škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia ma vurup kaçtilar!!

ixir · 21 · 6729

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ixir;417996
Arkadaşlar konuyu hotlatıcam ama son gelişmeleri sizinle paylaşmak istedim. Uzun uğraşılarım sonucu eureko sigortaya karşı tarafa rucü yaptırdım ve ancak olaydan 5 ay sonra karşı tarafa ulaşılıp(ben aynı gun bulmuştum) hasar tutarı tahsil edildi ve kaskomun hasarsızlığı bozulmadı. Size nacizane tavsiyem bu işlerin peşini bırakmamanız ve en önemlisi iyi sigorta şirketi değil iyi bir aracı bulmanız eğer sigortanızı yaptırdığınız kişi (müşteri temsilcisi) bu işleri koşturmazsa sizin yapabileceğiniz pek bir şey olmuyor maalesef.
herkese kazasız günler :)

Tebrikler, şunu farkettim forumda büyük çoğunluk hakkını sonuna kadar arıyor ve bu durumun ileride hizmet kalitesinin artması adına biz müşteriler açısından olumlu yansımalarını göreceğiz..

Çevrimdışı f.koca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: avni;386544
geçmiş olosun arkadaşım öyle şerefsizler ve kanı bozuklar var malesef

katılıyorum çok şükür başıma hiç qelmedi bu tür seyler olsa çok üzülürüm hatta sinirden deli olurum garaj sart aslında herkesde bu sansa sahip değil sen 35 40 bnlıra ver qelsın bırı vursun kacsın

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok çok geçmiş olsun. :( Nasıl bir ülkede yaşıyoruz anlamıyorum.

Alıntı yapılan: Akif Hoca;418009
Tebrikler, şunu farkettim forumda büyük çoğunluk hakkını sonuna kadar arıyor ve bu durumun ileride hizmet kalitesinin artması adına biz müşteriler açısından olumlu yansımalarını göreceğiz..

Abi paramızın kıymetini bilen insanlar olduğumuz, Fiyat performans olarak en iyi markalardan birini aldığımızdan olsa gerek. :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese teşekkürler umarım kimsenin başına gelmez