škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia ma vurup kaçtilar!!

ixir · 21 · 6731

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
:ban: Sabah kalktım bir e baktım sokakta duran arabamın sağ ön çamurluğuna çarpıp kaçmışlar. Allah tan bakkalın önüne çekmiştim o da plakasını almış vuran arabanın. Başıma söyle bir olay geldi bu noktadan sonra kasko karakola karakolda kendilerinin yetkisi olmadığını söylerek savcılığa yolladı. Savcılıkta dava açmamız gerekiyormuş 500 tl masrafı varmış bunu öğrenince aracı tamiricime götürdüm orada gerekli tutanağı tutup expertize teslim edilemesi için bıraktım. Merak ettiğim kasko eğer savcılıkla uğraşamam derseniz hasarsızlığınızdan düşeriz dedi. Pazartesi günü vurup kaçan şahsa(ha..na) ulaşmış olacağım. Kasko için ne yapmalıyım hasarsızlığın bozulmamısı için.Daha önce damdan düşen varsa yardım edebilir mi? :)

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle gelmiş geçmiş olsun.
hasarsızlığın bozulmaması için vuran aracı bulup, vurduğu yere arabaları getirip bir kaza tutanağı ve bir iki fotoğraf düzenlemeniz gerekir. tutanaktaki ifadelerde diğer sürücünün arabasıyla sizinikine park halindeyken vurduğunu yazacaksınız.
Benim de bir arabama yan apartmanda bulunan dükkanın arabalarından biri vurmuş bana hiç söylemediler. Ama tahmin ettim çünkü arabamda beyaz boya izi vardı. onların da beyaz renkli 4-5 tane ticari doblo kangoo vs vardı. gittim sizin arabalardan biri benim arabama dokunmuş paerk halindeyken dedim. adam haa evet geçen sabah erken saatte bizim çocuklardan biri yapmış, sizi rahatsız etmek istemedik sonra hallederiz nasılsa diye, falan dedi. neyse arabayı getirdiler bir iki foto bir kaza tutanağı ile hallettik, onların sigortası karşıladı hasarımı

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kasko ve poliçe hakkında bir şey diyemem ama benim arabamdada buna benzer bir hasar oluşmuştu.bende plastik davlumbazı söküp elimle çekip düzeltmiştim.şuan hiç belli olmuyor denecek kadar az belirgin.boya vs uğraşmayın derim en azından kesin boyanacaksa bir kere deneyin
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı demirhan

• Elegance Hastası
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun iyi bilirim o hali aynı şey gecen sene ankara da geldi başıma oluyor malesef

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olosun arkadaşım öyle şerefsizler ve kanı bozuklar var malesef

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gecmis olsun, umarım çarpanı bulursunuz..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı medmania

• Garajperest
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun bende benzer bir talihsiz olay yüzünden kasko hasarsızlığını bozdurmak durumunda kalmıştım. Karakolda tutanak tutup aracı yetkili serviste yaptırdım.

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese teşekkürler. Maalesef araçları yanyana getirip fotoğraf çekemicem çünkü o gün servise verdim. Bugün aracımı aldım neyseki boyasız bir şekilde halledilmiş. Bakalım karşı tarafı bulmaya çalışacağım ama kolay kolay bırakmam peşini en azından masrafları ödetitirim diye düşünüyorum.

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dostum çok geçmiş olsun, umarım böyle çarpıp kaçan namerti bulur da gereğini (!) yaparsınız ...

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar dediğim gibi aracı bugün aldım ancak foto çekebildim gece fln kusura bakmayın. Boyasız sadece rütuşla bu hale geldi. Kaskoda doya 1 hafat içinde sonuçlanacak bakalım onuda takip edeceğim.

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı m6nay

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
dostum walla cok guzel olmuş
unut gitsin yaa hatırlayıp sıkma canını

Çevrimdışı newforest

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
üstat vuran arac ile ilgili gelismeler nelerdir? buldunuzmu araci ?

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Vuran ve kaçan :) aracı buldum yani ruhsat bilgilerine ulaştım. Kaskoya dosyaya eklemesi için yolladım bakalım gelişmeleri yazarım.

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar konuyu hotlatıcam ama son gelişmeleri sizinle paylaşmak istedim. Uzun uğraşılarım sonucu eureko sigortaya karşı tarafa rucü yaptırdım ve ancak olaydan 5 ay sonra karşı tarafa ulaşılıp(ben aynı gun bulmuştum) hasar tutarı tahsil edildi ve kaskomun hasarsızlığı bozulmadı. Size nacizane tavsiyem bu işlerin peşini bırakmamanız ve en önemlisi  iyi sigorta şirketi değil iyi bir aracı bulmanız eğer sigortanızı yaptırdığınız kişi (müşteri temsilcisi) bu işleri koşturmazsa sizin yapabileceğiniz pek bir şey olmuyor maalesef.
herkese kazasız günler :)