škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankarada Elektronik ve Montaj Sıkıntısına Son.

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Ankarada RNS 510- RCD  510- Bluetooth- Rear Asist ( Geri Kamera ) vs gibi konularda montaj  sıkıntısı yaşayan arkadaşlar için bir yer var artık.

İşçiliğine çok güvendiğim ve benim aracımdaki RNS 510, Geri Kamera,  Bluetooh gibi donanımları isteğim üzerine çıkan Vw, Skoda gibi araçları  avucunun içi gibi bilen bir yakınım gelecek olan CC aracıma da bu  donanımların montajını işyerinde yapacak. (Vw Yetkili Servis tecrübeli)

Düşünen arkadaşlar, özelden bana yazsınlar, gerekli bilgiyi veririm.

Çevrimdışı ahcal

• bLack & whiTe
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bir yapsınlar hele...belki memnun kalmayacaksınız??
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı ahcal

• bLack & whiTe
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hetepe;396447
bir yapsınlar hele...belki memnun kalmayacaksınız??

Bence memnun kalınmayacak bir durum olmaz. Neden derseniz tüm bu sayılan işlemlerde memnun kalınmayacak tek nokta tırnakların yada klipslerin kırılması. Diğer tüm işlemler jakları söküp takmaktan ibaret.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İsim : Mehmet Usta (Elektrik- Elektronik)

Cep Tel : 0 535 293 61 14

Adres : Beşteknik Vw - İvedik Organize Sanayi ANKARA

Vw,  Skoda, Seat VAG grubu araçları çok iyi bilen, dürüst ve işinin ehli  biridir. Kendisinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Vw CC aracım  geldiğinde RNS 510, Bluetooth, ayak altı aydınlatma gibi modifiyeleri o  yapacak, fotoları paylaşacağım inşallah. Aracımdan da Columbus, Amlem Kamera, Bluetooth gibi aksesuarları o çıkarttı zaten.

Arkadaşlar, bu telefondan aradığınız takdirde her türlü sorunuza yanıt bulabilirsiniz, teşekkürler.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mehme Usta bu hafta sonu Vag Com kodlaması ile Columbus Navigasyonun yeşil yanan göstergelerini değiştirecek. Yurtdışından da bir kaç parça getirttiriyorum, onlar geldiğinde yine Mehmet Usta iş başında olacak, sonuçları paylaşırım.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
böylesİ sök-tak İşlerİ kolay, ustası da çok... mesela vag com a ne kadar hakİm?örneğİn fabİa 1 e bİlgİsayara bağlayarak  kumandadan cam kaldırma, İndİrme yapsın usta dİyeylm...(yapan var İvedİkte...)
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.youtube.com/watch?v=v3Hh1_-BqUg&feature=youtu.be

Bizi bu forumda iyi kötü tanıyorlardır arkadaşlar, işçiliğine ve dürüstlüğüne güvenmediğim kimseyi babamın oğlu da olsa buraya yazmam, paylaşımda bulunmam.

Bugün insanımızın kölesi olduğu dünya malı dünyada kalır, insan ahirete sadece bir avuç kefen  götürür yanında, bir de k...na yediği pamuğu, aldatan sadece kendini aldatır.

Montaj konusunda sıkıntılar var, bu işi yapan bir iki yer ve her şeyi paraya çevirme isteği olunca paran ile rezil olma durumları ortaya çıkıyor, buna mukabil açtım bu konuyu.

Bu işi yapan insanlar çoğalsın ki hem daha ucuz fiyata kaliteli hizmet alalım, hem de paranızla istemediğiniz nahoş durumlarla karşılaşmayalım.

Çevrimdışı K1_Performance

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://www.chiptuning.com.tr
Bu konuda eskiden ortak olduğum bir firma var.Tüm samimiyetimle şunu söyleyebilirim ki Ankara'da tektirler bu konuda.Bir çok servisin hali hazırda montajlarını da yapan firma.Hiç bir sıkıntınız olmaz,gözü kapalı takarlar çünkü montajını yapmadıkları vag grubu kalmadı.Bildiğim bir kaç firmanın ismini söyleyim en azından fikir edinebilirsiniz.INTERCITY-OPİS-OPAN-HONDA BORA-AKOTA-REİS vsvs diye gidiyor.Bu firmaların tüm işlerini dediğim firma yapıyor.Eğer site yönetimi için sıkıntı olmazsa buraya ismini,adresini,telefonunu yazarım.Elimden geldiğince aracı da olurum.Fiyatlar vs vs ne konuda olacaksa.Şunu da belirteyim ki yanlış anlaşılma olmasın.Firmayla hiçbir maddi bağlantım falan yoktur.Sadece sizlere yardım amacıyla böyle bir konuya cevap yazdım bilginiz olsun.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Yan aynaların sarı yanan ışıklarını led beyaz ışıkları ile değiştirdim, montajı yine Mehmet Ustaya yaptı, gayet güzel oldu.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracıma Led Ayna montajı yapılırken 2012 Model bir Passata Fiscon Plus Bluetooth montajı yapılıyordu, bir kaç resim çektim, fotoları yarın paylaşırım.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiscon Plus Bluetooth montajı yapılan 2012 Model Passat

Mehmet Usta montajı bitiriyor. Fiscon Plus Bluetooth hem RCD 510 üzerinden, hem de yol bilgisayarından kontrol edilebiliyor.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Taktdirdiginiz kitte müzik parçalarının adlarını columbus üzerinde görebiliyor musunuz? Ve muzik parçalarını ileri geri sarabiliyor musunuz. Bende de sonradan retrofit edilen bir kit var. Ses aktarımı alabiliyorum ancak parça ileri geri çalışmıyor, ve sadece BT_AUDIO yazıyor.