi lazım biraz zaman da alıyo. Ben en açık tonda çektirdim görüşü neredeyse hiç etkilemiyor. Arka cama dışardan çekme olayı da bana biraz enteresan geldi çok çabuk çizilip deforme olur bence. Ben dışardan çeken daha hiç görmedim, filmi cama dıştan dayayıp sıcak hava tabancası ile camın şeklini verip daha sonra iç taraftan yapıştırıyorlar, bence dıştan çektirirsen pek verimli olmaz.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Adamla bir görüşeyim..Ne diyecek bakalım..İçten nasıl oldu senin Yusuf?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cam filmini sordum.Dıştan olmaz dediler.Arkadaki tüm camlara 177 TL dediler.Nakit 150TL dediler.Adam arabayı görünce gözleri açıldı camlar kocaman :D

Şu an beklemedeyim.İrfan abide fiyat soracaktı.Olmadı İstanbul'a gidişimde yaptırırım..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: mygokhan;32857
Cam filmini sordum.Dıştan olmaz dediler.Arkadaki tüm camlara 177 TL dediler.Nakit 150TL dediler.Adam arabayı görünce gözleri açıldı camlar kocaman :D

Şu an beklemedeyim.İrfan abide fiyat soracaktı.Olmadı İstanbul'a gidişimde yaptırırım..

Yarın gündüz fiyat alacağım...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Roomster'da arka cam dik, ve koltuğa uzak, oradan güneş gelmiyor, ben de arkaya çektirmem, arka yan camlar ve kelebekler...